DAJ CYNK

Orange: darmowe 3 GB po meczu Polaków

20.06.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4835

Ważne 2

4

Na otarcie łez po nieudanym meczu z Senegalem, klienci Orange mogą skorzystać z darmowego pakietu internetowego.



Na otarcie łez po nieudanym meczu z Senegalem, klienci Orange mogą skorzystać z darmowego pakietu internetowego.

W celu uruchomienia pakietu należy wysłać SMS-a o treści GRAMYDALEJ na numer 233. Pakiet jest ważny przez 3 dni i jest wykorzystywany w pierwszej kolejności. Aby tak się stało warto na chwilę wyłączyć transfer danych lub zrestartować urządzenie, co pozwoli na zakończenie aktualnie trwające sesji internetu.

Zobacz: Orange rozdaje GB za gole
Zobacz: Weekendowy bonus dla nowych użytkownikow aplikacji Mój Orange

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
39. ~Punk
0

2018-06-21 21:37:27

Jakby jeszcze te GB się kumulowały to miałoby to sens, a tak to ja podziękuje Orange.Karta Orange Free Na Kartę się mi już kończy i chyba poleci do kosza lub do ścieków.Dziękuje Orange za pogorszenie swojej oferty, oby im klientów ubyło to może w końcu przejrzą na oczy.

Odpowiedz

38. ~
0

2018-06-20 22:51:56

Odpowiedz

37. ~
0

2018-06-20 22:50:59

bo tylko do 20:00 dziś można było aktywować.

Odpowiedz

36. ~Silny
0

2018-06-20 21:32:38

Faktycznie w *** sobie polecieli dzisiaj, bo jeszcze wczoraj mozna było aktywować a regulamin nie wyklucza aktywacji do 24 czerwca.

Odpowiedz

35. ~Orange
0

2018-06-20 20:47:20

Nie ma żadnego pakietu. Jak zwykle ściema Orange. Wysłałem SMS i dostałem odpowiedź "Kolejny Pakiet Kibica mozna bedzie aktywowac po drugim meczu Reprezentacji Polski 24 czerwca. Zagladaj na profil Orange na fb by sprawdzic pakiet danych oraz komende aktywacji. Pozdrawiamy, Orange". ZERO GB.

Odpowiedz

34. iphoneski
0

2018-06-20 15:06:06

@31 to daj mi lepszą ofertę za 30 zł.

Odpowiedz

31. mlody_pelikan
0

2018-06-20 14:18:02

@29 rzeczywiście różnica między 1 mbit a 512 to jak niebo a ziemia hahahahaha chłopie daj spokój, play z tym swoim lejkiem 1mbit to śmiech na sali, bieda i ubóstwo, nie rób wstydu sobie innym użytkownikom playa i sobie z tego korzystaj ale się tym nie chwal!!! a2 i play to te same standardy!

Odpowiedz

0

2018-06-20 14:02:32

W sumie Polacy strzelili 3bramki. W tym dwie do własnej.

Odpowiedz

29. iphoneski
0

2018-06-20 13:52:44

@pelikan porównać to do oferty A2 to tak jakby napisać, że pomiędzy autobusem miejskim a modelem najnowszego sportowego auta nie ma żadnej różnicy, bo przecież to i to jeździ i wozi ludzi :)W A2 masz pierwszy lejek po 5 gb, brak hd voice, VoLTE, wifi calling, a po 15 gb masz lejek do 512 kb/s a nie 1 mega.A pomiędzy A2 a play dla przedłużających masz 10 zł różnicy tylko.

Odpowiedz

28. mlody_pelikan
0

2018-06-20 13:38:01

@27 czyli standard A2 :)

Odpowiedz

27. iphoneski
0

2018-06-20 13:09:43

@21&22 Jest internet bez limitu gb, ale z limitem prędkości. Po 10 giga prędkość spada do 1 mega czyli net jest, klipy na yt działają w 480 bez problemu.

Odpowiedz

26. wlo
0

2018-06-20 13:04:40

Plush nawet ma coś fajnego od dzisiaj...

Odpowiedz

25. mlody_pelikan
0

2018-06-20 12:31:04

@23 ale ja tego nigdzie nie napisałem.

Odpowiedz

24. wlo
0

2018-06-20 12:28:05

mlody_pelikan - nie? Ja myślałem, że wszyscy to mają w swojej ofercie...

Odpowiedz

23. ~pabloki
0

2018-06-20 12:27:52

21 młody_połykacz orange też nie oferuje.

Odpowiedz