DAJ CYNK

Orange Światłowód dla studentów z umową na 6 mies.

07.10.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 10140

Ważne 3

10

Do 15 listopada dostępna jest specjalna, studencka oferta na Internet światłowodowy Orange z umową na 6 miesięcy.

Do 15 listopada dostępna jest specjalna, studencka oferta na Internet światłowodowy Orange z umową na 6 miesięcy.

W pierwszym miesiącu opłaty za usługę wynoszą:

  • 39 zł - 100 Mb/s,
  • 49 zł - 300 Mb/s,
  • 69 zł - 600 Mb/s.

W kolejnych miesiącach stawki wzrastają do:
  • 69 zł - 100 Mb/s,
  • 79 zł - 300 Mb/s,
  • 109 zł - 600 Mb/s.

Do powyższych kwot doliczyć należy jednorazową opłatę instalacyjną w wysokości 29 zł. Łącze można swobodnie udostępniać współlokatorom. Usługę zamówić można pod tym adresem.

Źródło tekstu: Orange, wł

Komentarze
Zaloguj się
45. ~FazaFM
1

2016-10-09 10:07:39

Kiedy w Polsce?

Odpowiedz

44. jedrek
0

2016-10-09 09:13:14

@43 orange jest mi tylko potrzebne do tego, aby normalni operatorzy jeszcze bardziej obniżali ceny w związku z większą konkurencją, którą teoretycznie stworzy zgniła cytryna wchodząc na blok z nową usługą, której i tak praktycznie nikt nie weźmie na blokowisku. Orange - nawet jeszcze za czasów TP - wysokiej klasy usług nie potrafi świadczyć (stwierdzono namacalnie w czasie 6 lat korzystania z ich neostrady) więc nabywa od nich net tylko ten kto nie ma nic więcej w swojej okolicy prócz tych dziadów.

Odpowiedz

43. ~Jo
0

2016-10-08 14:28:20

42. jedrek: ..po co Ci światłowód.... bierz LTE... nie widziałeś tych reklam w telewizji... ? prawie darmo, a prędkość zzzawrotna... :P

Odpowiedz

42. jedrek
0

2016-10-08 14:26:24

@28 to nie trzeba ze świeczką w ręku szukać tych białych plam. W takiej drugiej co do wielkości wsi w Polsce zwanej Krakowem, więcej jest lokalizacji gdzie ich nie ma niż są. U mnie osiedle to typowe dziś już słoikowo - taki jeden wielki akademik i orenczowski światłowód na jakieś 80 bloków osiedla ma może 20 bloków. Cała reszta kilkudziesięciotysięcznego osiedla to wypasione ADSL ~6Mbit. Więc naprawdę zaszaleli...

Odpowiedz

41. jedrek
0

2016-10-08 14:22:12

@16 mapa zasięgu orange po wypasionych modyfikacjach dokonanych przez jakąś webową gimbazę (przed modyfikacjami wszystko działało, no może poza rolką myszy do zbliżania i oddalania mapy, której twórcy tej pożal się mapki nigdy nie używali, bo są tacy nowocześni....) na starym poczciwym win xp 64bit w ogóle już nie wyświetla żadnej lokalizacji światłowodu - pusta mapa z ulicami bez naniesionych czarnych "globusów" wskazujących dostępność usługi. Na typowym, nawet starszym ale jarym xp 32bit globusy zasięgu wyświetlają się bez problemu.

Odpowiedz

40. ~Jo
1

2016-10-08 14:20:02

39. jedrek : ... no co Ty... oni używają ich do gry w POKEMONY, SELFIE, i takie tam.... no i jeszcze żeby pochwalić się znajomym wypaśnym srajfonem...

Odpowiedz

39. jedrek
0

2016-10-08 14:11:25

@4 patrząc po kolejkach nowoczesnych studentów-słoików stojących ze swoimi wypasionymi srajfonami w kolejce na poczcie (gdy człowiek ma odebrać tylko awizowaną przesyłkę i stoi jak głupi w kolejce do jednego czynnego okienka), by zrobić przelew z papierowej faktury, to widać jednak, że papier nadal rządzi, bo płatności elektroniczne tą ponoć nowoczesną, zelektronizowaną, wyedukowaną młodzież przerażają....Dziwi fakt, że nie mogą dokonać takiej płatności ze swoich kosmicznych srajfonów :D

Odpowiedz

38. ~
2

2016-10-07 22:17:57

@ 25. ~ 2016-10-07 10:17:52 host: 188.146.79.245.nat.umts.dynamic.t-mobile.plCyt: "I nie znalazłem w regulaminie wymogu bycia studentem" - jest wymóg! Pkt 4 c)

Odpowiedz

37. ~
0

2016-10-07 21:57:32

@ 6. ~Kuba: Z tymi fakturami co miesiąc na inną kwotę, to jest ciekawa sprawa! Czy próbowałeś to wyjaśnić w Orange?Pytam dlatego, że jesteś już drugą osobą, od której słyszę o takich praktykach orangutanów. Ta pierwsza osoba ma internet po światłowodzie i też mówiła, że co miesiąc ma fakturę na inną kwotę, za każdym razem wyższą niż by wynikała z umowy.

Odpowiedz

36. ~refleks szachisty
0

2016-10-07 14:03:13

Ta oferta jest w sprzedaży od 2 tygodni... News bardzo na czasie. Może lepiej późno niż wcale?

Odpowiedz

35. TomekO
1

2016-10-07 11:27:44

@30 ten światłowód student musi na uczelni zakładać czy może w miejscu zamieszkania ?

Odpowiedz

34. TomekO
1

2016-10-07 11:26:10

@32 mea culpa. Na szczęście nic nie podpisałem ;) Jak widać trzeba mocno przyłożyć się do czytania ze zrozumieniem.

Odpowiedz

33. TomekO
1

2016-10-07 11:23:32

@18 no i ............ nie skorzystam

Odpowiedz

32. ~
-1

2016-10-07 11:17:34

10, u ciebie tez kiepsko z rozumieniem czytanego tekstu. To cena za pierwszy miesiac, frajerze.

Odpowiedz

31. progosu
1

2016-10-07 11:07:52

dno, tego światłowodu nigdzie nie ma, tylko w kilku największych miastach, gdzie i tak jest dziesiątki innych operatorów. Mniejsze miejscowości są całkowicie wykluczone cyfrowo i każdy ma na to wyjebane.

Odpowiedz