DAJ CYNK

Samsung Galaxy Tab 2 7.0 3G w ofercie Cyfrowego Polsatu

28.06.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3907

Ważne 0

2

Cyfrowy Polsat wprowadza do oferty siedmiocalowy tablet Samsung Galaxy Tab 2 7.0 3G. Tablet można kupić na raty już za 0 zł na start w nowej ofercie ratalnej dostępnej wraz z Taryfami Multimedialnymi.

Cyfrowy Polsat wprowadza do oferty siedmiocalowy tablet Samsung Galaxy Tab 2 7.0 3G. Tablet można kupić na raty już za 0 zł na start w nowej ofercie ratalnej dostępnej wraz z Taryfami Multimedialnymi.

Samsung Galaxy Tab 2 7.0 3G jest dostępny w nowej ofercie ratalnej Cyfrowego Polsatu. Została ona przygotowana w oparciu o Taryfy Multimedialne, w ramach których korzystanie z wybranych treści w Internecie, w tym wideo, stron WWW oraz serwisów społecznościowych nie pomniejsza wybranego, miesięcznego pakietu danych.

Wraz z nowym tabletem można wybrać jeden z pięciu pakietów danych: 3 GB za 29,90 zł/mies., 10 GB za 49,90 zł/mies., 15 GB za 59,90 zł/mies., 20 GB za 79,90 zł/mies. i 25 GB za 99,90 zł/mies. lub 119,90 zł/mies. (w zależności od zakresu opcji dodatkowych). Oferta daje duże pole wyboru liczby rat, od 9 dla osób, które chciałyby szybko spłacić należność do 36 - dla tych, którzy preferują spłacanie mniejszych kwot.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia tabletu w katalogu.

Źródło tekstu: Cyfrowy Polsat

Komentarze
Zaloguj się
23. ~Cave
0

2013-07-17 20:08:56

25 GB w lte to całkiem wporzo cyfra, a jak to jest za 100 zł, a przy tym niezły tablet, to wydaje mi się, że można co najmniej się skusić.

Odpowiedz

22. ~Misiek
0

2013-06-29 23:26:45

Powiem tak, dobre, duże pakiety, w całkiem niezłej cenie. A jak dodać jeszcze to, że to lte i tablet przyzwoity, to jest to przyzwoita oferta.

Odpowiedz

21. ~Rosebut
0

2013-06-29 17:07:00

Kusił mnie ten tablet już od dawna... a teraz pojawiła się jeszcze taka okazja :D a o tym LTE z cyfrowego polsatu słyszałem same pozytywne opinie :) Nawet się nie zastanawiam :D

Odpowiedz

20. ~marek
0

2013-06-29 16:56:22

skalarek a co chces może 6 reklam w śmiesnym html5 :-) buhahahahahaha

Odpowiedz

19. ~v
0

2013-06-29 14:46:43

Ja to juz nawet na kompie odpalam m.telepolis.pl i nie na reklam

Odpowiedz

18. ~
0

2013-06-29 13:38:46

Najlwpiej telepolis wygląda na operze mini wchodząc z adresu m.telepolis.pl :-)

Odpowiedz

17. ~
0

2013-06-29 11:05:22

Na operze mini tego nie ma na szczęście.

Odpowiedz

16. ~skalarek
0

2013-06-29 01:59:07

Ale 6 reklam we Flashu na jednej stronie to naprawdę gruba przesada, mógłbym zrozumieć gdyby to były zwykłe obrazki reklamowe ale 6xflash ??

Odpowiedz

15. ~beskid
0

2013-06-29 01:27:14

wolnoć Tomku w swoim domku nie jest tu adekwatnym odniesieniem. ten portal żyje i zarabia dzięki jego czytelnikom więc redakcja winna szanować swoich chlebodawców, a skoro zwracają uwagę na zbyt nachalną i irytującą formę reklamy to wyciągać z tego wnioski, tak aby starać się ich przyciągnąć. jak Kuba Bogu...

Odpowiedz

14. goral2099
0

2013-06-29 01:11:58

To nie jest kwestia mojego upodobania - wchodze na telepolis i szanuje tutejsze reguly. Nie ja je ustalam bo to nie moj portal. Gdy np jestes u kogos w domu to masz w *** zasady wlasciciela i zachowujesz sie jak ci sie podoba nie patrzac na jego prosby? Telepolis zarabia tak a nie inaczej wiec zaakceptuj to albo tu nie zagladaj. Pisanie tym w kolko i wyolbrzymianie jest juz nudne i smieszne szczegolnie ze Witek juz nie raz przedstawial swoje stanowiskobw tej sprawie.

Odpowiedz

13. ~beskid
0

2013-06-29 00:24:51

skoro ta zwijka tak Ci się podoba to proponuję zostawić na Twoim koncie. bez adblocka nie da się przeglądać telepolis dlatego tak jak redakcja ma głęboko prośby użytkowników tak i ja traktuję jej prośbę odnośnie adblocka

Odpowiedz

12. goral2099
0

2013-06-28 23:28:34

Nie wiem w czym problem...też przeglądam telepolis na urządzeniu z androidem i jakoś nie sprawia mi problemu kliknięcie w przycisk "zwiń" w reklamie. Jak wam to przeszkadza kupcie sobie to konto premium... ile można o tym pisać?

Odpowiedz

11. ~adam
0

2013-06-28 23:23:35

mi sie podoba tylko flash na telepolis.pl oby jak najwięcej reklam we flashu a nie puste strony jak w mini.

Odpowiedz

10. ~JA TO KTO ?
0

2013-06-28 23:19:55

A ten adblock jest jeszcze dostępny na androida czy juz nie ? Bo podobno miał zniknąć z Google Play . Bo jak redakcja Telepolis chce się "udławić" ładując aż tyle natrętnych reklam , to chyba nie będzie wyboru jak go zainstalować . A na dostęp premium szkoda kasy . Na stacjonarce mam go zainstalowanego i mam spokój . Rozumiem wszystko ale ta tandetna latająca reklama Nokii doprowadza mnie do szału .

Odpowiedz

9. ~skalarek
0

2013-06-28 23:05:49

Na Androidzie też tak jest - to okno co tutaj jest z reklamą ruchome tam się nie wyświetla, jest za to niewidzialna ramka która utrudnia nawigację.

Odpowiedz