DAJ CYNK

Nowa oferta telewizyjna w Cyfrowym Polsacie

14.02.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 9405

Ważne 3

2

14 lutego Cyfrowy Polsat wprowadza nową ofertę telewizyjną, w której można mieć nawet pół roku abonamentu gratis.14 lutego Cyfrowy Polsat wprowadza nową ofertę telewizyjną, w której można mieć nawet pół roku abonamentu gratis.

Nowa oferta telewizyjna Cyfrowego Polsatu wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy chcą skorzystać z bogatej oferty telewizyjnej w przystępnych cenach. Od teraz:

  • Pakiet Rodzinny HD + Cinemax HD zawierający 86 kanałów dostępny jest już za 20 zł.
  • Dla fanów sportu przygotowano pakiet Rodzinny HD + Cinemax HD + Eleven Sports HD zawierający 89 kanałów w cenie 30 zł.
  • Obydwie propozycje klient otrzyma przez 6 miesięcy bez opłat, a dodatkowo w tym czasie będzie mógł cieszyć się również 28 innymi kanałami z Pakietu Familijnego HD, które dostanie w prezencie.Cyfrowy Polsat wprowadził nową ofertę Premium MAX Plus, która składa się z pakietów: Familijnego Max HD, Film HD, Sport HD, Cinemax HD, HBO HD z HBO GO, Eleven Sports HD, Rozrywka HD. Razem 183 kanały telewizyjne, które na start można oglądać przez 3 miesiące bez opłat. Potem abonament wyniesie 120 zł miesięcznie. W ramach opłaty klient otrzymuje również opcję ON THE GO, która umożliwia mobilny dostęp do ponad 100 kanałów i bogatej biblioteki VOD w serwisie Cyfrowy Polsat GO. Nowością w ofercie jest pakiet Rozrywka HD z 6 kanałami tylko dla dorosłych.

Osoby, które chcą skorzystać z oferty z segmentu premium, mogą zakupić też Premium MAX, na którą składa się 177 kanałów - również dostępną bez opłat przez pierwsze 3 miesiące, a potem za 100 zł miesięcznie.

Wraz z ofertami premium można również wybrać:
  • dekoder EVOBOX PVR za 1 zł - dający możliwość nagrywania do 3 programów jednocześnie i oglądania w tym czasie kolejnego,
  • usługę Multiroom HD już od 5 zł miesięcznie - dzięki której ten sam pakiet kanałów można oglądać nawet na 4 telewizorach.

Więcej szczegółów na stronie www.cyfrowypolsat.pl.

Zobacz: Cyfrowy Polsat: Więcej Internetu LTE za mniej

Źródło tekstu: Cyfrowy Polsat

Komentarze
Zaloguj się