DAJ CYNK

Lajtowy HIT: no-limit i 25 GB transferu za 36,99 zł

01.09.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 17328

Ważne 6

6

Lajt mobile od 1 września oferuje abonament z nielimitowanymi wiadomościami SMS/MMS i połączeniami komórkowymi oraz 25 GB transferu w cenie 36,99 zł.

Lajt mobile od 1 września oferuje abonament z nielimitowanymi wiadomościami SMS/MMS i połączeniami komórkowymi oraz 25 GB transferu w cenie 36,99 zł.

Promocja Lajtowy HIT to rozwinięcie poprzedniej oferty, która przy tej samej cenie zawierała 10 GB transferu. Umowa podpisana może być na czas nieokreślony, jak i w opcji na 24 mies. W tym drugim przypadku osoby przenoszące numer otrzymują 3 mies. abonamentu gratis.

Jeśli komuś dodatkowo zależy na nielimitowanych połączeniach na numery stacjonarne, to taki pakiet kosztuje w Lajt mobile 2 zł miesięcznie.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: lajt mobile, wł

Tagi: Lajt Mobile
Komentarze
Zaloguj się
51. ~
0

2016-09-05 19:03:54

50, Premium Mobile teraz ma najlepszą ofertę no limit. Ile tak naprawdę większość potrzebuje neta w telefonie? 25GB to raczej nie?

Odpowiedz

50. ~hyd
0

2016-09-05 18:50:33

drożyzna, za niecałe 20 zł można mieć nolimit i 5 GB internetu w premium mobile.tutaj dopłaca się 17 zł za kolejne 5 GB ... jak dla mnie zbędne 5 GB

Odpowiedz

49. wlo
0

2016-09-02 16:38:28

45 - jak czytam takie teksty jak Twoje, to przypomina mi się niedawna sytuacja jaką miałem z kolegą. Zmienił operatora. Jak też narzekał... Wiesz na co? Podobno dziadowski operator połączeń konferencyjnych nie miał.Włożyłem jego kartę do mojej wiekowej E52, nawiązałem połączenie z dwoma numerami - jego żoną i córką... Bez najmniejszego problemu.Bo wiesz gdzie jest problem? W głowie takich jak on i Ty. Że nie wiedzą co chcą ale chcą... Bo mają prawo chcieć ;-)

Odpowiedz

48. wlo
0

2016-09-02 16:03:04

A mógłbyś mi przybliżyć tę usługę? Bo pojęcia nie mam co to jest w ogóle...

Odpowiedz

47. wlo
0

2016-09-02 16:00:27

45 - jeśli Ci zależy, to masz u swojego operatora mówisz... Więc po co szukać gdzie indziej? No i z pewnością kopia SMS na e-mail to usługa, z której co najmniej co drugi klient korzysta...

Odpowiedz

46. ~
0

2016-09-02 15:49:50

34,35@ sam widzisz, że nie ma. A co do usługi sms na email, mi bardziej chodziło o usługę kopia sms na email, taka jaka byla/jest?/ w play.Niby wszystko masz w tym twoim operatorze, a guzik masz. Czy takie niszowe? Bo operatorzy nie kwapili się tego reklamować, przez co ludzie nawet nie mieli pojęcia że takie coś istnieje... guzik mi po takich samych ofertach. Za to gdyby jeden op dorzucił jakąś usługę, wówczas zaczalbym się zastanawiac. A tak? A tak pomimo że cena i oferta atrakcyjna, tyle zamówienia za tyle samo place w nju... po co zmieniac?

Odpowiedz

45. ~
0

2016-09-02 15:49:43

34,35@ sam widzisz, że nie ma. A co do usługi sms na email, mi bardziej chodziło o usługę kopia sms na email, taka jaka byla/jest?/ w play.Niby wszystko masz w tym twoim operatorze, a guzik masz. Czy takie niszowe? Bo operatorzy nie kwapili się tego reklamować, przez co ludzie nawet nie mieli pojęcia że takie coś istnieje... guzik mi po takich samych ofertach. Za to gdyby jeden op dorzucił jakąś usługę, wówczas zaczalbym się zastanawiac. A tak? A tak pomimo że cena i oferta atrakcyjna, tyle zamówienia za tyle samo place w nju... po co zmieniac?

Odpowiedz

44. ~Hydraulik
0

2016-09-02 14:42:57

@42: Szanowy Panie ~wlo, co prawda miałem nadzieję na pozytywne załatwienie mojej prośby, niemniej dziękuję za zainteresowanie i odpowiedź. Cóż, widocznie bufalobil musiał coś przeskrobać. Chociaż z żalem i ze łzami w oczach, to jednak przyjmuję Pańską decyzję jako ostateczną. Obiecuję nie zajmować już więcej Pana cennego czasu tą, jakże nie na miejscu sprawą. Żegnam i życzę miłego dnia.

Odpowiedz

43. ~Antek
0

2016-09-02 14:35:06

Jak już mowa o niszowych ofertach, to jest i taka 10 zł za bez limitu na komórkowe + 10 GB neta przez 10 miesięcy i 37 przez 2 miesiące. Umowa na 12.

Odpowiedz

42. wlo
-1

2016-09-02 13:18:10

41 - mam pełne zaufanie do praktycznie moich pracowników... Dlatego nie mam najmniejszego zamiaru podważać ich decyzji ;-)

Odpowiedz

41. ~Hydraulik
1

2016-09-02 13:14:23

Szanowny Panie ~wlo, otrzymałem informację, skargę od użytkownika o nicku: bufalobin, że nie może dostać się na stronę Telepolis.pl, prawdopodobnie został zbanowany - oczywiście całkowicie niesłusznie i bezpodstawnie. Proszę o pomoc w tej sprawie i szybkie jej wyjaśnienie. Z góry dziękuję za pomoc. Ps. pozwoliłem sobie napisać do Pana, ponieważ Pan jest praktycznie Prezesem tej boardy. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź, Hydraulik, Król GSM Online.

Odpowiedz

40. wlo
-2

2016-09-02 09:39:41

39 - niestety, pojęcia nie mam o czym mówisz.Ale widać, że znowu razi... Nic na to nie poradzę - ktoś pyta to odpowiadam...

Odpowiedz

39. ~nmn
0

2016-09-02 09:35:19

wlo, napisz na Ślimakopolis artykul o tej swojej ofercie, skoro administracja nie raczy tu o niej wspomniec :-)

Odpowiedz

38. wlo
-2

2016-09-02 09:08:11

A nie! Tandem to chyba w t-mobile usługa dwóch kart dla jednego numeru jest... Nie pamiętam jak nazywali te usługę dwóch numerów na jednej karcie...Jakby popularne było to by normalnie to sprzedawali.

Odpowiedz

37. wlo
-2

2016-09-02 09:03:47

Więcej Ci powiem! Ja sam miałem już kilkanaście lat temu 2 numery na kacie! Starej Nokii 6110 chyba jeszcze używałem wtedy bo pamiętam musiałem dokupić zestaw z kablem do komputera, zęby faksować z tego drugiego numeru ;-)

Odpowiedz