DAJ CYNK

Nowe GigaOferty Netii - umowa na 6 miesięcy

01.04.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6889

Ważne 3

4

Netia wprowadziła nowe oferty pod nazwą GigaOferta II. Nowością są m.in. promocje z umowami na 6 lub 12 miesięcy, dostępne również na łączach światłowodowych Grupy Netia.

Netia wprowadziła nowe oferty pod nazwą GigaOferta II. Nowością są m.in. promocje z umowami na 6 lub 12 miesięcy, dostępne również na łączach światłowodowych Grupy Netia.

W ramach GigaOferty II Netia rozpoczyna sprzedaż pod własną marką usług na sieciach ETTH oraz FTTH - PON (światłowód do domu), należących do Telefonii Dialog, spółki z Grupy Netia. Na tych łączach są obecnie w nowej ofercie dostępne te same warianty usług internetowych, telefonicznych i telewizyjnych, co na innych łączach własnych Netii.

Dostępne warianty usług internetowych to: do 4 Mb/s, Max20, FOTON Max50/100 (w zależności od technologii do 50 Mb/s lub do 100 Mb/s). Ceny samego dostępu do Internetu w umowach na 24 miesiące to odpowiednio: 39,90 zł, 49,90 zł i 59,90 zł miesięcznie.

Nowością jest natomiast dostępność wszystkich powyższych opcji w umowach promocyjnych na okres 6 miesięcy w cenach odpowiednio: 49,90 zł, 59,90 zł oraz 69,90 zł miesięcznie. W przeciwieństwie do ofert konkurentów, krótsza umowa nie wiąże się z wyższymi opłatami aktywacyjnymi. Opłata za aktywację usługi internetowej wynosi 9 zł, natomiast opłata aktywacyjna za opcjonalnie dostępny router Netia Spot wynosi 70 zł.

W przypadku usług na łączach LLU Orange Polska (dawniej TP SA), dostępna jest opcja dostępu do Internetu Max20 w cenie 49,90 zł.

Dodatkowym atutem oferty Netii jest nielimitowane przeglądanie stron WWW w ramach usługi Mobilnego Internetu dla wszystkich użytkowników dostępów stacjonarnych, przez cały okres trwania umowy. Usługa Mobilnego Internetu Netii z dwuzakresowym modemem Huawei 3131 bez blokady SIM i limitem 2 GB transferu, dostępna jest w cenie 25,90 zł miesięcznie.

Do dostępu do Internetu na sieci własnej Netii oraz LLU - w cenie od 10 do 35 zł - można dokupić jeden z trzech planów telefonicznych: Lepszy Telefon 30, Do Wszystkich 200, Do wszystkich bez limitu. W ramach taryf Do Wszystkich 200 i Do wszystkich bez limitu w abonamencie zawarte są połączenia stacjonarne i komórkowe w Polsce oraz połączenia międzynarodowe: stacjonarne do UE, stacjonarne komórkowe do USA i Kanady.

W ramach usługi na bazie LLU, w przypadku braku usługi telefonicznej doliczana jest opłata za utrzymanie łącza w wysokości 30 zł miesięcznie.

Nowością w ofercie Telewizji Osobistej jest możliwość zawarcia umowy na pakiet z TV na okres 12 miesięcy. W takim wariancie pakiet Internet z Telewizją Osobistą kosztuje od 89,90 zł (Internet Max20 i minimalny abonament TV). Usługa telefoniczna kosztuje dodatkowo, w zależności od wybranego planu, od 5 do 30 zł miesięcznie.

W przypadku zakupu najszybszego w ofercie dostępu do Internetu FOTON (do 50 Mb/s lub do 100 Mb/s), cena wzrasta o 10 zł. Suma opłat aktywacyjnych przy krótszej umowie wynosi około 150 zł.

W efekcie zmiany polityki nadawcy, Canal+ Cyfrowy, zmianie uległy nazwy i konstrukcja pakietów Canal+ Premium. Od 1. kwietnia dostępne są warianty: Premium Sport+ (30 zł), Premium Film+ (30 zł), Premium Sport&Film+ (35 zł).

Netia wycofała też z oferty usługę HBO TV (Netia Player z usługą HBO GO). Nadal jednak w ofercie pozostaje oferta treści produkcji HBO - usługa HBO HD (3 kanały HBO w HD z dostępem do aplikacji HBO GO) w cenie 25 zł miesięcznie.

Źródło tekstu: Netia

Komentarze
Zaloguj się
23. ~calkoski
0

2015-06-07 01:09:39

Ostrzegam wszystkich którzy będą próbowali podpisać umowę na internet (światłowodowy) w NETII na okres krótszy niż 24 miesiące. - Czytajcie uważnie umowę z którą do was zawita monter!!! Wczoraj okazało się że zamiast zamówionej usługi INTERNET MAX100 na 6 miesięcy dostałem umowę na 24 miesiące! Celowo w CENTRALI podstawiają ludziom źle wypełnione umowy, a monter pogania żeby szybko podpisać bo ma kolejną instalację. Czytajcie i uważajcie na umowy od NETII!!!!

Odpowiedz

22. ~Filip
0

2014-09-03 11:18:36

Mam nieaktywne LLU i miałem do zapłacenia kaucje w wysokości 300 zł w przeciągu 3 dni od podpisania umowy. Przelałem należną kwotę na podany numer konta w załączniku do umowy jeszcze tego samego dnia, którego podpisałem umowę.Po 12 dniach bez żadnego telefonu od Netii w sprawie umówienia się na przyjazd technika w celu instalacji internetu, postanowiłem napisałem do nich z pytaniem ile to jeszcze potrwa. Po 3 dniach dostałem odpowiedź, że nadal czekają na wpłatę mojej kaucji 300 zł !!!Napisałem do nich kolejną wiadomość w celu wyjaśnienie i jak na razie czekam drugi dzień na odpowiedź ale nadal cisza.Mają straszny burdel w papierach!Nie mam jeszcze podstaw do oceny jakości usług Netii, dlatego nie będę nikomu jej odradzał. Ale jeśli ktoś nie ma aktywnego łącza, a nie chce płacić 30zł za utrzymanie łącza, to niech bierze internet i Lepszy Telefon 30 (30 minut miesięcznie na stacjonarne), który kosztuje 10zł. W moim przypadku internet 49,90zł plus 10zł telefon, to koszt 59,90zł przy usłudze internetowej MAX 20.

Odpowiedz

21. ~Monike
0

2014-04-30 13:42:19

Dialog z Netią już jest połączony na bank, a co krótkich umów to super że je wprowadzają, każdy powinien mieć możliwość wyboru. Mi osobiście jednak bardziej podoba się opcja pierwszych 3 miesięcy za złotówkę $$$$$ ;-)

Odpowiedz

0

2014-04-01 21:39:15

co do LLUna nieaktywnym LLU z automatu wystawiana jest kaucja - 300 zł, płatna w ciągu 3 dni od podpisania umowy. Do pierwszej faktury jest doliczona opłata aktywacyjna za nieaktywne LLU w kwocie 210 zł. Po opłaceniu 2/''giej faktury kaucja (300 zł) jest zaliczana na poczet następnych płatności.Co do utrzymania łącza - bez sensu jest płacić za utrzymanie łącza z finansowego punktu widzenia. Nawet decydując się na taryfę Do Wszystkich 200 wychodzi taniej niż z utrzymaniem. Jeśli na prawdę nie chcesz telefonu stacjonarnego - zamów Lepszy Telefon 30 i po prostu nie podłączaj aparatu - jest taniej niż z utrzymaniem łącza

Odpowiedz

0

2014-04-01 21:33:31

@3 - wszystkie umowy terminowe zawierane na nowych warunkach przedłużają się na czas nieokreślony

Odpowiedz

0

2014-04-01 21:32:37

@12 - tak, można do prędkości 20, powyżej na VDSL jest obowiązkowy

Odpowiedz

17. ~
0

2014-04-01 21:03:46

@16: W Orange jeszcze niedawno były umowy 6-mięsieczne (na internet mobilny), ale się wycofali...

Odpowiedz

16. ~mirekb
0

2014-04-01 20:35:40

umowa na 6 mies to dobry pomysl..w orange pewnie nie miesci im sie to w glowie.jeszcze

Odpowiedz

15. ~
0

2014-04-01 20:13:56

@12 - zadaj pytanie przez formularz. Jest większa szansa otrzymania poprawnej odpowiedzi, bo na telefonicznym BOK to się sami zdecydować nie mogą jak na imię mają i masowo udzielają błędnych informacji. Netia... Kiedyś spoko, z umowami przechodzącymi na czas nieokreślony, teraz to jest nędza i rozważałbym ich tylko jeżeli mamy dostęp do ich sieci i brak lepszej konkurencji w okolicy. Na BSA już sensu nie ma.

Odpowiedz

14. ~tkubon
0

2014-04-01 18:57:11

do pana Tadeusza Rozporkiewicza: Przyjdzie net z netii + opłata za utrzymanie łącza i dodatkowo abonament z netia-dialog. Burdel i dziadostwo to podstawa działania tej firmy

Odpowiedz

13. ~
0

2014-04-01 17:59:29

12 oni maja zdania podzielone nawet jakbys spytal jaki dzien tygodnia.

Odpowiedz

11. ~
0

2014-04-01 16:14:33

@6 - ale czy to Orange miało przez lata hasło WOLNOŚĆ WYBORU? Czy ty nie widzisz, że jeżeli Netia zaciera różnice pomiędzy swoją ofertą i konkurencji, oraz jeżeli ceny są już zbliżone (bo są na BSA), to nie ma powodu, żeby wybierać Netię? W Netii chyba tego nie widzą, ciągle płaczą jak ciężko im klientów pozyskiwać... Dodaj do tego niekompetentny BOK, do którego trzeba dzonić kilka razy, żeby ustatlili werję odpowiedzi na proste pytanie.

Odpowiedz

10. ~losiek7
0

2014-04-01 16:05:57

netia to Zdał.....nio ....ne De..bi...LE.... i oszuść!!!

Odpowiedz

9. ~
0

2014-04-01 15:59:36

A najlepsze jest to ze mimo iz jestem klientem od lat wlasnie dzis dostalem propozycje: nie tylko gorsza od nowyc klietnow, ale gorsza od mojej starej umowy. Ta firemka to pierlonyy skandal.

Odpowiedz

8. ~
0

2014-04-01 15:55:06

I jak zwykle u tych dziadow wszystko pokurywane, zero przejrzystosci.

Odpowiedz