DAJ CYNK

Play testuje usługę "Telefon"

03.09.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 9306

Ważne 10

6

Play uruchamia testową wersją usługi Telefon. Dzięki niej można wykonywać połączenia z poziomu przeglądarki internetowej.

Play uruchamia testową wersją usługi Telefon. Dzięki niej można wykonywać połączenia z poziomu przeglądarki internetowej.

Zobacz: Koniec TelePlay - Play po cichu rezygnuje z usługi

Usługa do działania wymaga wyłącznie połączenia z Internetem oraz przeglądarki obsługującej WebRTC. Po zalogowaniu się na stronie internetowej telefon.play.pl można wykonywać połączenia głosowe, które są rozliczane z numeru telefonu wykorzystanego do logowania. Koszt połączeń jest zależny od aktualnego planu taryfowego, więc jeśli są w nim nielimitowane rozmowy, to oczywiście będą one bezpłatne. Usługa działa tylko na połączenia wychodzące, nie można za jej pomocą odbierać połączeń, ani wiadomości. Jeśli chodzi o systemy mobilne, z usługi można korzystać tylko na Androidzie.

Zobacz: Regulamin akcji

Źródło tekstu: Play; wł

Tagi: play telefon
Komentarze
Zaloguj się
55. ~mhm
0

2015-09-04 15:06:29

Dalej wyłącznie adblocka, albo wcisnij kilka razy jeśli to chrome

Odpowiedz

54. ~armator11
1

2015-09-04 12:32:09

@Cena, nie wiem u mnie po zaktualizowaniu Chrome zaczęło działać.

Odpowiedz

53. ~Waciak
0

2015-09-04 09:57:25

Wyskakuje mi strona z "Aplikacje na Twoim koncie" i co dalej?

Odpowiedz

52. ~Cena
0

2015-09-04 09:52:43

@amator mam najnowszego chrome na Android i nie działaChyba że muszę coś włączyć, gdzie?

Odpowiedz

51. ~
0

2015-09-04 09:29:17

Na moim koncie nie dziala to dziadostwo

Odpowiedz

50. ~lipsko
0

2015-09-04 08:54:10

...webRTC to zdecydowanie warto mieć na OFF gdy go nie potrzebujemy! W firefox/''ie sugeruje zainstalować wtyczkę, którą można go w ramach potrzeb ON/OFF:

Odpowiedz

49. ~lipsko
0

2015-09-04 08:51:24

Generalnie słabo! Nieergonomiczny interfejs dla urządzeń mobilnych, dźwięk tylko na głośno w Androidzie, brak możliwości odbierania połączeń przychodzących... szkoda bo funkcjonalność zasługuje na zdecydowanie lepsze potraktowanie!

Odpowiedz

48. ~jak włączyć webrtc?
0

2015-09-04 08:49:38

Jak włączyć WebRTC w firefox?? Widzę tylko jakś mordkę i Firefox Hello. to to?

Odpowiedz

47. goral2099
0

2015-09-03 23:53:12

Ciekawowstka: Rzecznik na fioletowym blogu stwierdził, że usługa nie będzie rozwijana...to ma być już finalna funkcjonalność?

Odpowiedz

46. ~armator11
0

2015-09-03 23:06:40

@40 zaktualizuj chroma

Odpowiedz

45. ~pixel
0

2015-09-03 22:48:09

Ciekawe czy Virgin Mobile lub Wikingowie to też wdrożą? Szkoda, że brakuje pełnej funkcjonalności: SMS i odbieranie głosu.

Odpowiedz

43. Kerio
0

2015-09-03 22:13:35

@29 - działa :) Tylko trzeba się zalogować przez kod SMS :)Play24 też nieraz działa... a widoczna taryfa to Virgin2

Odpowiedz

42. goral2099
2

2015-09-03 22:08:31

41: Dodatkowo płatną. Ciekawe ile to będzie kosztować i czy docelowo, będzie też można odbierać połączenia.

Odpowiedz