DAJ CYNK

Aero2: "Pakiet testowy" z prędkością do 3 Mb/s

28.04.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 15401

Ważne 19

3

Aero2, operator Bezpłatnego Dostępu do Internetu wprowadza promocję Pakiet testowy. 3 Mb/s testować można przez 10 dni.

Aero2, operator Bezpłatnego Dostępu do Internetu wprowadza promocję Pakiet testowy. 3 Mb/s testować można przez 10 dni.

Zobacz: Aero2: Nowe pakiety internetowe o wyższej prędkości

Promocja jest skierowana do korzystających z BDI, którzy dotychczas nie zakupili pakietów Aero Mini i Aero Max. W ramach promocji można bezpłatnie aktywować pakiet danych o wielkości 1 GB ważny przez 10 dni, w ramach którego prędkość transmisji wynosi maksymalnie 3 Mb/s.

W trakcie korzystania z Pakietu testowego odnawianie sesji połączeń nie wymaga wpisywania kodów captcha. Ofertę można aktywować pod adresem https://sklep.aero2.pl/promocja.test, do którego kieruje baner "captcha" wyświetlany dla użytkowników BDI.

Skorzystanie z oferty Pakiet testowy nie wiąże się z koniecznością ponoszenia żadnych dodatkowych opłat. Po wyczerpaniu paczki danych z oferty promocyjnej, użytkownik wraca do warunków oferowanych w BDI z możliwością korzystania z komercyjnej oferty Aero Mini i Aero Max.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Aero2, wł

Tagi: aero2
Komentarze
Zaloguj się
33. ~Wojtek
0

2015-05-23 12:22:28

To znaczy że po wykorzystaniu darmowych szybkich 3 MG /sek to możesz wrócić do płatnych ofert Aero2, ale tracisz bezpłatna ofertę Aero 2 ?

Odpowiedz

32. ~jp
0

2015-05-07 13:50:52

hehe

Odpowiedz

31. jakubd
2

2015-04-29 11:34:57

Wyjaśnienie tych komunikatów jest tutaj -

Odpowiedz

30. ~Jkjohn
0

2015-04-29 11:21:14

"Promocja Aero2 „Pakiet testowy” nie jest dla Ciebie dostępna" - żenada...

Odpowiedz

29. PiotrM
0

2015-04-28 23:31:04

@16 żenujące jest jak się unosisz. Prawda jest taka, że hasło "za darmo" jest dla wielu magiczne. A skoro pytasz gdzie dają internet w tak żenujących ilościach i prędkościach , odpowiadam: Play w Ossie :)))))

Odpowiedz

28. ~helmut bez nogi
0

2015-04-28 21:02:02

@27. nie po prostu musiał byc bład u nich w systemie zlicznia danych.

Odpowiedz

27. ~
0

2015-04-28 20:05:15

Chyba pakiet MARKETINGOWY - użytkownik musi wyrazić zgodę na kontakty marketingowe.

Odpowiedz

26. ~helmut bez nogi
0

2015-04-28 19:11:45

z tymi starterami t mobile gdzie oferuja za 5 zł 1 gb to ciekawa sprawa. zdarzaja sie takie a które powoduja brak limitu... . na jednym kupionym za 5 zł i gdzie bylo 1 gb wykorzystalem 79 gb. musiał być jakiś bład w systemie t mobile.

Odpowiedz

25. ~xy
0

2015-04-28 18:28:44

@16: Nie szufladkuj tak ludzi, nie masz pojęcia jak bardzo się mylisz.

Odpowiedz

24. jakubd
2

2015-04-28 16:52:46

Starter tmobile o wartości 5 PLN można kupić faktycznie taniej - w okolicach 2 PLN w hurcie i na alledrogo. I da się wycisnąć 11 GB z niego ciągle:

Odpowiedz

23. ~galtom
1

2015-04-28 16:51:42

@7: wlasnie wiedze, I wiedza, ze jednym z nich jest Plus. wiec chca by ludzie przestali korzystac z BDI a przeniesli sie do Plusa

Odpowiedz

22. ~galtom
1

2015-04-28 16:50:39

@3 - no to sie aero cieszy bo o to chodzilio!!! Nie dosc, ze ich nie kosztujesz to jeszcze zaczales im placic, brawo!!!! :-)

Odpowiedz

21. ~doópa
-1

2015-04-28 16:45:43

@16 dla ciebie sznurek.

Odpowiedz

20. ~simon
2

2015-04-28 16:41:44

@19 - Bzdury pisze nie ma takiego startera. Zresztą troll @15 ma cudowny starter ...a sam jedzie na aero2.

Odpowiedz

19. ~Radar
0

2015-04-28 16:33:50

@15: 11GB za 2zł - na jak długo i jak to odpalić ?

Odpowiedz