DAJ CYNK

Agnieszka Dygant reklamuje Formułę Smartfon Unlitimed

02.06.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3061

Ważne 1

11

Play wystartował z kolejną kampanią poświęconą najnowszej ofercie.Agnieszka Dygant wybrała się do salonu Play po brak limitów i wybrała Formułę Smartfon Unlimited.

Play wystartował z kolejną kampanią poświęconą najnowszej ofercie.Agnieszka Dygant wybrała się do salonu Play po brak limitów i wybrała Formułę Smartfon Unlimited.

6 maja sieć Play zaprezentowała Nową Formułę Unlimited i Nową Formułę Smartfon Unlimited z nielimitowanym Internetem. W najwyższych abonamentach zastosowano ciekawy mechanizm rozliczania opłat roamingowych.

Zobacz: Play: Nielimitowany Internet i darmowy roaming w nowych Formułach

<: F2268 :>



Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się
19. ~Fokus
-1

2015-06-03 16:05:06

Od jakiegoś czasu coraz więcej jest problemów z kodami USSD w Play! W zasadzie bezproblemowo działa tylko ten do sprawdzania stanu konta, zaś pozostałe trzeba wielokrotnie powtarzać żeby łaskawie zadziałały!

Odpowiedz

18. ~q2q2q2
-1

2015-06-03 10:18:37

to już i reklamy trzeba reklamować , widać że marazm w telefonii skoro nie ma o czym pisać

Odpowiedz

17. ~pablok29
1

2015-06-03 00:56:47

Boże ludzie to tylko reklama z reguły reklamy są do d.A Play fajna siec.Co do dygany to ma fajne nogi.

Odpowiedz

-2

2015-06-02 23:06:32

13). Nagraj se reklamę, i puszczaj wkoło Macieju.

Odpowiedz

14. ManiacGSM
-2

2015-06-02 22:53:08

Brzydka jest i ma taką końską twarz. Od początku jej nie lubiłem odkąd zaczęła pokazywać się w tv.

Odpowiedz

13. ~Calm7
-1

2015-06-02 22:31:23

Ale niech skończą z tymi reklamami, bo juz nakupiłem ze 100 starterów od Play, po każdej reklamie kuszę sie na kupno starteru. Jak tak dalej Play będzie się reklamował to startery od Play nie zmieszczą mi się do szafy lub do piwnicy.

Odpowiedz

12. ~pabloki
2

2015-06-02 22:20:37

@11 dziwne , u mnie działa.

Odpowiedz

11. ~Szczery_Chłopak
-2

2015-06-02 22:14:25

play24 klękło.. nikt o tym nie pisze.. kody do włączania usług również nie działają..

Odpowiedz

10. ~Calm7
1

2015-06-02 22:04:54

Fajnie reklamy ma ten Play. Play jest najlepszą siecią spośród W4.

Odpowiedz

-3

2015-06-02 21:55:12

A ilu z tych celebrytów i gwiazd -jest tak naprawdę w plej..?

Odpowiedz

8. ~LTE
1

2015-06-02 21:51:42

Nie rozumiem jak można się zrażać do sieci przez reklamę, jak akurat leje na to co i jak kto reklamuje aby tanio było.

Odpowiedz

-1

2015-06-02 21:44:03

No niestety, po pewnym czasie nawet Basia się nudzi...

Odpowiedz

6. ~Zuj żuwaj
-2

2015-06-02 21:43:44

Moze grają w teatrze ale nie chodzę, bo nie mam się w co ubrać.

Odpowiedz

5. ~Niech nie zaboli
-2

2015-06-02 21:42:22

A ci celebryci to tylko znani z tego że grają w reklamach Play.

Odpowiedz