DAJ CYNK

Orange: Nielimitowane rozmowy do wszystkich w Smart Planie Halo i Multi

20.11.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 14442

Ważne 14

2

Klienci Orange, którzy podpiszą umowę w ofercie Smart Plan Halo z abonamentem w wysokości 79,90 zł lub Smart Plan Multi z abonamentem 89,90 zł, będą mogli dzwonić bez ograniczeń na numery wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w Polsce, przez cały czas trwania umowy.

Klienci Orange, którzy podpiszą umowę w ofercie Smart Plan Halo z abonamentem w wysokości 79,90 zł lub Smart Plan Multi z abonamentem 89,90 zł, będą mogli dzwonić bez ograniczeń na numery wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w Polsce, przez cały czas trwania umowy.

Nowa promocja jest dostępna dla klientów przedłużających umowę, podpisujących nową lub przenoszących swój numer do Orange. Opócz nielimitowanych rozmów, klienci Smart Planu Halo 79,90 i Smart Planu Multi 89,90, mogą także korzystać z nieograniczonego pakietu SMS-ów na wszystkie numery w Orange, przez cały okres trwania umowy.

Ponadto, klienci przenoszący numer do Orange otrzymają w tych taryfach także darmowy abonament na 3 miesiące i pakiet 840 SMS-ów na numery innych operatorów komórkowych. Z kolei wszystkie osoby przedłużające dotychczasową umowę lub podpisujące nową, mogą cieszyć się darmowym pakietem 700 SMS-ów na numery spoza Orange.

Klienci korzystający także z innych usług Orange Polska mogą dodatkowo otrzymać rabat Orange Open. Dzięki niemu miesięczny abonament będzie niższy o 15 zł, czyli wyniesie 64,90 zł w przypadku Smart Planu Halo i 74,90 zł w przypadku Smart Planu Multi.

Źródło tekstu: Orange

Komentarze
Zaloguj się
66. ~
1

2013-11-27 19:51:28

@GRZECH, to prawda. Oferta Orange jest tak dobra, że trudno uwierzyć w jej realność :) Niestety ten operator długo pracował na swoja opinię drogiego operatora. Teraz jednak widać zmiany i to na dobre. Tak jak mówisz, za 89,90zł mamy no limit na komórki i stacjonarne + 840 sms/m-c do wszystkich a do tego telefon w dobrej cenie i jako gratis tablet :). Jeżeli wykażemy trochę chęci, to mamy rabat 30% i to wszystko mamy za 63zł. ! Przecież taki Play ma w opcji z telefonem, no limit komórki+stacjonarne+smsy+2GB za 90zł czyli w najlepszym wypadku ma porównywalne ceny abonamentu a ceny telefonów dużo wyższe.

Odpowiedz

65. ~GRZECH
1

2013-11-27 00:38:19

No muszę powiedzieć, że póki co jestem zaskoczony. Chociaż wciąż boję się, że nagle przyjdzie mi jakiś dziwny rachunek, bo to jest zbyt piękne, żeby było prawdziwe. Zgodnie z umową i moją oraz konsultantki interpretacją tejże umowy za 63 zł mam no limit rozmowy z komórkowymi i stacjonarnymi, no limit SMSy do wszystkich i 1,5 GB pakietu.

Odpowiedz

64. ~GRZECH
1

2013-11-22 00:27:15

Niby ciężko to znaleźć na stronie Orange (odnośnie pakietu SMSów), ale konsultantka mi dzisiaj kilkakrotnie odpowiedziała, że na cały czas trwania umowy jak ją o to pytałem. Mam to na screenie i tego się trzymam, mam nadzieję, że Orange nie wywinie żadnego wałka, choć umowa na takich warunkach jest tak piękna, że ciężko uwierzyć, czy może być prawdziwa. No ale nic, zobaczymy, co będzie do podpisania na papierku, który przyjdzie z kurierem. Powinno być tak, że za 63 zł miesięcznie masz no limit rozmowy z wszystkimi komórkowymi i stacjonarnymi, 1,5 GB internetu i 700/840 SMSów do wszystkich. Plus telefon i tablet za 2 zł. Pożyjemy, zobaczymy.

Odpowiedz

63. ~Pytanie i sugestia
0

2013-11-21 20:11:56

A tak w ogóle to WitekT mógłby zrobić porównanie w jednym felietonie promocji świątecznych. Byłoby łatwiej dobrać cos pod swoje potrzeby :)

Odpowiedz

62. ~
0

2013-11-21 20:06:43

Ciekawe jak zakończy sie ten rok, bo jak byłem ostatnio w galerii handlowej to kolejkę widziałem tylko pod salonem orange. Patrząc na ceny telefonów z tabletmi to zaczynam to trochę rozumieć. Nie zdziwienie sie jak w 4 kwartale wiecej osób przejdzie do pomarańczy niż gdzie indziej

Odpowiedz

61. ~e
0

2013-11-21 19:50:43

60*** takie nowe oferty, jakie były przy rebrandingu z Idei na Orange? To warto się faktycznie spieszyć, bo może być tylko gorzej i drożej ;)

Odpowiedz

60. ~toni33
0

2013-11-21 17:38:45

Od 1-go stycznia będzie nowa firma ,,Orange Polska" i będą nowe oferty na stacjonarne telefony ,internet i komórki ...wszystko od nowa !!!!!!!!!

Odpowiedz

59. ~
0

2013-11-21 15:45:22

CZy te 840 sms to jest na cały okres umowy czy tylko na 3m-ce?

Odpowiedz

58. ~
0

2013-11-21 15:12:34

zapominasz o 200 pln ze /''/''starego /''/'' city

Odpowiedz

57. ~GRZECH
0

2013-11-21 14:40:33

W Playu, z którego przechodzę, za 70 zł miesięcznie dostanę nielimitowane rozmowy i 2GB internetu bez SMSów, lub z nielimitowanymi SMSami za 80 zł i do tego Lumia 920 bez żadnego tabletu za 660 zł. Czyli w stosunku do Orange wyszedłbym 660 + 17*24 = 1068 zł na minusie. Więc nie ma porównania. W T-Mobile za 70 zł miesięcznie dostanę 800 minut (też by pewnie starczyło jakoś) i 1GB internetu bez SMSów, lub z nielimitowanymi SMSami za 75 zł i do tego za 1 zł Lumia, ale 520, a nie 920, więc różnica spora. A i tak wychodzi drożej niż Orange po rabacie o 12 zł miesięcznie, czyli 288 zł plus gorszy telefon, brak tabletu, mniejszy pakiet internetowy i 800 minut zamiast nielimitowanych. Też nie ma porównania. O Plusie pozwolę sobie nie wspomnieć :-).

Odpowiedz

55. ~Ten Cięty Typ
0

2013-11-21 14:20:04

Przy abonamencie za 89,90 dostajemy Samsunga Galaxy SIII za 99zł, (cena mniej więcej 1300zł). Przenosząc numer, ponadto otrzymujemy 4mce za 0zł. Czyli 20x89,90=1798zł. Czyli sama usługa, bez ceny telefonu kosztuje nas 24zł za mce. ;-) Ze zniżką Orange Open Orange niszczy system... no ale żeby dojść do takich wniosków, trzeba znać przynajmniej podstawy matematyki....

Odpowiedz

54. uzer
0

2013-11-21 14:15:27

cd do 53@ mowa o taryfie Premium w T-Mobile

Odpowiedz

53. uzer
0

2013-11-21 14:14:53

Ewidentnie Orange równa do nowej taryfy Premium 89,99 zl gdzie jest to samo a nawet więcej bo wliczone MMSy bez limitu i większy pakiet netu 2 gb.

Odpowiedz

51. ~#49
0

2013-11-21 12:15:18

Przykład z wyjazdem na wakacje jest ciekawy ale lepiej jest w takim przypadku starter włożyć do innego nawet najtańszego prostego telefonu żeby nadal być dostępnym pod swoim numerem. Więc ja wole mimo wszystko mieć dobrego smartfona z Internetem + Nolimit + tablet za fajną cenę. Na wakacjach sobie inaczej poradze

Odpowiedz

50. mila
0

2013-11-21 12:15:16

lumie nie mają. Wszystkie na WP nie mają. jakie 3 stówki mniej? jak legalne zdjęcie simlocka z każdego telefonu kosztuje 77 zł w orange (przy MNP jest za darmo)

Odpowiedz