DAJ CYNK

Czytelnia w Play od Legimi

21.11.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4564

Ważne 6

2

Udostępniona dziś Czytelnia w Play by Legimi to nie tylko kolejna usługa dodatkowa dla abonentów Play, ale też ciekawe wydarzenie na rynku ebooków - po raz pierwszy z subskrypcyjnego dostępu do cyfrowych książek skorzystają również posiadacze e-czytników.

Udostępniona dziś Czytelnia w Play by Legimi to nie tylko kolejna usługa dodatkowa dla abonentów Play, ale też ciekawe wydarzenie na rynku ebooków - po raz pierwszy z subskrypcyjnego dostępu do cyfrowych książek skorzystają również posiadacze e-czytników.

Za 29,99 zł miesięcznie abonenci Play zyskują dostęp do katalogu liczącego ponad 3000 tytułów. W ramach opłaty można czytać dowolną liczbę książek przez cały okres opłacenia abonamentu na czterech urządzeniach (smartfon, tablet, komputer i e-czytniki).

Każdy nowy użytkownik usługi w Play ma miesiąc na bezpłatne przetestowanie usługi, a jeśli zdecyduje się na dalsze korzystanie, opłata za kolejne miesiące zostanie doliczona do rachunku telefonicznego.

Aktywacji Czytelni w Play by Legimi dokonuje się za pomocą aplikacji mobilnej Legimi, przez stronę www.czytelnia.play.pl lub wysyłając SMS o treści START pod numer 220.

Czytać można (również off-line) w bezpłatnych aplikacjach Legimi, dostępnych na Androida, iOS, Windows 8, Windows Phone i na najnowszym modelu czytnika Onyx Boox. Dzięki zastosowaniu opracowanej przez Legimi technologii Czytaj w chmurze wszystkie urządzenia w obrębie jednego konta są w pełni zsynchronizowane. Dodatkowo klient nie zapłaci za transmisję danych w czasie pobierania ebooków.

Premiera Czytelni w Play by Legimi jest jednocześnie zapowiedzią nowej oferty Czytaj bez limitu, dostępnej od 4. grudnia w internetowej księgarni Legimi.com. Jej kształt będzie analogiczny do tej dostępnej w Czytelni. Jednocześnie na stronie Legimi będzie możliwe zamówienie e-czytników Onyx kompatybilnych z usługą Czytaj bez limitu.

Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się
24. ~T.Hunter
0

2013-11-22 12:38:29

@17 Oczywiście, do umowy muszą doliczyć te 23% podatku VAT...(jeszcze dodać cenę telefonu w ofercie abonamentowej)

Odpowiedz

23. ~
0

2013-11-22 08:54:32

30 zł /mc? Gdyby było lato powodziałbym że nieźle komuś słonko przygrzało....

Odpowiedz

22. ~mm
0

2013-11-21 19:35:47

Szkoda tylko ze nie działa na nowym andku :/

Odpowiedz

21. ~Bogaty
0

2013-11-21 17:56:21

Jebut. Kolejna mocna oferta. Najpierw Wimp, teraz Legimi (przyznaje, nie znałem jak i nie znałem Wimpa). Pleju! Idź z duchem czasu, a nie zginiesz!

Odpowiedz

20. Rogi
0

2013-11-21 17:38:51

Może to i fajne, ale dla moli książkowych co czytają jedną na tydzień. Przecięty czytacz, jeśli czyta to pewnie kilka książek na rok. Nie potrzebuje takiego abo.

Odpowiedz

19. ~
0

2013-11-21 17:27:46

ledwie 3 tys za az 30 pln...

Odpowiedz

18. goral2099
0

2013-11-21 16:42:19

Ale czy jest aż tak wielkim problemem, zrobić za tego typu usługi, płatności sms premium?

Odpowiedz

17. Samuraj
0

2013-11-21 16:33:03

@9,10 to nie jest widzimisię Play, że usługa jest dostępna tylko dla kl postpaid. Spójrz na to od strony podatkowej..

Odpowiedz

16. ~COtosiewyprawiazplay
-1

2013-11-21 16:15:36

Nastepny niewypałplaya ;)

Odpowiedz

15. ~
0

2013-11-21 16:01:48

A ja wolę czytnik, tylko porządny. Leciutki, poręczny, nie muszę wozić opasłej księgi w komunikacji. Wgram sobie 50 różnych książek i czytam to na co mam ochotę w danej chwili. Zajmuje też malutko miejsca, a bateria wystarcza mi na 3-4 tygodnie czytania. Do tego mogę słuchać audiobooki.

Odpowiedz

14. ~kamil
1

2013-11-21 16:00:37

@12- piszesz znaczy doskonale wiesz, że to nie dla ciebie :D

Odpowiedz

13. ~Namakon
0

2013-11-21 15:36:14

@3 Jestem tego samego zdania co i Ty ;) Jeśli coś czytać to książkę jaką się fizycznie w łapie trzyma... dlatego po ściagnięciu e-boka po prostu go drukuję na domowej drukarce i po problemie ;) Szybciej niż czekac na zamówienie w empiku, taniej a jeno brak okładki :P

Odpowiedz

11. ~felix
0

2013-11-21 14:33:39

9 Niestety prepaid jest zawsze na koncu a bardzo podoba mi się glownie brak opłat za transfer przy sciaganiu e-bookow.

Odpowiedz