DAJ CYNK

Czarny Piątek w Lajt Mobile

23.11.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3930

Ważne 7

4

Tylko 25 listopada dostępne będą dwie specjalne, "czarnopiątkowe" promocje Lajt Mobile - Internet 20 GB za 10 zł przez całą umowę i podwójne doładowanie.

Tylko 25 listopada dostępne będą dwie specjalne, "czarnopiątkowe" promocje Lajt Mobile - Internet 20 GB za 10 zł przez całą umowę i podwójne doładowanie.

Pierwsza z promocji to Internet Mobilny LTE z limitem 20 GB z rabatem 50%, a więc za 10 zł miesięcznie. Obniżona opłata obowiązuje przez cały okres trwania umowy (12, 24 m-ce lub na czas nieokreślony). Dodatkowym bonusem przy umowie na 24 m-ce jest obniżka abonamentu o 50% na pierwsze pół roku - czyli przez pierwsze 6 m-cy opłata wyniesie 5 zł miesięcznie.

Opłata aktywacyjna - bez względu na czas trwania umowy zostaje obniżona z 29 zł do 1 zł brutto. Promocja dotyczy wszystkich zamówień wysłanych przez stronę www.lajtmobile.pl lub zgłoszeń telefonicznych na infolinię 727700700 w dniu 25.11.2016.

Podwójne doładowania. Do każdego doładowania numeru Lajt mobile na_kartę zrealizowanego w 25 listopada przez stronę sieci dodawane będzie gratis 100% jego wartości na konto główne. Kwota bonusu wpłynie na konto maksymalnie do dnia 29 listopada.

Źródło tekstu: Lajt Mobile

Komentarze
Zaloguj się
17. Remington
0

2016-11-24 23:28:58

@16: w TM jest oferta 3x10, tutaj dają za 10 zł 2x więcej danych

Odpowiedz

16. ~TMobileSkasowałoRWK
1

2016-11-24 17:49:37

@8 mikkel - To ja sam sobie znalazłem, policzyłem i porównałem.Najlepsza i najtańsza oferta internetu mobilnego "INTERNET COMFORT" w TM (wariant bez urządzenia aby porównać z tą ofertą LajtMobile):- opłata miesięczna: TMobile 30zł (precyzyjnie 29,99zł) - LajtMobile 10zł (przez 6 miesięcy 5zł);- limit: TMobile 30GB - LajtMobile 20GB;- aktywacja: TMobile 20zł - LajtMobile 1zł;- suma opłat przez 2 lata: TMobile 740zł - LajtMobile 210zł;- suma GB przez 2 lata: TMobile 720GB - LajtMobile 480GB;- koszt 1GB przez 2 lata: TMobile 1,03zł - LajtMobile 0,44zł.Wniosek: oferta na internet mobilny w T-Mobile (bez urządzenia) jest prawie 2,5 raza droższa od zaprezentowanej w tej wiadomości oferty Lajt Mobile.PS. Kara za zerwanie takiej umowy: TMobile 1700zł - LajtMobile ???zł (dopiszę jak odnajdę regulamin tej promocji w LM).

Odpowiedz

15. ~kłopotek
0

2016-11-24 17:49:34

Ma ktoś jakieś przecieki odnośnie ofert innych opów Black Friday?

Odpowiedz

14. ~kłopotek
0

2016-11-24 17:48:37

@13 Tak. Na Plusie lata.

Odpowiedz

13. mikkel
-3

2016-11-24 17:42:21

@11 - mogę Ci polecić to co jest na stronie czyli T3 za 80zł ale to już lepiej chyba telefon 2 simowy. Nawet dostałem taki od banku za friko, prawie, bo musiałem wydać kartą kredytową 3000zł...a propos lajtu, to jest na infrastrukturze plusa?

Odpowiedz

12. PLANET
0

2016-11-24 17:37:30

Poniżej 9 zł za 20 GB? Nie tak źle dla budżetowców.

Odpowiedz

11. ~TMobileSkasowałoRWK
0

2016-11-24 17:20:15

@8 mikkel - jak Ci nie płacą to nie jesteś klakierem :) (klakier, za swe "nieswoje" opinie dostaje pieniążki albo inne gratyfikacje w tym wypadku od operatora telko).Możesz zachwalać TM do woli i będziesz miał czyste sumienie, a jak podeprzesz te pochwały argumentami to nawet spokojnie i kulturalnie można podyskutować.Możesz podać jakąś ofertę (pytam serio bo nie jestem wszechwiedzący) abo bez fona w TM z takim netem w granicach 20GB?

Odpowiedz

10. mikkel
-3

2016-11-24 17:17:25

ja np. mam 50GB za 30zł miesięcznie + router wifi i bez żadnych zgód marketingowych

Odpowiedz

9. mikkel
-3

2016-11-24 17:16:18

i musi najwięcej wypowiadać się na temat czegoś o czym nawet nie słyszał w swojej sieci matce

Odpowiedz

8. mikkel
-3

2016-11-24 17:13:45

jestem klakierem TM i nie płacą mi za to i wierz mi lub nie ale to nie jest jedyna oferta netu w tm, można mieć taniej i lepiej ale wiadomo, klakier pseudo sieci musi podbudować swoje ego

Odpowiedz

7. ~TMobileSkasowałoRWK
0

2016-11-24 17:11:04

Przy czym cena 60zł za 20GB w TM jest pod warunkiem wyrażenia zgody na spam na 2 lata trwania umowy i po jej zakończeniu.Jeśli zgodę wycofasz w którymś momencie lub jej wcale nie wyrazisz na początku to miesięcznie abo wzrasta o 5zł do 65zł.

Odpowiedz

6. ~TMobileSkasowałoRWK
0

2016-11-24 17:07:03

@2 - nie wszyscy. Taki T-Mobile w swojej najlepszej i najnowszej ofercie "SuperNet" T1 (wariant bez fona) daje 20GB - nazywając te 20GB "Supernet Bez Limitu Danych*" - za 60zł miesięcznie, a precyzując to dokładnie 29,95 opłaty podstawowej + 30zł dopłaty za ten "Supernet Bez Limitu Danych*".Link do regulaminu gdyby ktoś nie wierzył i chciał sprawdzić: Zaraz wam klakiery z TM napiszą, że za jakość w TM trzeba troszku dopłacić ale te 60zł to i tak najlepsza i najtańsza oferta w najlepszej sieci. Takich TM ma klakierów niestety.

Odpowiedz

4. ~ooooolek
0

2016-11-24 16:57:46

@ 2 Gdzie masz 100 Gb za 50 zł,? ja mam na darmowym lte w pseudo playu mam za całe 0 zł

Odpowiedz

3. ~ja
0

2016-11-24 16:54:12

Cieszył bym się jak by było w plus na kartę 100 % wiecej.

Odpowiedz

2. ~~
0

2016-11-24 16:45:54

Przecież inni mają 100GB za 50zł, więc to żadna obniżka.

Odpowiedz