DAJ CYNK

Orange - niższe ceny abonamentów w Smart Planie LTE Open

09.11.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 8004

Ważne 11

6

Orange obniża ceny abonamentów w łączonej ofercie Smart Plan LTE Open, skierowanej do posiadaczy usług mobilnych i stacjonarnych.

Orange obniża ceny abonamentów w łączonej ofercie Smart Plan LTE Open, skierowanej do posiadaczy usług mobilnych i stacjonarnych.

W nowym Smart Planie Open dostępne są zarówno oferty bazujące na podstawowym Smart Planie LTE, jak i ofercie rodzinnej z planami Wspólnymi. Nowe ceny prezentują się następująco:

Oferta Smart Plan LTE Open bez telefonu Smart Plan LTE Open z telefonem
Abonament z rabatem 29,99 zł 79,99 zł 39,99 zł 59,99 zł 119,99 zł
Rozmowy i SMS-y nielimitowane
Rozmowy na stacjonarne nielimitowane
MMS nielimitowane
Pakiet danych 5 + 5 GB 30 GB 2 GB 5 + 5 GB 30 GB
Roaming w UE 400 minut i 100 MB 400 minut i 100 MB 400 minut i 100 MB 400 minut i 100 MB 400 minut i 100 MB
Rozmowy międzynarodowe 100 minut 100 minut - 100 minut 100 minut


W każdym z abonamentów dostępny jest Bezpieczny Internet po wykorzystaniu podstawowego pakietu. Usługę można wyłączyć podczas kontaktu z BOK.
Dodatkowo w abonamencie za 79,99 zł i 119,99 zł można za darmo podpiąć do abonamentu dwa numery oraz otrzymać dodatkową kartę do korzystania z Internetu.

Zobacz: Regulamin promocji Smart Plan LTE Open
Zobacz: Cennik oferty Smart Plan LTE Wspólny
Zobacz: Cennik oferty Smart Plan LTE

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
10. ~tolesław
0

2015-11-12 18:47:03

Abonamenty jak zawsze milion nieczytelnych opcji :P i tak oferty na kartę są dużo tańsze i nie trzeba się wiązać z siecią na długi okres.. zwłaszcza że mnie znani operatorzy co chwila wrzucają coraz tańsze taryfy.

Odpowiedz

9. ~Ja±
0

2015-11-10 22:40:04

7). Zbliżone. Później tm, później puuuustka, i na koncu p4.

Odpowiedz

8. ~Anton
0

2015-11-10 22:30:17

@7 Ja uciekłem z Play po tym jak nie potrafili przez 4 miesiące skonsolidować moich kont do jednego, a na koniec odmówili przyjęcia rezygnacji w Salonie, bo miałem ma numerze wbitą rekompensatę za ten bajzel i nie mogli jej zdjąć... W Orange jak w każdej Firmie, pojawić się pewnie mogą błędy, aczkolwiek ja jestem zadowolony.

Odpowiedz

7. ~pablo29
-1

2015-11-10 14:41:21

Czy orange jest lepsza siecią od plusa??

Odpowiedz

6. ~pabloki
1

2015-11-10 11:40:35

a jak tam w vectone ? dalej awaria czy juz dzwonicie?

Odpowiedz

5. ~ozizu
0

2015-11-10 09:54:57

W tabelce pojawił się błąd, w najtańszym abo z telefonem jest mniejszy pakiet w roamingu

Odpowiedz

0

2015-11-09 23:18:42

@2 Wszędzie spotkasz zapis o trzech numerach, ale chodzi o numer główny + dwa dodatkowe. Zapisy trochę sugerują cztery numeru, główny i trzy dodatkowe, co jest błędem. @3 Cytuj całość: "mobilnych i stacjonarnych". Zwyczajnie trzeba mieć usługi z obu rynków. Można zamówić Smart Plan Open bez usług stacjonarnych. Wtedy przez dwa miesiące masz aktywny rabat na abonament i jeśli nie podpiszesz umowy na usługę stacjonarną, to rabat zostanie usunięty. Masz wtedy usługę mobilną w pełnej cenie.

Odpowiedz

3. ~xyz
0

2015-11-09 22:16:43

Mógłbym prosić o rozwinięcie zapisu "...skierowanej do posiadaczy usług mobilnych..." , w regulaminie mowa tylko o usługach stacjonarnych .

Odpowiedz

0

2015-11-09 22:02:55

czyli w abonamentach 79 (bez telefonu) i 119 zł (z telefonem) dostaje się trzy numery, co daje odpowiednio 26 zł lub 39 zł za numer z nielimitowanymi komórami, stacjonarnymi, smsami, mmsami, 30 GB (do podziału na 3) oraz 400 minutami w roamingu, 100 MB danych w roamingu i 100 minut międzynarodowych (do podziału) - całkiem nieźle :) jedyny minus jaki tutaj widzę to konieczność posiadania usług stacjonarnych ale to jak rozumiem jest sensem tej promocji - coś za coś

Odpowiedz

1. ~
0

2015-11-09 18:39:30

zablokowac bezpieczny mozna samemu sms BLOKUJ pod 80148 :)

Odpowiedz