DAJ CYNK

Darmowe Wi-Fi w warszawskich autobusach

13.01.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4573

Ważne 3

2

Miejskie Zakłady Autobusowe w Warszawie wchodzą w ostatni etap instalowania hot-spotów w autobusach.


Miejskie Zakłady Autobusowe w Warszawie wchodzą w ostatni etap instalowania hot-spotów w autobusach.

Za kadencji Hanny Gronkiewicz-Waltz padło zapewnienie, że darmowy Internet w warszawskich autobusach pojawi się do końca 2015 roku. Mamy początek 2017 roku i montowanie hot-spotów jest już na ukończeniu.

Aktualnie darmowy Internet jest dostępny w 960 autobusach miejskich. W kolejce czeka jeszcze ok 300 pojazdów. Instalacja hot-spotów we wszystkich autobusach ma być zakończona na wiosnę.

Źródło tekstu: warszawawpigulce

Komentarze
Zaloguj się
42. ~Janek
0

2017-01-16 20:34:09

NIe wiem co to za spina z tym darmowym wifi. Ja mam abonament w plusie i się zupełnie nie szczypię z tym, czy jest sieć, czy jadę z abonamentu, bo jest na tyle bogato, że w ogóle to mnie nie rusza, czy coś mi z pakietu zejdzie.

Odpowiedz

41. ~struu
0

2017-01-15 20:52:45

a dlaczego nie ksiązki w autobusach?

Odpowiedz

40. ~yann
0

2017-01-15 14:23:49

Najlepiej gapic sie w smartfon podczas gdy ktos kradnie ci bagaz... Darmowe wifi w autobusach jest zupelnie zbedne!

Odpowiedz

39. ~~
0

2017-01-15 13:17:51

@38 Alternatory, przetwornice, wszystko jest projektowane, żeby silnik doładował.

Odpowiedz

38. ~gość
1

2017-01-14 22:33:10

@32 Możesz się mylić a nawet bzdurzysz, autobusy mają alternatory dużej mocy jak również akumulatory o dużej pojemności to raz, dwa że raczej jednocześnie 100 osób korzystać nie będzie.

Odpowiedz

37. ~Liwiusz
0

2017-01-14 21:49:45

Tak, 230V.

Odpowiedz

0

2017-01-14 21:37:34

35). Kontakty na 230V?

Odpowiedz

35. ~Liwiusz
1

2017-01-14 21:06:38

@32 - w polskim busie są kontakty na każde siedzenie, ludzie ładują telefony, siedzą na laptopach i wszystko działa, panie "specjalisto".

Odpowiedz

34. ~Narzekacz
1

2017-01-14 15:35:03

E tam, a ja tam czasami skorzystam. Gdy trasa która powinna trwać 30 min przez korki zajmuje 60. Mam duży pakiet w telefonie (10gb), ale i on się kiedyś kończy.BTW. WiFi działa bardzo dobrze.

Odpowiedz

0

2017-01-14 09:10:21

17, 32). Chodziło mu raczej o kolej, czy tramwaj:-DI tak siè nie da, bo by ludzie siè pozabijali

Odpowiedz

32. ~delta
-2

2017-01-14 08:16:05

@17 Po takim pomyśle akumulator by w autobusie szybko padł jakby sobie każdy podłączył swoją "zabawkę" do ładowania. W końcu to prawie 500 Wat (licząc, że taka ładowarka na USB miałaby 1A i 5V prądu wyjściowego czyli 5 Wat na urządzenie na około 100 osób, które do takiego autobusu wejdą). Mogę się mylić ale padło by to szybko.

Odpowiedz

31. ~tatkoo
2

2017-01-14 02:06:19

@30 nie zrob kupy tym vikingiem

Odpowiedz

30. ~
-3

2017-01-13 22:01:39

w dzisiejszych czasach chyba w każdej taryfie jest pakiet netu, więc dla każdej osoby która płaci 30 zł miesięcznie za telefon to wifi może nie być potrzebne, np Viking Mobile daje 15 GB w doładowaniu za 30 zł i wszystko no limit, 15GB jak ja smartfon to jest tyle, że normalnie trudno to by było wykorzystać

Odpowiedz

29. ~
-3

2017-01-13 21:51:52

25, a może być,że dla ciapatych bo oni biorą darmo zamiast płacić, a jak jeszcze rejestracja to już by pewnie przekroczyło granice ich tolerancji, że ktoś śmie czegoś od nich wymagać

Odpowiedz

28. ~zaq
-1

2017-01-13 21:51:49

Bufetowa chyba nigdy nie jeździła autobusem do pracy ani z pracy, nie wie jak to jest w puszce szprotek tak ściśniętych, że ani ręką ani noga nie można ruszyć. Niech wsiądzie w autobus z Białołęki do metra o 7 rano to jej się odechce internetu.

Odpowiedz