DAJ CYNK

Orange na Grouponie - 30%. rabatu na abonament

27.05.2014

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 9787

Ważne 9

2

Na Grouponie zakupić można bon uprawniający do uzyskania rabatu na abonament w Orange - 30% przez 24 miesiące.

Na Grouponie zakupić można bon uprawniający do uzyskania rabatu na abonament w Orange - 30% przez 24 miesiące.

Kupon w cenie 29 zł ważny jest do 31. maja i można go wykorzystać na potrzeby nowej umowy (z nowym lub przeniesionym numerem), bądź przedłużenie dotychczasowej.

Z oferty można skorzystać przy wyborze taryf: Smart Plan Multi II, Smart Plan Halo II, Smart Plan Halo II na raty lub Smart Plan Multi II na raty. Oferta nie obowiązuje w planach Smart Plan Multi Max 129,98, Smart Plan Multi Max 149,98 oraz Smart Plan Multi Max na raty 129,98.

Oferta łączy się z innymi promocjami obniżającymi cenę telefonu na stronie Orange.pl, ale nie łączy się z promocjami obniżającymi wysokość abonamentu poprzez użycie drugiego kuponu oraz promocją 100% rabatu na abonament przez 3 miesiące za przeniesienie numeru od innego operatora.

Więcej szczegółów na stronie: groupon.pl

Źródło tekstu: Groupon, wł

Tagi: groupon orange
Komentarze
Zaloguj się
48. ~guli
0

2014-11-18 10:32:48

Witam.Wie ktoś czy będzie jeszcze jakaś akcja na kody 30% do Orange?

Odpowiedz

47. Dalamar
0

2014-05-28 17:21:58

46, jak masz jakieś zaległości gdziekolwiek, to na pewno nie podpiszą z Tobą umowy.

Odpowiedz

46. ~
0

2014-05-28 10:20:31

gdy kupie kod i sie okaze ze Orange nie podpisze ze mna umowy ? Zostaje z bezużytecznym kodem ?

Odpowiedz

45. ~ew
1

2014-05-28 09:56:39

jak jesteś fraudem to trzeba cie tępić :)

Odpowiedz

44. ~
0

2014-05-28 09:55:15

Co gdy kupie kod i sie okaze ze Orange nie podpisze ze mna umowy ? Zostaje z bezużytecznym kodem ?

Odpowiedz

42. ~marczi
-1

2014-05-27 23:16:28

czy umowa podpisana z orange poprzez mokazje (200zł) musi byc na te same dane, co wlasciciel rachunku bankowego?

Odpowiedz

41. ~maxmontana
-1

2014-05-27 23:08:49

mPotwór przynosi szczęście!mPotwór wraz z Orange promują dublowane zasilenia.Doładuj jednego dnia 2 razy telefon za takąsamą kwotę: 25, 40 lub 50 zł,a otrzymasz bonus, 50% sumy zasileń gratis!

Odpowiedz

40. PLANET
0

2014-05-27 22:30:45

@up: nie.

Odpowiedz

38. PLANET
-1

2014-05-27 21:58:03

Sprawdź ostatnią stronę może. Jakbyś sprawdził to na naszym forum, daj znać.

Odpowiedz

37. PLANET
0

2014-05-27 21:56:50

Spoko Th0m. Z tego co widziałem, PODOBNO trzeba: 1) wpisać na wiadomej kod kuponu Orange 2) zalogować się do mB, kliknąć na link i dokonać zakupu. Ktoś na naszym forum powinien to zweryfikować, info mam stąd:

Odpowiedz

0

2014-05-27 21:50:23

1000 osób kupiło grupona a to za bardzo równowagi na rynku nie zachwieje. Usługi są takie tanie że te 30% to raczej atrakcyjny rabat na telefon.

Odpowiedz

35. ~Piotr
-1

2014-05-27 21:44:40

Te 400 minut to jest na cały okres umowy czy odnawialne co miesiąc?

Odpowiedz

34. Th0mas
-1

2014-05-27 21:14:43

Sorka caps lock

Odpowiedz

33. Th0mas
-1

2014-05-27 21:14:29

mOŻE I SIĘ ŁĄCZY, ALE JAK TO KUPIĆ? z GROUPONA ZAKUPU TRZEBA DOKONAĆ NA SPECJALNEJ STRONIE I W MoKAZJACH TEŻ PODAJĄ WŁASNEGO LINKA DO ZAKUPU/

Odpowiedz

32. ~Tomas
-1

2014-05-27 21:06:35

Czy mając samą neostradę dostanę dodatkową zniżkę na abonament?

Odpowiedz