DAJ CYNK

Nowa oferta telewizyjna w Cyfrowym Polsacie

14.02.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 9067

Ważne 3

2

14 lutego Cyfrowy Polsat wprowadza nową ofertę telewizyjną, w której można mieć nawet pół roku abonamentu gratis.



14 lutego Cyfrowy Polsat wprowadza nową ofertę telewizyjną, w której można mieć nawet pół roku abonamentu gratis.

Nowa oferta telewizyjna Cyfrowego Polsatu wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy chcą skorzystać z bogatej oferty telewizyjnej w przystępnych cenach. Od teraz:

  • Pakiet Rodzinny HD + Cinemax HD zawierający 86 kanałów dostępny jest już za 20 zł.
  • Dla fanów sportu przygotowano pakiet Rodzinny HD + Cinemax HD + Eleven Sports HD zawierający 89 kanałów w cenie 30 zł.
  • Obydwie propozycje klient otrzyma przez 6 miesięcy bez opłat, a dodatkowo w tym czasie będzie mógł cieszyć się również 28 innymi kanałami z Pakietu Familijnego HD, które dostanie w prezencie.



Cyfrowy Polsat wprowadził nową ofertę Premium MAX Plus, która składa się z pakietów: Familijnego Max HD, Film HD, Sport HD, Cinemax HD, HBO HD z HBO GO, Eleven Sports HD, Rozrywka HD. Razem 183 kanały telewizyjne, które na start można oglądać przez 3 miesiące bez opłat. Potem abonament wyniesie 120 zł miesięcznie. W ramach opłaty klient otrzymuje również opcję ON THE GO, która umożliwia mobilny dostęp do ponad 100 kanałów i bogatej biblioteki VOD w serwisie Cyfrowy Polsat GO. Nowością w ofercie jest pakiet Rozrywka HD z 6 kanałami tylko dla dorosłych.

Osoby, które chcą skorzystać z oferty z segmentu premium, mogą zakupić też Premium MAX, na którą składa się 177 kanałów - również dostępną bez opłat przez pierwsze 3 miesiące, a potem za 100 zł miesięcznie.

Wraz z ofertami premium można również wybrać:
  • dekoder EVOBOX PVR za 1 zł - dający możliwość nagrywania do 3 programów jednocześnie i oglądania w tym czasie kolejnego,
  • usługę Multiroom HD już od 5 zł miesięcznie - dzięki której ten sam pakiet kanałów można oglądać nawet na 4 telewizorach.

Więcej szczegółów na stronie www.cyfrowypolsat.pl.

Zobacz: Cyfrowy Polsat: Więcej Internetu LTE za mniej

Źródło tekstu: Cyfrowy Polsat

Komentarze
Zaloguj się
36. ~robi
1

2018-04-21 19:13:45

Polszmatowski szmelc

Odpowiedz

35. ~berek
0

2018-02-24 19:46:21

zna ktoś już może listę tych 28 kanałów w prezencie i może potwierdzić czy po 6 miesiącach jeśli chce się je zatrzymać płaci się o 20 zł więcej ?

Odpowiedz

34. ~Cyfrowy Polsat hehe
1

2018-02-19 13:27:29

Pracowałem w Polsacie od 2013 roku i od tamtej pory non toper ta sama oferta. Wysyłajcie wypowiedzenia i dzwoncie na antychurn czyli na dział gdzie dadzą wam nawet 12 miesięcy za darmo!!! Nie mówię głupot, solorz to złodziej, a osoba odpowiedzialna za marketing zacieła się na jednej płycie i napierdala non stop to samo, te same oferty. Siedziba call center jest przy central tower w Warszwie. Naciągacze!!

Odpowiedz

33. perdos1
0

2018-02-16 12:41:37

Rodzinny HD + Cinemax HD + Eleven Sports HD za 30 zł na miesiąc + 6 miesięcy gratis to bardzo dobra oferta. Przez pierwsze 6 miesięcy opłaty wynoszą 0 zł, przez kolejne 12 miesięcy 30 zł, a 6 miesięcy przed końcem umowy składając wypowiedzenie można uzyskać Rodzinny HD + Eleven Sports HD za 20 zł/ miesiąc + 3 miesiące gratis. W efekcie przez pierwsze 2 lata wyjdzie 6*0+12*30+3*0+3*20 czyli średnio 17,50 zł/miesiąc (a dalej 20 zł/miesiąc). Biorąc pod uwagę koszt samego pakietu Eleven (15 zł) to jest to oferta rewelacyjna dla osób, którym zależy głównie lub tylko na tym pakiecie. Problem w tym, że nigdzie na stronie takiej oferty nie widzę.

Odpowiedz

32. ~
0

2018-02-15 22:13:33

Male sprostowanie. Mialo byc: "Telewizja informacyjna nie moze sie zwac telewizja nawet tylko goszczaca ubecje z bardzo prostego powodu". Ogonki diakrytyczne sa oczywiste :)

Odpowiedz

31. ~
0

2018-02-15 19:34:31

@30 To juz lepiej isc na ryby. Zawsze jest wieksza szansa na prawdziwa rybe niz na gapienie sie w twoje ulubione TW info 24 nius. TW sa tam goscmi razem z ich pomagierami, ktorzy byc moze nie byli zarejestrowanymi tajnymi wspolpracownikami SB, ale kokosy ciagneli. Telewizja informacyjna nie moze sie zwac telewizja nawet goszczaca ubecje z bardzo prostego powodu. Ubecja to jest najbardziej zaklamana czesc spoleczenstwa Polski. Klamcy i oszusci. A Ty ich tu jeszcze promujesz. Nie wiem, czego sie spodziewales? Ze ktos Ci przytaknie, gdy napiszesz, ze nie czytasz, a czytasz? Udalo Ci sie tylko z tymi informacjami technologicznymi. To prawda. Nawet Polskie Radio ma wiecej informacji technologicznych niz TWN48, gdzie zajmujesz wylawianiem prawdziwych informacji. Ale wiesz co? Pochwalam, ze starasz sie cos wylowic. Ja tam probowalem kiedys i nie dalo sie. Mam dla Ciebie mala porade. Jak cos mowia w tych tw info, to wystarczy pomyslec, ze jest zupelnie odwotnie. Np. mowia w tv, ze zadnego Bolka nie bylo, to Ty sobie pomysl np. "a wcale nie, bo mogl byc, po co wy tu mi mowicie o jakims Bolku?, a moze mi chcecie wmowic, ze Bolka nie bylo?, a to ja sobie poczytam jego teczke wspolpracy i sprawdze czy naprawde go nie bylo, bo czemu mialbym nie przeczytac jego teczki wspolpracy, jesli czasem akurat jest w internecie?" No jesli tak sobie pomyslisz po kazdym zdaniu wypowiadanym przez TW i ich pomagierow w przykladowej stacji informacyjnej TWN48, to jak najbardziej powinienes jeszcze cos poszukac do poczytania.

Odpowiedz

30. iphoneski
0

2018-02-15 18:43:00

@28 niech stracę, odpowiem. Nie czytam wiadomości ze świata, polityki czy sportu w internecie, bo wolę obejrzeć w tv. Te na telepolis i innych serwisach technologicznych czytam, bo takich w tv nie ma za dużo. O kabaretach po kanałach informacyjnych mogłeś sobie darować, bo to oznacza, że nie potrafisz wyłowić prawdziwych informacji z tego, co tam widzisz, a to tylko świadczy o tobie, niestety niekorzystnie.Amen

Odpowiedz

29. ~
0

2018-02-15 18:33:51

@26 Czyli nic nie trace? To samo czasem na Planete. Np. film dokumentalny o homosiach. Ich w tych telewizjach ostro grzeje. Tam musza siedziec sami zboczency, zeby takie cos pokazywac.Najwiekszy ubaw jest na Polsat Nius u Gozdyry. Nie kumam, czy ona promuje ubecje czy jest takim kryptotrollem z wlasnym programem via sat? Albo ten program Premierzy Gugaly. Tego nie moge rozgryc, co tam pan Zygmunt ma za interes w tym.

Odpowiedz

28. ~
0

2018-02-15 18:20:11

W naziemnej tv jest taki kanal muzyczny, ktory chyba zminil nazwe. Tam byl klip z murzynem, ktory ma motor i nim jezdzi razem z biala brunetka. Ktos cos spiewal do tego. Jak to zobaczylem, to doznalem dysonansu poznawczego. Nie mam motora i nie jestem murzynem. Takze zastanawia mnie, po co ktos robi klip z zadbanym muezynem na moyorze powozacym biala brunetke. Moze to byla blondynka, ale na pewno o jasnej skorze. Zastanawiam sie, gdzie zyja murzyni z motorami, takimi lepszymi i jezdza z bialymi brunetkami. Chyba tylko za oceanem i tylko na planie filmowym tego wideoklipa. Co oni lansuja tym klipem? Murzyn ma kupi motor i szykac bialej brunetki, czy biala brunetka ma szukac murzyna z motorem.Iphoneski, przeczysz sam sobie trolu jeden i to w dodatku podejrzewam, ze platny. Nie obraz sie, tylko przyjmij na klate prawde. Napisales, ze nie czytasz wiadomosci w internecie, to co tu robisz pod kazda wiadomosciaw komentarzach? Piszesz komentarze bez czytania wiadomosci, czy o co tu chodzi? Jeszcze ten twoj ordynarny jezyk korzysci tak wali po oczach. Wolisz usiasc przed te fal EN albo innymi tw nius, to tam siedz i nie wstawaj, bo tylko internety niepotrzebnie cierpia z ubostwa twych komentow. Jak ja mam okazje obejrzec przez chwile twoje ulubione tv informacyjne, to potem wszystkie kabarety wydaja mi sie beznadziejne.

Odpowiedz

27. ~@
0

2018-02-15 11:57:39

Premium Max PLUS - Rozrywka i chyba normalne związki ;] nawet ślub lub bez ;]

Odpowiedz

26. ~Marcin
0

2018-02-15 09:07:19

Mam teraz Premium Max i na ile dobrze czytam chyba nic się nie zmieni. Ważne, że abonament obniża się o 50% ze względu na abo w Plusie. Tyle, że coraz mniej do ogladania. Nawet jak przegladam HBO Go to sama promocja homozwiązków i innego dziadostwa. W efekcie TV działa u mnie jakieś 30/'' dziennie...

Odpowiedz

25. ~gz
0

2018-02-15 08:40:08

Czekam na uwolnienie HBO. Netflix+HBO i nic więcej nie potrzeba :)

Odpowiedz

24. ~Marek Czekaj
0

2018-02-15 08:32:15

To Polsat powinien mi płacić za to że oglądam ich reklamy a nie ja im abonament. Jak można pobierać abonament i emitować reklamy to się w głowie nie mieści

Odpowiedz

23. ~
0

2018-02-15 07:27:56

22, mało jest bardziej idiotycznych odzywek niż "ja nigdy nie miałem problemu, to z pewnością inni też go nie mieli".

Odpowiedz