DAJ CYNK

Plus: Odzyskanie numeru do 15 grudnia

26.01.2017

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7350

Ważne 11

6

Sieć Plus do 15 grudnia pozwoli klientom na przywrócenie usług na niezarejestrowanych do 2 lutego numerach na kartę.



Sieć Plus do 15 grudnia pozwoli klientom na przywrócenie usług na niezarejestrowanych do 2 lutego numerach na kartę.

Jak przekazało nam biuro prasowe sieci Plus, po wykonaniu "spóźnionej" rejestracji, numer zostanie ponownie aktywowany w sieci, wraz z przywróceniem salda i ważności konta oraz aktywnych usług i promocji z dnia odłączenia numeru.

"Spóźniona" rejestracja będzie możliwa w punktach stacjonarnych, przede wszystkim w salonach połączonej sieci sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu.

Jak podkreśla Arkadiusz Majewski z biura prasowego sieci Plus, niedopełnienie ustawowego obowiązku rejestracji numeru na kartę będzie skutkowało tym, że od 2 lutego nie będzie można realizować żadnych połączeń głosowych, komunikować się za pomocą SMS-ów i MMS-ów oraz korzystać z Internetu.

Zobacz: regulamin promocji Wznowienie
Zobacz: Rejestracja kart - ostatni tydzień

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
49. ~
0

2017-01-31 11:19:09

Zła wiadomość bo dalej będę musiał oglądać tego głupiego Plusha śpiewającego chłopakowi serenady ;) A tak na poważnie to liczę że ta reklama w lutym w końcu zniknie bo ileż można słuchać tego pitolenia o tej rejestracji.

Odpowiedz

48. wlo
0

2017-01-30 12:27:33

A! I t ak samo należy rozumieć termin do 1.02 w regulaminach promocji "rejestracyjnych" ;-)

Odpowiedz

47. wlo
0

2017-01-30 12:26:58

A propos rejestracji w Plusie...Wg strony internetowej Plusa, rejestracja numeru możliwa jest jeszcze przez 1 dzień i 11 godzin i nieco ponad 30 minut - na chwilę kiedy to piszę.Z ciekawości zadzwoniłem na infolinię. I co? Jakiś tłuk potwierdza - do północy z 31.01 na 1.02 tylko można rejestrować!! ;-)

Odpowiedz

46. wlo
0

2017-01-30 00:06:06

45 - a co ma wspólnego działanie Plusa w kwestii równości?

Odpowiedz

45. ~prawo to prawo
1

2017-01-29 17:47:48

Tak jak wiele przepisow w naszym kraju jest najdelikatniej mowiac malo rozsadnych i sam sie im buntuje tak w tym przypadku o koniecznosci rejestracji wiadomo od dawna i nie powinno byc zadnych furtek dla nygusow! Sprawa jest jasna- chcesz miec dalej numer- musisz zarejestrowac. Opcji restracji jest od... i troche- jestes skrajnie leniwy i nie chce ci sie poswiecic az calej minuty na rejestracje- tracisz numer. Czasy rownych i rowniejszych powinny sie juz dawno skonczyc!

Odpowiedz

44. ~
0

2017-01-27 15:42:22

Brawo! Jak na Plusa to świetna wiadomość. Widać nikomu nie zależy na wyłączaniu kart.

Odpowiedz

43. ~Noah
0

2017-01-27 13:24:56

Znając życie spora grupa kartowiczów się obudzi z ręką w nocniku lutym, z zablokowanym numerem :D Dlatego fajnie, że Plus daje możliwość odzyskania takiego numeru :)

Odpowiedz

42. LuiN
0

2017-01-27 12:25:45

@41, Hozek - Plus, podobnie jak Virgin, raportuje liczbę aktywnych kart SIM w systemie prepaid na podstawie wykonywania płatnych usług na numerze w ciągu ostatnich 90 dni. Dlatego też najbardziej dramatycznych skutków ustawy w wynikach Plusa spodziewać należy się dopiero w raporcie za II kwartał. W przypadku sieci nie stosujących takiego raportowania, strata będzie rozłożona bardziej równomiernie (przynajmniej w wynikach ;-)).

Odpowiedz

41. ~Hozek
0

2017-01-27 12:21:20

Mi to wygląda na działania stricte antychurnowe - Polkomtel nie chce doprowadzić do sytuacji gdzie w raportach sim będzie na minusie przez churn na kartach prepaidowych. Obchodzi tą sytuację uruchamiając blokadę połączeń na de facto aktywnej w systemie karcie sim. Połączeń wykonywać / odbierać nie można, ale karta zostaje aktywna. Churnu brak a postanowienia ustawy "antyterrorystycznej" wywiązane :D cwaniakipeel

Odpowiedz

40. wlo
-1

2017-01-27 08:24:58

Sig - do okresu, który uznają w swoich procedurach statystycznych. Plus - 3 miesiące jak zwykle zapewne. Inni - trudno powiedzieć.A co do terminu - mnie bardziej ciekawi dlaczego akurat 15 grudnia?

Odpowiedz

39. wlo
-1

2017-01-27 08:20:53

37 - nie sądzę. Nawet pewien jestem. Tym tematem już się pierdzistołki z UOKiK próbowały zajmować. I nic z tego nie wyszło. Prawa nie ma. Dobra Zmiana powinna to zmienić. Wystarczy żeby parę osób temat do swojego posła zgłosiło, ze to nie fair jest. Z pewnością zajmą się ważnymi dla Suwerena sprawami ;)

Odpowiedz

38. Sig
-1

2017-01-26 23:07:56

Ciekawe zatem do kiedy będą te numery wykazywać w statystykach. A ja liczyłem na to, że w lutym nastąpi urealnienie bazy numerów u wszystkich i pódzie jasny komunikat kto ile ma...Dla klientów to oczywiście dobrze, ale grudzień to stanowczo za długo i nie widzę tutaj ukłonu w stronę klientów, a raczej statystyk. Jeżeli ktoś zapomniał zarejestrować, albo jest za granicą, to mu wyłączenie numeru natychmiast o tym przypomni... Koniec marca, może kwietnia - po co dalej?

Odpowiedz

37. ~mirekb
0

2017-01-26 23:05:04

zwrotu niewykorzystanych srodkow sie boja.gdy juz po tym roku zostana realni uzytkownicy powinni oddawac srodki-zapis w regulaminach.tobias dobrze liczy,przechowanie simow jeszcze sie oplaci

Odpowiedz

36. wlo
-1

2017-01-26 20:54:44

18 - może tak być... Tylko czy ktoś komuś broni rejestrować do 1 lutego? Dobrze, ze nie kasują całkiem numerów (co w sumie nie było ani na etapie projektu, ani podczas legislacji, w kolejnych zmianach, ani po uchwaleniu takie jednoznaczne). Było do przewidzenia, ze względu na terminologię ustawy, regulaminów (napisanych w oparciu o ustawę - Prawo telekomunikacyjne... Ale zapowiedzi niektórych jasno mówiły o deaktywacji numerów. Co zresztą dla wielu dziennikarzy, poważnych nawet, stało się pożywką do przewidywania jak to po 1 lutego zmieni układ sił w rankingu posiadania poszczególnych operatorów... A tu d[..]a zbita ;-)

Odpowiedz

35. ~Dawid
0

2017-01-26 20:51:42

Pewnie jest grono osób, którym to się przyda, też się z tym zgodzę. Choć muszę przyznać, że sam to już chyba z pół roku temu się zarejestrowałem, jak tylko Plus zaoferował bonusa 500 zeta i 50 GB.

Odpowiedz