DAJ CYNK

Nowa oferta w T-Mobile na kartę

09.09.2013

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 94636

Ważne 65

11

Od 9 września T-Mobile w ofercie T-Mobile na kartę wprowadza nową ofertę z trzeba opcjami do wyboru

Od 9 września T-Mobile w ofercie T-Mobile na kartę wprowadza nową ofertę.

Użytkownik otrzymuje do wyboru trzy opcje:

  • 0 zł za rozmowy w T-Mobile i Heyah,
  • 0 zł za SMS-y do wszystkich sieci
  • 0 zł za Internet w telefonie.

Wybierając jedną z nich, Klienci mogą bezpłatnie rozmawiać, SMS-ować lub surfować przez cały okres ważności konta, nawet przy stanie 0 zł na koncie.

Klient ma możliwość zmiany wybranej opcji. Oznacza to, że w dowolnym momencie wiodącą opcją może stać się inna lepiej odpowiadające jego potrzebom.

Jeżeli użytkownik nie aktywuje żadnej opcji, za usługi zapłaci zgodnie ze standardowym cennikiem taryfy:
  • minuta do wszystkich sieci - 0,29 zł
  • SMS do wszystkich sieci - 0,14 zł
  • MMS - 0,28 zł / 100 KB

Startuje także nowa oferta dla tych którzy pragną korzystać z Internetu bez obaw o koszty. Nowy pakiet startowy Internet na kartę w T-Mobile z 500 MB na start skierowany do użytkowników laptopów i tabletów.
Pakiet startowy zawiera aktywną ofertę Internet 250 MB na dzień. W każdym dniu, w którym użytkownik korzysta z Internetu otrzyma 250 MB na transfer danych za 2 zł dziennie. Po przekroczeniu 250 MB użytkownik nadal korzysta z Internetu (przy zwolnionej prędkości transferu danych) bez dodatkowych kosztów do końca dnia.

Dodatkowo klienci mogą korzystać z dodatkowych pakietów obniżających koszty. Pakiety 30 dniowe to koszt odpowiednio:
  • 1 GB za 10 zł
  • 3 GB za 20 zł
  • 6 GB za 30 zł
Można aktywować również pakiet 1000 SMS-ów do wszystkich sieci na 30 dni za 10 zł, lub do T-Mobile i Heyah za 5 zł. Dostępne są również pakiety 120 i 600 minut do T-Mobile i Heyah lub 30 i 60 minut do wszystkich, w cenie odpowiednio 5 zł i 10 zł. Pakiety obowiązują przez miesiąc od momentu uruchomienia i naliczane są cyklicznie, o ile klient z nich nie zrezygnuje.

Nowością w nowej ofercie jest dołączenie bazy klientów Heyah do bazy klientów T-Mobile i traktowanie ich jako użytkowników jednej sieci.

Wraz z wprowadzeniem nowej oferty do sprzedaży trafiają nowe startery T-Mobile na kartę oraz Internet na kartę w T-Mobile przygotowane w nowej wizualizacji. Na rynek trafi również zestaw Internet na kartę w T-Mobile z modemem Huawei E3131 w cenie 99zł.

Od 9 września obowiązują również nowe zasady doładowań.

Doładowanie Okres ważności
5 - 9 zł 5 dni
10 - 24 zł 10 dni
25 - 49 zł 31 dni
50 - 100 zł 100 dni




Zobacz: regulamin "Frii Rozmowy w T-Mobile i Heyah"
Zobacz: regulamin "Frii SMS-y do wszystkich"
Zobacz: regulamin "Frii Internet"
Zobacz: regulamin zmiany taryfy na taryfę Frii

Źródło tekstu: T-Mobile

Tagi: T-Mobile
Komentarze
Zaloguj się
365. ~
0

2014-05-16 13:59:40

Zlodzieje ! Naciagaja starsze osoby na zmiane taryfy i to te ktore juz maja troche pieniedzy na koncie.Wtedy te pieniadze przepadaja bo trzeba na nowo doladowac konto.Zalosne i poraz kolejny jak wielu innych operatorow

Odpowiedz

364. zolvio
0

2014-04-27 11:15:37

@336: Potwierdzam problemy z pobieraniem dużych plików. Kiedyś dwa razy usiłowałem pobrać ok. 140MB, za pierwszym razem modem rozłączył się przy 70MB, za drugim około 110MB. Teraz rozumiem, że nie był to przypadek.

Odpowiedz

363. ~Sprawa sie rypła
0

2014-03-16 19:28:05

O poprzedniego wpisu 2014-01-27 minęło znów dużo czasu po raz kolejny testuję Interner Frii w T-mobile , wczoraj doładowałem konto za 30zł i znów bezowocnie próbuję uruchomić Internet 6GB , skróty liczbowe: Zlecenie odrzucone - wystąpił błąd. Prosimy spróbować później. Tak już z 50 razy , Sms o treści TAK na wszelkie możliwe pakiety idą w eter i giną w systemie pełnym błędów.IBOA ONLINE : Oferty pozwalające obniżyć koszty korzystania z Internetu - w trakcie zmiany statusuTak w trakcie z godzinkę jak się przeloguję to nagle czary mary i znika zlecenie i od nowa zabawa.Chyba nadal pracują nad naprawą od 23 października 2013 :)

Odpowiedz

362. ~Sprawa sie rypła 336
0

2014-01-27 11:55:04

Od ostatniego wpisu 23 października 2013 minęło już tyle czasu , właśnie doładowałem swój numer po 3 miesiącach za 30 zł żeby znów kupić internet i co pisze? :27-01-2014 11:48"Upłynął termin ważności. Prosimy doładować konto" konto doładowane o 11:46 dwie minuty temu o czym napisali i w kółko błędy z ofertą ?? a miało to być tylko przejściowe :)) Jednak nadal internet z Orange na allegro jest bezkonkurencyjny nawet z abonamentami i cudownym wsparciem Obsługi Technicznej. Pozdrawiam z Orange.

Odpowiedz

361. ~TaaaaaaaaOferta
0

2014-01-23 19:14:53

Że tak powiem s..ł was pies! Niczego już więcej u was nie będę doładowywać! T- mobile został na trwałe skreślony z listy dostawców. Nie cierpię oszustów.

Odpowiedz

360. ~Gosc
0

2014-01-23 13:37:41

Witam jak się sprawuję ten internet 3GB za 20zl w taryfie frii.Blueconnect na karte czy tak tak frii pakiet 3GB co wybrać.Chodzi mi o czy zrywa połączenie.

Odpowiedz

358. ~TaaaaaaaakaOferta
0

2014-01-22 06:40:21

Państwu z T-mobile "zapomniało się" ujawnić, że w ofercie jest haczyk. Otóż, jeśli kupisz starter Internet na kartę (w praktyce TakTak na kartę), zładujesz 10 zł, a potem aktywujesz ofertę 1GB na 30 dni to w praktyce masz 7 dni na wykorzystanie tego pakietu bo doładowanie przedłuża ważność karty o 7 dni.(!) Czyli według t-mobile miesiąc, tak większość rozumie okres 30 dni, ma 7 dni - czli de facto 1/4 normalnego miesiąca. Idąc dalej, aby cieszyć się Internetem przez normalnie przez większość ludzi rozumiany miesiąc w tablecie trzeba by doładowywać ok. 4 razy po 10 zł czyli ok. 40 zł. I tyle naprawdę kosztuje 30 dni Internetu na kartę w t-mobile. Zapomniałam dodać, że niewykorzystane GB nie przechodzą na kolejne doładowanie. To jest praktyka nieuczciwa bo w żaden sposób nie można wykorzystać tych 1 GB w ciągu 30 dnitylko obligatoryjnie w ciągu 7 dni.

Odpowiedz

354. ~thomas_wwe
0

2014-01-05 11:33:35

Nic dziwnego, że ludzie się nabierają skoro w reklamie tv udzielają niejasnych informacji jak /''/''internet za 0zł/''/'' nawet przy zerowych środkach tylko szkoda, że po ściągnięciu czy wykorzystaniu 50 mb wyskakuje limit, a wiadomo, że zwolniona prędkość praktycznie = brak internetu .

Odpowiedz

353. ~Magnux
0

2013-12-16 09:34:22

Uwaga na ofertę T-Mobile Pro Firma !!! Zmieniałem 2 abonamenty na ProFirma i zostałem zaskoczony - bez limitu oferta a licznik bije non stop "cały dzień ". Po złożeniu reklamacji T-Mobile nie poczuwa się do odpowiedzialności i każe czekać 30 dni i oczywiście zapłacić FV. Zdecydowanie Odradzam !!!! - oferta "bez limitu" czyli Płacisz Wielkie Faktury Bez Limitu ( u mnie wyszło 275 zł brutto za 9 dni ) - żadnych darmowych minut !!! UWAGA na T Mobile !!!!

Odpowiedz

352. ~gohsc
0

2013-12-15 18:53:03

5 zł na 5 dni ważności konta i 30groszy za każdą minute połączenia. Bardzo nieatrakcyjna oferta, Jakiś regres marketingowy to jest.

Odpowiedz

351. ~Montesquieu
0

2013-12-09 14:02:13

Mam pytanie odnośnie poniższego zapisu: "Jeżeli użytkownik nie aktywuje żadnej opcji, za usługi zapłaci zgodnie ze standardowym cennikiem taryfy." A jaki jest cennik przy skorzystaniu z którejkolwiek opcji? Taki sam? Załóżmy poniższe sytuacje: 1) Jeżeli wybiorę opcję /''0 zł za rozmowy w T-Mobile i Heyah/'', to rozumiem, że za minutę połączenia do wszystkich sieci (z wyjątkiem połączeń do T-Mobile i Heyah, rzecz jasna, gdzie nie płacę nic) zapłacę 0,29 zł, za SMSa zapłacę 0,14 zł, a za MMSa 0,28 zł? 2) Jeżeli wybiorę opcję /''0 zł za SMS-y do wszystkich sieci/'', to rozumiem, że za minutę połączenia do wszystkich sieci zapłacę 0,29 zł, za SMSy nie płacę nic, a za MMSa 0,28 zł? 3) Jeżeli wybiorę opcję /''0 zł za Internet w telefonie/'', to rozumiem, że jadę zgodnie z cennikiem, więc jedyne co to mam 50 MB dziennie za darmo?

Odpowiedz

349. ~filuś
0

2013-11-21 23:44:35

I znów t-mobil zrobił użytkowników w balona. Przy przejściu do FRII ważność konta zostaje obcięta do 7 DNI?! Teraz wiem, dlaczego w Niemczech nie korzystałem z t-mobile.de. Tam są lepsi operatorzy jak o2loop, czy blau-world, ortel, lebara. Gdyby tylko LEBARA była w POLSCE to w ciemno, bym przeniósł do nich swój numer. A tak muszę poszperać w internecie, bo z takim t-mobilem nie da się żyć :(

Odpowiedz

347. ~Calm7
0

2013-11-19 08:56:39

346). Jak Ci zwalnia net, to chyba po to, abyś wiedział, że należy kupić następny // żeby kasy z konta nie pobierało.

Odpowiedz

346. ~gsm
0

2013-11-19 08:03:20

Uwaga! Oferta frii to ściema. Straszne g? Ten tzw. bezpłatny internet to 50 mb dziennie. Potem dostajesz internet z prędkością 0,03 kb. Darmowy aero działa duuuuużo lepiej. A teraz najważniejsze: nie można już nigdy wrócić do innej oferty. Ostrzegam.

Odpowiedz