DAJ CYNK

Nju mobile na stałe powiększa pakiety danych

31.08.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 34035

Ważne 30

2

1 października nju mobile na stałe powiększy pakiety danych w ofertach nju z rachunkiem i nju na kartę.

1 października nju mobile na stałe powiększy pakiety danych w ofertach nju z rachunkiem i nju na kartę.

Zmiana regulaminów będzie dotyczyła ofert jeden na wszystko i wszystko komórkowe za 29 zł w nju z rachunkiem oraz wszystko komórkowe w nju na kartę.

Zmiany pakietów są następujące:

  • jeden na wszystko - pakiet wzrasta z 5 do 13 GB, przy zachowanym limicie wydatków 39 zł,
  • wszystko komórkowe za 29 zł - pakiet wzrasta z 2 do 10 GB, przy zachowanym limicie wydatków 29 zł,
  • wszystko komórkowe w nju na kartę - pakiet wzrasta z 2 do 10 GB, przy zachowanym limicie wydatków 29 zł.

Dotychczas klienci mogli korzystać z podwyższonych wielkości pakietów danych w ramach promocji obowiązujących do końca września. Od 1 października większe paczki danych staną się częścią regulaminów w/w ofert i będą dostępne na stałe.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
67. ~///
0

2016-10-07 11:27:26

Przydałoby się przypomnieć promocję i już na stałe działające regulaminy.

Odpowiedz

66. ~consolerro
0

2016-09-08 11:25:30

NJU Mobile jest w tej chwili nie do pobicia, mam dwa n-ry z 38 zł i łącznie 30 GB, jak tak dalej pójdzie to nigdy się chyba nie wyniosę od nich.

Odpowiedz

65. ~Artur
0

2016-09-07 20:11:05

mam w orange i ciagle problem ze zlapaniem zasiegu....pora przejsc do play pewnie albo plusa

Odpowiedz

64. ~
0

2016-09-04 09:43:50

@62, spuściłeś się?Sprzedawaj te GB na allegro.

Odpowiedz

63. ~
0

2016-09-04 09:43:12

10 GB... mi ciężko wykorzystać 3 GB inaczej jak do aktualizacji aplikacji, a oni rzucają 10 GB - i to ma mnie przekonać? Nie. njó ma zasięg Orange a przy wschodniej granicy to tragedia. Dziękuję, zostaję w Plusie.

Odpowiedz

62. ~michal
0

2016-09-03 19:56:50

jeden na wszystko - pakiet wzrasta z 5 do 13 GB, przy zachowanym limicie wydatków 39 zł - przy stażu ponad 24 miesiące mam 39GB za 39zł!!!!!! REWELACJA!

Odpowiedz

2016-09-03 18:25:00

kolejny test prędkości >>

Odpowiedz

60. ~Q
-1

2016-09-02 12:08:04

@59 ale czego dużo? W "#NAJLEPIEJ 39 zł / mc" i nie ma mms,w nju mam w tej cenie,dodatkowo 2Gb więcej i bez problemów z zasięgiem Play (miałem Play,więc mam odniesienie...P.S. potrafię wybrać sieć na sztywno).Po pół roku mam jeszcze więcej internetu w nju...tylko ten PIN mnie wkurza w nju (nie można wyłączyć żądania).Pozdrawiam Q

Odpowiedz

59. ~abc
1

2016-09-02 11:33:09

@39. Kup Virgin Mobile, niestety trzeba płacić za MMS, ale za 29zł masz dużo wszystkiego innego.

Odpowiedz

58. ~do 39
1

2016-09-02 03:41:46

Mylisz się, ją nie jestem płatnym klakierem dla Play a mimo to chwałę sobie jego oferty, np. 5,L płacę co dwa miesiące i mam co miesiąc 1GB internetu plus darmowe rozmowy w sieciach Playa oraz te 5zl na pozostałe rozmowy do obcych sieci.

Odpowiedz

57. ~Q
0

2016-09-01 17:37:54

@54 dlaczego korzystniej?

Odpowiedz

2016-09-01 14:40:44

jak włączyć usługę na kartę, im dłużej, tym lepiej.Możesz to zrobić:w zakładce usługi po zalogowaniu się do swojego konta,wysyłając SMSa o treści START na bezpłatny numer 80510 .

Odpowiedz

2016-09-01 14:24:03

od 1 października zmieniają się regulaminy >>

Odpowiedz

54. Liquid
0

2016-09-01 13:55:16

@50 Pakiety w ofercie na kartę są OK pod warunkiem że siedzisz non-stop w Polsce. Przy wyjeździe za granicę pakietu nie wykorzystasz tylko Ci idzie z konta. W ofercie abonamentowej jest wtedy korzystniej.

Odpowiedz

53. ~q
1

2016-09-01 12:29:40

@52 masz rację ,ale w nju masz MMS...a w OFnK po 40gr.

Odpowiedz