DAJ CYNK

Lycamobile odświeża ofertę pakietów internetowych

18.09.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 8896

Ważne 13

4

Oferta pakietów internetowych Lycamobile została rozszerzona do pięciu wariantów, dostępnych w korzystniejszych niż do tej pory cenach.

Oferta pakietów internetowych Lycamobile została rozszerzona do pięciu wariantów, dostępnych w korzystniejszych niż do tej pory cenach.

Nowe pakiety zastąpiły warianty dostępne od marca tego roku (Internet 75 MB za 5 zł, Internet 200 MB za 10 zł i Internet 300 MB za 15 zł). Jednocześnie ujednolicona została ważność pakietów - niezależnie od wariantu usługi jest to teraz 30 dni.

Aktualna oferta pakietów internetowych dostępnych w Lycamobile prezentuje się następująco:

Pakiet Cena Jak aktywować Ważność
Internet 30 MB 2 zł *139*5103# 30 dni
Internet 150 MB 5 zł *139*5200# 30 dni
Internet 225 MB 7 zł *139*5201# 30 dni
Internet 500 MB 10 zł *139*5202# 30 dni
Internet 1 GB 19 zł *139*5104# 30 dni

Źródło tekstu: Lycamobile, wł

Komentarze
Zaloguj się
41. ~BLAAAAA
0

2015-03-02 20:42:54

jak zrobic pakiet internetowy na lyca w UK ?

Odpowiedz

40. ~lyca
0

2014-11-10 16:54:18

jak udostepnic pakiet ze szwecji do polski i jaki to kod

Odpowiedz

39. ~pakiet_lyca
0

2014-03-24 20:42:36

Potwierdzam opinie uzytkownika powyzej. Download jest ograniczony do 1Mbit/s, pingi straszne. Aktywowalem pakiet 2Gb i zaluje ze nie kupilem 7 piw (w sklepie obok jest promocja po 1,99 zl za butelke) bo mialbym wiecej przyjemnosci niz z tego pakietu :-(

Odpowiedz

38. ~lyca
0

2013-10-13 01:51:13

Te pakiety to tak pieknie nie wygladaja gdy sie je aktywuje... Transfer wyglada na bardzo ograniczony, na UMTS 900 i 2100 predkosci sa niewiele wieksze niz EDGE. Malo tego, razlacza polaczenie po pobraniu i wyslaniu 1 MB danych !!!

Odpowiedz

37. ~
0

2013-10-10 17:39:40

na stronie pisze 19gr/min, ale ciągle bierze 29gr/14min

Odpowiedz

36. goral2099
0

2013-10-02 21:35:01

Do Portugalii też już nie ma darmowych połączeń - za wszystkie zagraniczne połączenia do Lyca zapłacimy 19gr/min... no poza USA...

Odpowiedz

35. goral2099
0

2013-10-02 21:30:01

Szkoda że już się promocja skończyła i teraz normalnie 19gr/min kosztuje połączenie wewnątrz sieci za granicę...no powoli oferta schodzi do normalnego poziomu - trzeba zacząć się rozglądać za czymś nowym, chociaż dalej nie jest źle a konkurencji poza kluczem nie widać.

Odpowiedz

34. buba1234
0

2013-09-19 15:00:41

33. Sylwia24: Oszczedze Ci teraz sporo kasy. Lycamobile jest też w Danii [od portugalii po anglie skandynawie i Polskę +USa i Australia]. Dunski adres lycamobile.dk/en/ W Danii startery dusnkiej lycamobile kupujesz np. na Statoilu W Polsce satrter polskiej lycamobile w Żabce. Koszt połączenia z dunskiej lycamobile do polskiej lycamobile to 99ore i stawka 1ore/min tak samo z dunsiej lycamobile na polskie stacjonarne i komorki dowolnej polskiej sieci. Z kolei w odwortna stronę z polskiej Lycamobile do dunskiej lycamobile koszt to opłata za każde ustanowione połączenia wewnątrz sieci Lycamobile wynosi 0,29 zł. Klienci przez pierwsze 14 minut dzwonią bez dodatkowych opłat. Po upływie tego czasu koszt rozmowy będzie naliczany według stawki 19gr/min. Czyli co 14 minut sie rozalczacie i znowu gadacie jak checei odbyc dluga rozmowe. Kraje, których dotyczy oferta: Australia, Belgia, Dania, Francja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Norwegia, Szwecja, Niemcy, Szwajcaria, Wielka Brytania oraz Włochy. polski adres lycamobile to lycamobile.pl Jedyna wada to to, ze trzeba sprawdzac co miesiac na stronie lycamobile czy przedluzyli oferte, od miesiecy w praktyce sie nie zmienia [jak juz to na lepsze]. Konto wazne 120 dni po kazdej rozmowie nawt 1 sekundowej. p.s. Jak bedę w Kopenhadze to zapraszasz na dużą kawę. :P

Odpowiedz

33. ~sylwia24
0

2013-09-19 11:20:01

W Ortel Mobile minuta polączenia do Polski wynosi 0.15?. Przeliczając na złotówki opłaca się taka taryfa ? W Danii nie znalazłam korzystniejszej.

Odpowiedz

32. ~Lord
0

2013-09-19 11:12:24

w lyca uk na polskie kom 1p i nie bawią sie w ustanowienie połączenia

Odpowiedz

31. ~gdy
0

2013-09-19 10:09:09

właśnie widziałem pakiety (co prawda promocyjne, ale zawsze) w UK - 500mb 1,25funta, 1gb 2,5 - pomijam zarobki, ale nawet po przeliczeniu na PLN wychodzi mniej

Odpowiedz

30. ~sympatyczny
0

2013-09-19 02:26:19

czy w kluczu internet bedzie chodzil z predkoscia HSPA+ czy LTE tez pociagnie?

Odpowiedz

29. ~sympatyczny
0

2013-09-19 02:25:12

gdzie masz 2.5GB za 20 zl? A czy w kluczu pakiety sie sumuja, tzn czy moge pod koniec waznosci pakietu 2GB spowodować, że pozostała część pakietu doda się do pakietu 1GB aktywowanego przed uplywem 30 dni? i ewentualnie czy poprzedni pakiet mozna tak przedluzyc takim samym pakietem?

Odpowiedz

28. ~Punk
0

2013-09-19 01:56:32

Racja, 2000 minut spokojnie wystarcza miesięcznie jako no limit, nie potrzeba więcej minut, a przy tej ilości i tak nie trzeba myśleć gdzie się dzwoni i ile się rozmawia. Pakiety tu liche są, ja za 20 zł mam 2.5 GB neta wraz z lejkiem i mi to w zupełności wystarcza. Tu za 20 zł jest tylko 1 GB więc marna oferta.

Odpowiedz