DAJ CYNK

T-Mobile (chwilowo) przywraca Rok Ważności Konta

orson_dzi

Taryfy, promocje, usługi

W ofercie T-Mobile, bez większego szumu, ponownie pojawiła się promocja Roku Ważności Konta. Aby z niej skorzystać należy wyrazić zgody marketingowe.W ofercie T-Mobile, bez większego szumu, ponownie pojawiła się promocja Roku Ważności Konta. Aby z niej skorzystać należy wyrazić zgody marketingowe.

Z promocji mogą skorzystać posiadacze kart, które zostały aktywowane po 10 lipca 2016 roku lub zostały aktywowane do 9 lipca 2016 roku i następnie zostały zarejestrowany.

Aby móc skorzystać z Roku Ważności Konta należy wyrazić zgody marketingowe:

  • marketing T-Mobile - otrzymywanie wiadomości głosowych lub wizualnych (tekstowych) w formie SMS-a, MMS-a lub maila od operatora lub jego partnerów (którym może być dowolna firma),
  • T-Mobile transmisja danych - zgoda na przetwarzanie danych transmisyjnych w celach marketingowych,
  • Partnerzy transmisja danych - czyli to samo co wyżej, ale w celach marketingowych partnerów operatora.

Zgody można wyrazić krótkim kodem. Dla każdej ze zgód jest to kolejno - *140*200*1#, *140*200*2#, *140*200*3#/ Po wyrażeniu zgody ważność konta zostanie jednorazowo przedłużona o 365 dni, co nastąpi w ciągu maksymalnie 14 dni.

Promocja obowiązuje od 25 sierpnia do odwołania, ale nie dłużej niż do 30 września. Ciekawostką pozostaje punkt 2.5 regulaminu, który mówi, że Operator zastrzega sobie prawo do zmiany oferty (promocyjnej) w każdym czasie.

Zobacz: Regulamin promocji

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: wł