DAJ CYNK

Konkurs doładowań dla klientów Plus na Kartę

15.05.2014

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5995

Ważne 11

8

Plus przygotował konkurs doładowań dla klientów ofert Plus na Kartę - Ładuj się na wakacje. W ramach konkursu można wygrać bony wakacyjne o wartości do 12 tys. zł.

Plus przygotował konkurs doładowań dla klientów ofert Plus na Kartę - Ładuj się na wakacje. W ramach konkursu można wygrać bony wakacyjne z Wezyr Holidays o wartości do 12 tys. zł. Klienci mają również możliwość otrzymania nagród dodatkowych w postaci pakietów internetowych 100 MB na 24 godziny. Konkurs podzielony jest na 6 dwutygodniowych etapów i kończy się 3 sierpnia.

Pierwszy etap rozpoczął się 12 maja i trwa do 25 maja. Aby wygrać bon wakacyjny należy w okresie trwania danego etapu doładować konto za min. 30 zł i wysłać SMS-a na bezpłatny numer 8022 z rozwiązaniem zadania konkursowego. Zadania podane są na internetowej stronie konkursowej (ladujsie.pl), a odpowiedzi ocenia jury konkursowe. Lista zwycięzców publikowana jest na stronie internetowej konkursu.

Użytkownik może otrzymać nagrodę dodatkową w postaci pakietu internetowego 100 MB na 24h, musi jedynie aktywować promocję kodem *136*15# i doładować swoje konto kwotą minimum 5 zł.

Promocja dostępna jest dla wszystkich użytkowników głosowych i internetowych taryf prepaid. Każde doładowanie w okresie promocji premiowane jest bonusowym pakietem internetowym, którego ważność wynosi 24 godziny liczone od momentu aktywacji pakietu potwierdzonego SMS-em.

Zobacz: regulamin konkursu "Ładuj się na wakacje"
Zobacz: regulamin promocji Bonus 100 MB na 24h

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
31. ~adi
0

2014-06-28 17:47:23

Taki uj z tym pakietem doładowałem konto ,owszem aktywował mi się pakiet ale wpierdolił 2 zł -.- oszusci

Odpowiedz

30. ~
0

2014-05-16 10:43:18

Innymi słowy: ładowanie po 60 zł na miesiąc przez 3 m-ce oraz pamiętanie o wysłaniu SMSa, by w ogóle mieć jakąkolwiek szansę wygranej... Oni są porąbani...

Odpowiedz

29. ~Ukasz
-1

2014-05-16 08:41:11

@ 16 T-Mobile też myślał o usługach bankowych wcześniej. Nie było to kopiowanie oferty od Plusa

Odpowiedz

2014-05-16 06:22:52

usługi na kartę w plusie to chyba kula u nogi, abonent tkwi w sieci plus w nadziej na poprawę, przypominam o wczorajszym artykule na telepolis gdzie chyba jasno stwierdzono że niskomarżowych klientów plus nie potrzebuje, to samo można napisać o t-mobile, widać gołym okiem, że oferty na kartę stoją na zakręcie z pytaniem co dalej, moim zdaniem właśnie teraz chyba zacznie się lepszy czas dla alternatywnych operatorów takich jak vikngs mobile czy virgin mobile, warunkiem takich zmian jest większa aktywność klientów w poszukiwaniu lepszych ofert.

Odpowiedz

27. ~zulugula
-1

2014-05-15 21:57:48

@7 co ta za sieć "Plej", Ery już nie ma. Czas wyjść z szałasu.

Odpowiedz

26. ~xy
-1

2014-05-15 21:56:42

O ja... co za debilna promocja.

Odpowiedz

25. ~zulugula
1

2014-05-15 21:55:42

@5 ten to ma problem jak zawsze.

Odpowiedz

24. ~
-1

2014-05-15 21:32:25

T-Mobile i Plus mają najdroższe usługi, a Plus właśnie to potwierdza takimi pakietami za 5 zł

Odpowiedz

-1

2014-05-15 21:22:12

Nie wiem kto jeszcze idzie do plusa - moi wszyscy znajomi uciekają :)

Odpowiedz

1

2014-05-15 21:01:00

Mam drugiego prepaida w Plusie i praktycznie cały czas są jakieś ekstra bonusy za doładowanie, bez większego rozgłosu w mediach. Jeżeli ktoś lubi się w to bawić i tego pilnować, to na pewno Plus może być atrakcyjny.

Odpowiedz

21. ~
0

2014-05-15 20:26:25

@20 Si, 9 operatorów, z którym działa http://www.plus.pl/indywidualna/uslugi/aktualniklienci/roaming/ i wybierz partnerzy roamingowi.

Odpowiedz

19. ~
1

2014-05-15 20:20:37

Przecież tam jest link do regulaminu, po co to wklejasz. Dla mało sprytnych wystarczyłoby byś podał pkt. 18. a.

Odpowiedz

18. ~ja
0

2014-05-15 20:12:28

18.W przypadku gdy Abonent ma jednocześnie aktywne pakiety MBz innych promocji transmisja danych rozliczanawedług następujących zasad:a)JeżeliAbonent korzysta z jednegoz Pakietów Non Stop z promocji "Pakiety internetowe Non Stop w Plusie Mix i Plusie na Kartę? transmisjadanych rozliczana jest z Pakietu Non Stop a Pakiet przyznany w ramach Promocji nie zostanie wykorzystany,nawet powyczerpaniulimitu przyznanego w ramach PakietuNon Stop. W tej sytuacjiniewykorzystane jednostki w ramach przydzielonego Pakietu przepadają i nie są zwracane w jakiejkolwiek formie. W tych okolicznościach Abonentowi nie przysługuje roszczenie o zwrot ekwiwalentu pieniężnego ani o przyznanie jakiejkolwiek innej usługi w zamian za jednostki niewykorzystane w ramach Pakietu.b)W przypadku, gdy Abonent korzysta równocześnie z pozostałych pakietów MB,pierwszeństwo ma Pakiet przyznany wramach Promocji.19.W przypadku dezaktywacji Promocji zgodnie z pkt. 6 lit hAbonent może nadal korzystać z aktywowanego wcześniej Pakietu do końca Okresu Ważności Pakietu lub do momentu wyczerpania limitu danych zPakietu

Odpowiedz

17. ~ja
0

2014-05-15 20:11:50

Pakiety obejmują transmisję danych w technologii LTE5, HSPA+, HSPA, HSDPA, 3G(UMTS), EDGE, GPRS.8.W technologii HSPA+, HSPA, HSDPA, 3G(UMTS), EDGE, GPRS:a)Pakiet obejmuje dostęp do internetu poprzez Punkty Dostępu (APN): WAP (wap, wap.plusgsm.pl, plus); Internet (Internet, www.plusgsm.pl, plus). b)Pakiet nie obejmuje pakietowej transmisjidanych w ramach usług: MMS, ?Videorozmowa?, ?Naciśnij i mów? oraz ?Video streaming?, które rozliczane są odpowiednio zgodnie z Cennikiem taryfy, z której korzysta Abonent bądź regulaminem promocyjnej usługi, ?Videorozmowa ?spróbuj i zobacz?, ?Naciśnij i mów? oraz ?Transmisja Video Streaming?. c)Transmisja danych przy połączeniach z portalem Plus.pl nie pomniejsza jednostek dostępnych w ramach Pakietu a opłaty naliczane są zgodnie z taryfą, z której korzysta Abonent bądź regulaminem promocji ?Plus.pl najlepszy portal w komórce bez dodatkowych opłat?. 9.W technologii LTE: a)Pakiet obejmuje dostęp do internetu poprzez Punkt Dostępu (APN): plus. b)Pakiet nie obejmuje pakietowej transmisji danych w ramach usług: MMS, ?Videorozmowa?, ?Naciśnij i mów?, które rozliczane są odpowiednio zgodnie z Cennikiem danej taryfy, z której korzysta Abonent bądź regulaminem promocyjnej usługi, ?Videorozmowa ?spróbuj i zobacz?, ?Naciśnij i mów?. c)Transmisja danych przy połączeniach z portalem Plus.pl pomniejsza jednostki dostępne wramach Pakietu.d)Korzystanie usługi ?Video Streaming? w ramach Promocji "Transmisja Video Streaming" wtechnologii LTE rozliczane jest zPakietu6. Stawki za korzystanie z Usługi Videostreaming określone w pk 4 Regulaminu Promocji "Transmisja Video Streaming" nie zostaną pobrane.

Odpowiedz

16. ~
1

2014-05-15 20:09:50

@14 a Tmobile zerżnął bank od Plusa, i co zdisowałem cię. :)

Odpowiedz