DAJ CYNK

Orange Super Smart Plan - nowe abonamenty w ofercie tylko SIM

12.02.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 30785

Ważne 8

16

Orange zaprezentowało trzy nowe warianty abonamentu w ofercie bez telefonu - Super Smart Plan. Nielimitowane rozmowy i SMS-y od 0,99 zł dziennie.

Orange zaprezentowało trzy nowe warianty abonamentu w ofercie bez telefonu - Super Smart Plan. Nielimitowane rozmowy i SMS-y od 0,99 zł dziennie.

Miesięczne ceny zobowiązań w każdej z ofert uzależnione są od kanału zakupu oraz dodatkowo aktywnej usługi E-faktura i wyrażenia zgody na kontakty marketingowe. W najtańszym abonamencie za 9,99 zł (z aktywnymi zgodami, E-fakturą i przy zakupie przez Internet) w momencie wykonania połączenia lub wysłania SMS-a uruchamia się usługa nielimitowanych rozmów i SMS-ów, która kosztuje 0,99 zł dziennie (opłata jest jednorazowa i dotyczy jednocześnie rozmów i SMS-ów). W przypadku korzystania z numeru do rozmów przychodzących, opłaty nie są naliczane.

Dane w tabeli prezentują ceny przy uwzględnieniu wszystkich rabatów.

9,99 zł* /19,99 zł

29,99 zł* /39,99 zł

59,99 zł

Nielimitowane rozmowy w sieci

Nielimitowane rozmowy do sieci komórkowych i stacjonarnych oraz nielimitowane SMS-y za 0,99 zł dziennie

Nielimitowane rozmowy i SMS-y do sieci komórkowych

Nielimitowane rozmowy na numery stacjonarne za 10 zł miesięcznie

Nielimitowane rozmowy na numery stacjonarne

MMS 0,40 zł

Nielimitowane MMS-y za 10 zł

Nielimitowane MMS-y

300 MB za 2 zł

1 GB za 0 zł

2 GB za 0 zł

Dodatkowe 700 MB za 10 zł

Dodatkowe 1,5 GB za 10 zł

Dodatkwoe 3 GB za 10 zł

400 minut I 100 MB w roamingu

*Niższy abonament przy zakupie oferty w e-sklepie Orange.

Oferta jest dostępna od dzisiaj w salonach i sprzedaży telefonicznej, w sklepie internetowym będzie dostępna od jutra.

Zobacz: Regulamin promocji
Zobacz: Cennik promocji

Źródło tekstu: Orange

Komentarze
Zaloguj się
103. ~xxyy
0

2015-06-11 11:52:18

za kazdym razem klient jest orżniety

Odpowiedz

102. ~pablosox123
0

2015-03-10 17:11:51

Nicck jak siec to nie fundacja to niech spada z ofertami z tylko,łaski nie robią a najważniejszy jest klient,nie oni to inna siec,albo ogolna rezygnacja.Telefonia gdzie kozystaja z niej wszyscy powinna miec dobre ceny i oferty.

Odpowiedz

101. ~nicckb
0

2015-02-16 01:19:23

Ludzie w koncu zrozumiecie ze kazda siec to nie fundacja ! Jak wam zle zapraszam do UE na oferte zagraniczna a najlepiej UK poznacie stawki itd...

Odpowiedz

100. Sig
1

2015-02-15 08:03:09

@99 - Play jest na tyle zabawny, że mu się czasem "zapomina" o tym, że ktoś nie wyraził zgód i śle te SMSy ze swoimi ofertami... Prostowane nie raz i nie dwa na kilku numerach, więc w przypadki nie wierzę.

Odpowiedz

99. ~Sezon polowań na łosie rozpoczę
2

2015-02-15 05:36:28

Łosie to podpiszą, a potem będzie płacz i zgrzytanie zębów. Nie opędzą się od spamu. Podobnie jest w Play. Oferta bez zgód marketingowych jest droższa, ale w pierwsze kolejności proponują tą ze zgodami. Wg mnie to powinno być zakazane.

Odpowiedz

98. wlo
-1

2015-02-14 21:05:11

96 - a nie wystarczyło przeczytać 4 pierwsze punkty regulaminu? To jest tam jasno napisane ;-)

Odpowiedz

97. wlo
-3

2015-02-14 20:50:48

Oferta jest całkiem jasna. Jedyny problem (dla niektórych) to przeczytać (!) regulamin ;-) Szkoda, ze nie ma regulaminów w postaci kodów paskowych a ludziom nie wszczepiają w oczach czytników tych kodów przekazujących do mózgu danych... Do tego widać dąży powoli ten świat.

Odpowiedz

96. ~aladyn
1

2015-02-14 09:04:47

słuchajcie do jakaś ściema konsultantka wyjaśniła na infolini Orange iż 9.99 jest tylko promo przez 3 mieś poza tym po tym czasie jest 19zł i za 19 zł tylko do Orange a jeśli chcemy mieć no limit na kom to 99za dzień zadzwońcie i zapytajcie 510 100 100

Odpowiedz

95. adik
2

2015-02-13 18:25:01

Oferta celowo jest niejasno sformułowana,łebskie mózgi nad tym pracowały ,ja sam już nie wiem czy te 9.99 jest na stałe czy tylko na 3 miesiące.

Odpowiedz

94. Goral
5

2015-02-13 14:41:37

Heh najlepszym podsumowaniem tej oferty jest to, że mimo że na telepolis wchodzą ludziska interesujący się tak czy inaczej telco, połowa z nas w tych komentarzach nie mogła się doliczyć ile to naprawdę kosztuje i co za to jest, a nawet Orson chyba ze 2x poprawiał tabelkę :) Powodzenia, sprzedawcy, w tłumaczeniu i doborze taryfy jakiejś babci level 80 w salonie

Odpowiedz

2015-02-13 13:40:22

@91Jest już na stronie Orange.@85Przy braniu przez e-sklep [tylko] można jednak uzyskać 9,99 zł. Ogólnie przy e-sklepie najkrótsza umowa to 18 miesięcy. Opłata aktywacyjna dla przenoszących numer - 30 zł. Dla biorących nowy numer 50 zł.

Odpowiedz

92. MADMAX
1

2015-02-13 11:34:38

@85 Nie wiem jakim cudem w taki sposób to zinterpretowałeś więc wyjaśniam: wręcz przeciwnie :)

Odpowiedz

91. ~Mati
1

2015-02-13 08:56:35

Jest już to na stronie orange?Bo nie mogę znaleźć.

Odpowiedz

90. norwid
2

2015-02-12 23:21:43

Dotąd uważałem się za /''w miarę inteligentnego/'', ale ... przeczytałem regulaminy. Podpisuję aneks w Orange - płacę 50 zł za aktywację? wtf?! Biorę opcję środkową bez zgód marketingowych, za to z nielimitowanymi stacjonarnymi, bez nielimit. mms-ów, czyli ile płacę miesięcznie? 35,98 zł? Gdyby ktoś poświęcił chwilę i potwierdził, bądź zaprzeczył memu rozumowaniu, będę wdzięczny! To nie dla mnie, koleżanka w pracy (rocznik 46) nie chce się wynosić z Orange a niebawem kończy się jej okres zastrzeżony.

Odpowiedz

89. piechucki
4

2015-02-12 23:15:36

@88 "KrólÓW" (króle siedzą w klatkach i chrupią marchewkę), a merytorycznie - racja :)

Odpowiedz