DAJ CYNK

Miesio 19 w nju mobile na kartę

21.11.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 19057

Ważne 22

5

Od dziś obowiązuje nowa wersja usługi "miesio" w nju mobile na kartę. Krajowe połączenia komórkowe kosztują nie więcej niż 19 zł, wiadomości 9 zł, a Internet 19 zł.

Od dziś obowiązuje nowa wersja usługi "miesio" w nju mobile na kartę. Krajowe połączenia komórkowe kosztują nie więcej niż 19 zł, wiadomości 9 zł, a Internet 19 zł.

Usługa miesio 19 jest bezpłatna, a aktywuje się ją SMS-em o treści START wysłanym na numer 613 lub szybkim kodem *127*56#. Oferta działa cyklicznie - automatycznie odnawia się co 30 dni.

Po wykorzystaniu transmisji danych w ramach 19 zł, klient otrzymuje bezpłatny pakiet 3 GB transferu.

Miesio 19 łączy się z promocją po wieki i pakietem internetowym 350 MB. Wyklucza się natomiast z usługami: miesio, nju do wszystkich i do komórkowych.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Orange

Komentarze
Zaloguj się
111. ~delKichote
0

2014-11-30 23:02:20

@110 - tzn., że na sim kupionym półtora roku temu nie można wyłączyć pin, a na sim kupionym miesiąc temu można.(Sprawdzałem na karcie sprzed miesiąca, ale kupionej od razu na abonament (przeniesienie numeru)...)

Odpowiedz

110. ~
-1

2014-11-24 10:18:32

Co to znaczy "nowych kartach"?

Odpowiedz

109. adik
2

2014-11-24 10:13:38

można wyłączyć pin obecnie na wszystkich nowych kartach samemu bez problemu- sprawdzone na 2 telefonach.

Odpowiedz

108. ~
-1

2014-11-24 08:40:16

Nju jest do d*py, bo nie można wyłączyć PINu na karcie SIM.

Odpowiedz

107. buba1234
0

2014-11-24 00:34:44

@106 mozna, w kiosku widziałem

Odpowiedz

106. ~dsdsds
1

2014-11-23 22:51:08

Na pewno mozna kupic w kiosku, skoro robia takie problemy? Dzieki za info

Odpowiedz

105. ~m76
1

2014-11-23 21:15:08

@103 w kiosku albo punkcie Play. Taryfe ze starszej zmieniasz kodem albo przez www na play24.

Odpowiedz

104. ~Hmm
1

2014-11-23 21:09:31

Dlatego napisałem, że Nju jest tylko dobre dla tych, którzy potrzebują konta ważnego na długo i prowadzą mało rozmów (po 19 groszy). Gdyby przyszedł miesiąc, np. w święta pogadać dłużej to mają opcję Miesio 19 (pod warunkiem, że będą dzwonić tylko na komórki). Z tego powodu nazwałem maksymalnie dobrą ofertą. Szkoda, że nie wpadli na pakiet 7 dni za 7 zł. Dla takich ludzi, którzy od czasu do czasu lubią dłużej pogadać byłoby lepszą opcją, bo zazwyczaj nie gadają nonstop przez miesiąc, ani nawet przez tydzień. W tym przypadku w pełni się z Tobą zgodzę, że poprawianie NJUnK raczej słabo im wychodzi, bez dobrego przemyślenia, typowo na kolanie. No ale ważne, że w ogóle coś robią i nie psują co jest teraz.

Odpowiedz

103. ~ssdsd
0

2014-11-23 20:36:07

Czy startery RBM Energy mozna kupic w kiosku? Chce nowy numer w RBM, jak mam to uzyzskac?

Odpowiedz

102. ~tani internet
0

2014-11-23 18:16:18

Jest cos lepszego niz virgin mobile 5 zlotych na rok i pakiety internetu na 30 dni za 5 7 i 10 zl?

Odpowiedz

-1

2014-11-23 18:13:20

100 - RBM Energy są pakiety internetu odnawialne, 9 zł = 1GB, 20 zł = 3GB.

Odpowiedz

100. ~Nick
1

2014-11-23 17:24:01

Do pełni szczęścia mogliby włączyć jeszcze samoodnawialne pakiety internetowe

Odpowiedz

99. ~Nick
0

2014-11-23 17:21:39

Spoko, nie wyłączą. Ja dzwonie 2000-3000 minut

Odpowiedz

98. ~
1

2014-11-23 17:16:19

@97, 11h /m-c to nie jest bardzo dużo. Ja wygadałem ostatnio blisko 27h i nie zablokowali. To pewnie bardziej zależy od sposobu generowanego ruchu. Jeżeli nie jest to nabijanie minut przez głuche połączenia nocą po kilka godzin, to ja nie obawiałbym się.

Odpowiedz

97. mi80
0

2014-11-23 17:12:46

Czy nadal blokują jak się za dużo używa? Mam osobę co gada 11 godz. i wysyła ok 500 sms na miesiąc i ciekaw jestem czy ją przenieść.

Odpowiedz