DAJ CYNK

Orange: 3 GB za zwycięstwo nad Danią

08.10.2016

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 68363

Ważne 15

3

Po zwycięskim meczu Polski z Danią w piłce nożnej, Orange rozdaje pakiet danych.

Po zwycięskim meczu Polski z Danią w piłce nożnej, Orange rozdaje pakiet danych.

Pakiet danych o wielkości 3 GB, ważny jest przez 5 dni od momentu aktywacji. Włączyć go można do 10 października. Uruchomia go SMS o treści SWIETNIEPL wysłany pod nr 277.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
80. ~nMn
0

2016-10-09 21:54:47

79 - najgorsze to były "złote bramki" w dogrywce - kto pierwszy strzelił wygrywał, mimo że pozostało dużo czasu na odegranie się ...

Odpowiedz

79. adziu82
0

2016-10-09 21:41:00

Ja nie lubię być,, nie w błędzie/''/'' a ,,nie wiedzieć czegoś/''/''. Jak nie wiem czegoś na temat operatorów, nadajników,GSM,3G LTE to pytam tu, albo na portalu XX ( zawsze ktoś wiedzący więcej od mnie pomoże ) ale akurat o piłce wiem dużo, więc jak był temat o tym, to staram się uświadomić kogoś kto nie wie.

Odpowiedz

78. ~nMn
-1

2016-10-09 20:48:54

76 - każdy może się mylić, a ja nie lubię w błędzie trwać. A hejtować nie ma co - nie Ty, nie ja ustalamy przepisy. Sędziego czasem można pojehać (błąd zamierzony). We wtorek po meczu pogadamy :D

Odpowiedz

77. ~conf
0

2016-10-09 20:38:54

u mnie stara karta orange pop z rwk za darmo - sciagneło 20 gr za smsa i ważność pakietu 3 GB jest tylko na 3 dni - info z mój orange jakby co

Odpowiedz

76. adziu82
1

2016-10-09 20:29:34

@73 przynajmniej nie ma ,,hejtu/''/'' ja->Ty,Ty->ja, w naszej konwersacji:-)

Odpowiedz

75. ~nMn
1

2016-10-09 20:22:47

74 - do 10-ego, do 23:59.

Odpowiedz

74. ~dokładny
1

2016-10-09 20:20:58

ciekawe jak rozumieć zdanie "Włączyć go można do 10 października." czy w poniedziałek jeszcze włączę, czy już nie? w mój orange wszelkie daty oznaczają pierwszy dzień po usłudze. zupełnie inaczej niż w play.

Odpowiedz

73. ~nMn
1

2016-10-09 20:13:29

70 71 - dzięki za dyskusję, zawsze jaśniej mi się robi :) :)

Odpowiedz

72. 3G
0

2016-10-09 20:12:57

O tym przymykaniu oka piszę w sytuacji gdy zawodnik ma już jedną żółtą kartkę. Ale to zależy - jak jest konkretne przewinienie, za które musi być żółta to jest druga żółta i koniec.Ale powtarzam - Lewy nie miał "pierwszej" żółtej, więc jak miał dostać drugą i wylecieć z boiska? No jak? Na bezpośrednią czerwoną to przewinienie na pewno nie było.

Odpowiedz

71. 3G
1

2016-10-09 20:09:00

Kurczę to nie tak. Świadome zagranie piłki ręka jak najbardziej kwalifikuje się do ukarania zawodnika żółtą kartką, ale nie jest to obligatoryjne chyba. To czy juz jedną miał czy nie miał to nie powinno mieć wplywu - przepis jest przepis i tyle, ale z drugiej strony w praktyce sędziowie czasem przymykają oko żeby zawodnika nie wyrzucać, bo powiedzmy sobie szczerze - w tej sytuacji wyleciałby za byle co. Ale o czym my mówimy jak nie miał jeszcze żółtej?A i zagranie piłki ręką to nie jest faul :) Mylisz dwie rzeczy.

Odpowiedz

70. adziu82
1

2016-10-09 19:58:03

@69 ale przecież przewinienie było.Sędzie widział to, ale zinterpretował to tak, że nie będzie ,,żółci/''/'' .Bo to nie było na żółtą kartkę, obojętnie czy to Messi czy CR7 czy Lewy.

Odpowiedz

69. ~nMn
0

2016-10-09 19:51:40

66 - właśnie usłyszałem od niego, że mam se potupać nogami za ten karny co strzelał ;D Ok, może ten faul lepiej widział sędzia i darował Lewemu kartkę za tą rękę.

Odpowiedz

68. adziu82
1

2016-10-09 19:45:22

@67 więc jak nie miał żółtej, to sędzie ,,może/''/'' mógł dać żółta, ale jak by miał żółta, to na pewno by drugiej za to nie dostał.

Odpowiedz

67. 3G
1

2016-10-09 19:42:24

@64: A nie nie... Za przewinienie dostałby żółtą, a czerwona byłaby konsekwencją dwóch żółtych - to zupełnie co innego,choć skutek w praktyce ten sam.Tylko, że ta gadka zupełnie bez sensu, bo Robert w ogóle nie miał "tej pierwszej" żółtej.

Odpowiedz

66. adziu82
1

2016-10-09 19:37:52

To jest odruch i tyle. A może nikt nie zauważy.

Odpowiedz