DAJ CYNK

Pierwsza kolekcja VOD w jakości 4K w usłudze nc+ GO TV

12.03.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3208

Ważne 2

2

"Błękitna Planeta II" w jakości 4K jest do końca kwietnia dostępna bez opłat dla abonentów nc+ korzystających z dekodera 4K UltraBOX+."Błękitna Planeta II" w jakości 4K jest do końca kwietnia dostępna bez opłat dla abonentów nc+ korzystających z dekodera 4K UltraBOX+.

"Błękitna Planeta II" to siedmioodcinkowa seria dokumentalna produkcji BBC, w której w rolę narratora wcielił się David Attenborough. Słynny biolog jak nikt potrafi zaciekawić widzów swoją wiedzą przyrodniczą i pokazać im piękno planety oraz istot na niej żyjących. Podwodny świat, rafy koralowe, czy stworzenia, które nie widują światła słonecznego, będzie można zobaczyć w najmniejszym detalu dzięki technologii 4K - obiecuje platforma nc+.

Wkrótce do oferty zostaną dodane dwie kolejne kolekcje w jakości 4K, siedmioodcinkowa seria "Łowcy" oraz sześcioodcinkowa "Planeta Ziemia II".

Kolekcje BBC w jakości 4K będą dostępne promocyjnie bez opłat w usłudze nc+ GO TV dla abonentów nc+ korzystających z dekodera 4K UltraBOX+, bezpośrednio na jego dysku twardym. Aby zobaczyć kolekcję należy uruchomić usługę nc+ GO TV i wybrać zakładkę nc+ 4K. Promocja trwa do 30 kwietnia 2018 roku.

Źródło tekstu: nc+

Komentarze
Zaloguj się