DAJ CYNK

Play: nowe Formuły Unlimited i start LTE

08.09.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 69422

Ważne 22

53

Play wprowadza nowe taryfy pod nazwą Formuła Unlimited. Dwie z trzech taryf będą umożliwiały praktycznie nielimitowane pobieranie danych w sieci LTE do 2014 roku.

Play wprowadza nowe taryfy pod nazwą Formuła Unlimited. Dwie z trzech taryf będą umożliwiały praktycznie nielimitowane pobieranie danych w sieci LTE do 2014 roku.

Zobacz: P4: Szczegóły sieci 4G LTE.

Nowe taryfy dla klientów indywidualnych wyglądają następująco:

Formuła

Play Unlimited

4.0 Unlimited

Europa Unlimited

Tylko SIM - umowa na 15 miesięcy

Abonament bez pakietu transmisji

9,99 zł

29,99 zł

59,99 zł

Abonament z pakietem 2 GB

29,99 zł

49,99 zł

79,99 zł

Umowa z telefonem

Abonament bez pakietu transmisji

29,99 zł

49,99 zł

79,99 zł

Abonament z pakietem 2 GB

49,99 zł

69,99 zł

99,99 zł

Usługi w abonamencie

Minuty do Play

nielimitowane

Minuty do innych komórkowych

0,29 zł

nielimitowane

Minuty do stacjonarnych

0,29 zł

0,29 zł

nielimitowane

Wiadomości

0,19 zł

0,19 zł

nielimitowane

Odbieranie w roamingu UE

0,36 zł

0,36 zł

nielimitowane

Pakiety dodatkowe (1 miesiąc za darmo)

100 minut do innych sieci

10 zł

-

-

Nielimitowane wiadomości

10 zł

10 zł

-


Uwagi:
  • kwota abonamentu uwzględnia znikę za e-fakturę (5,99 zł) oraz dla przenoszących numer lub przedłużających umowę (5,99 zł),
  • aktywacja to koszt 49,99 zł,
  • klienci taryf Formuła 4.0 Unlimited oraz Formuła Europa Unlimited mogą do końca 2014 roku pobierać dane w sieci LTE praktycznie bez limitu (do 200 GB miesięcznie). Promocja dotyczy tylko sieci LTE, w momencie korzystania z innej technologii lub roamingu, pomniejszany jest limit 2 GB z abonamentu,
  • wszystkie ceny brutto (z VAT).

Nowe taryfy dla klientów biznesowych wyglądają następująco:

Formuła

Play dla Firm

Play dla Firm

4.0 dla Firm

Europa dla Firm

VIP dla Firm

Tylko SIM - umowa na 15 miesięcy

Abonament bez pakietu transmisji

12,29 zł

24,59 zł

36,89 zł

61,49 zł

-

Abonament z pakietem transmisji

-

36,89 zł

49,19 zł

73,79 zł

98,39 zł

Pakiet transmisji

-

1 GB

1 GB

2 GB

5 GB

Umowa z telefonem

Abonament bez pakietu transmisji

24,59 zł

36,89 zł

61,49 zł

86,09 zł

-

Abonament z pakietem transmisji

-

49,19 zł

73,79 zł

98,39 zł

122,99 zł

Pakiet transmisji

-

1 GB

1GB

2 GB

5 GB

Usługi w abonamencie

Minuty do Play i na stacjonarne

nielimitowane

Minuty do innych sieci

0,29 zł

0,29 zł

nielimitowane

Wiadomości

0,23 zł

0,23 zł

nielimitowane

Odbieranie w roamingu UE

0,36 zł

0,36 zł

0,36 zł

nielimitowane

W ramach abonamentu

-

200 (Tylko SIM) / 300 (z telefonem) minut do innych sieci

-

100 minut połączeń do UE

100 minut połączeń do UE


Uwagi:
  • kwota abonamentu uwzględnia znikę za e-fakturę oraz dla przenoszących numer lub przedłużających umowę,
  • aktywacja to koszt 47,97 zł,
  • w ofercie Formuła VIP dla Firm istnieje możliwość kupienia tańszego telefonu poprzez zwiększenie miesięcznego zobowiązania o 12,30 zł, 24,60 zł, 36,90 zł lub 73,80 zł,
  • klienci taryf biznesowych, podobniej jak prywatnych, mogą do końca 2014 roku pobierać dane w sieci LTE praktycznie bez limitu (do 200 GB miesięcznie). Promocja dotyczy tylko sieci LTE, w momencie korzystania z innej technologii lub roamingu, pomniejszany jest limit z abonamentu,
  • wszystkie ceny brutto (z VAT).

Na starcie w promocjach dostępnych będzie co najmniej 10 telefonów z LTE. Wiodącymi modelami będą Nokia Lumia 625 oraz LG Swift G. Z informacji TELEPOLIS.PL wynika, że oferta Play Online z LTE pojawi się w momencie komercyjnego startu sieci 4G LTE.

Zobacz: Felieton: Psy szczekają, karawana jedzie dalej.
Zobacz: Dobrzyński: pakiety transmisji będą drożeć.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
235. ~
0

2014-01-23 20:09:02

Ja. To. Emilka. I. Lenka.

Odpowiedz

233. ~twa
0

2013-10-23 21:47:41

Co to za LTE z prędkością odgórnie ograniczaną do 2Mb/s ? Najgorszy internet w europie to w Play !

Odpowiedz

232. ~Dawid
0

2013-10-23 21:28:11

wiklef - Za coś te nadajniki LTE muszą stawiać . Widać, że w miare przyzwoity transfer 200gb a nie żal plus a i CP transfer 50gb miesiąc w nocy :D - Co po co im to lte jak 50gb zleci w minuty przy niby 100 lub 150Mb/s?

Odpowiedz

231. matteo
0

2013-10-09 18:18:49

224: Zaden blad w cenniku. Jak nie chcesz umowy terminowej to ok, ale placisz aktywacje.

Odpowiedz

229. ~
0

2013-10-04 16:02:59

wsdded

Odpowiedz

228. ~kk
1

2013-09-30 20:25:08

beznadziejnie mała elastyczność.Ja chcę powrotu formuły s m i l

Odpowiedz

226. ~gość
0

2013-09-20 14:02:22

O LTE czytałem niezłe jaja tu http://www.moj-sekret.pl/kg.php?nexpag=38

Odpowiedz

225. ~Namakon
0

2013-09-20 09:30:54

Przy okazji - zgodnie z regulaminami promocji tylko sim dla indywiduala jest na 15 miesięcy a nie 18: http://www.telepolis.pl/grafika/newsy/2013-09/regulamin-oferty-p romocyjnej-formula-unlimited_10092013.pdf 1a) "zawrzeć Umowę w ramach Oferty FORMUŁA Unlimited z dowolnie wybranym Abonamentem, na czas określony 24 miesiące lub 15 miesięcy"

Odpowiedz

224. ~Namakon
0

2013-09-20 09:26:49

@220 - jest to jakiś błąd w cenniku, opłata wynosi 49,99 dla indywiduala i ani grosza więcej, dla biznesu 47,97 w salonie albo 19+vat na infolinii/stronce playa... Widać ktoś kto pisze regulce dał ciała tak jak to miało miejsce w przypadku regulaminu RBM (tam jest tak samo)

Odpowiedz

222. ~Do niedawna zwolennik PLAY
0

2013-09-16 16:40:07

Nie podobaj ą mi się te taryfy. Mało elastyczne i niedopasowane do rzeczywistych potrzeb, ale pewnie o to PLAY-owi chodzi. Taryfa nielimitowany PLAY i stacjonarne oraz 300 ( czy wcześniej 250 minut ) do wszystkich innych sieci była dla mnie idealna. Obecne taryfy dla mnie są gorsze bowiem aby zabezpieczyć wymagane minimum ( ok 250 min do innych sieci ), muszę skorzystać z droższej oferty której nie potrzebuję. Mając na uwadze że nie potrzebuję więcej niż 300 minut do innych sieci, ogólnie nie przekraczam 700-800 minut, sms-ów i mms-ów piszę mało, oraz zasięg w głównym miejscu pracy ( najlepszy T-mobile, niezły, ale ze skrzeczącym dźwiękiem Orange, słaby Plus i bardzo słaby PLAY ) z przykrością stwierdzam że korzystniej będzie nawet przejść do najgorszej dotychczasowej sieci czyli T-mobile, gdzie za kwotę 39.9 PLN mam no limit w T-mobile, 900 minut do innych sieci ( czyli dla mnie no limit ), no i dobry zasięg w pracy. Jeżeli Play umożliwi mi utrzymanie dotychczasowej taryfy dla Firm ( za 30.75 PLN - nielimitowany PLAY, stacjonarne, 300 minut do innych sieci i 1GB danych ) to chyba zostanę w sieci, jeżeli nie to zmienię. Zastanawiam się nad Nju-mobile bez danych + Aoro2 na dane w telefonie dual sim.

Odpowiedz

221. wiklef
0

2013-09-16 15:18:26

@220 - 0 co biega w końcu z tą opłata?

Odpowiedz

219. ~niko
0

2013-09-15 10:40:00

Lipa, mam nadzieje że play wróci do stawek 19gr. Pozatym abonamenty sa tak skonstruowane ze w przypadku dwoch najtanszych bedzie dodatkowa platnosc ponad kwote abonamentu bo smsy sa platne, bo minuty na stacjonarne i do pozostałych kom. są platne. Do tej pory było lepiej bo wiadomo było ze jest limit minut wymiennych na smsy i przekroczenie abonamentu nie bylo takie proste. A nawet jesli przekroczyłeś to 19gr/min a nie 29. Lipa PLAY zmiancie to !!. Reklamy macie fajne, ale chyba lepiej zrezygnowac z reklam i wrocić do bardziej przyjaznej oferty.

Odpowiedz