DAJ CYNK

50 proc. więcej za doładowanie w Plusie

30.10.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5157

Ważne 11

5

Halloweenowa promocja doładowań w Plusie. Klienci otrzymają 50% wartości doładowania.



Halloweenowa promocja doładowań w Plusie. Klienci otrzymają 50% wartości doładowania.

Promocja trwa dwa dni - 30 i 31 października i dotyczy ofert na kartę Plusa oraz Plusha. Aby z niej skorzystać należy doładować numer na kwotę 30-99 zł w kanałach internetowych lub przez strony banków.

Bonus w postaci 50% wartości doładowania można wykorzystać na połączenia, SMS-y, MMS-y i transmisję danych, ale nie przedłuża on okresu ważności konta.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
54. ~jestem w trzeciej klasie
0

2017-10-31 14:08:00

@51 ok zdenerwowany jestem - skuter mi nie odpala chyba mam problem ze świecom

Odpowiedz

53. ~dd
0

2017-10-31 11:18:11

@50 - Plush na kartę z pakietem nielimitowanym 25zł (10gb) + rok ważności konta.

Odpowiedz

52. ~czwarta_klasa
0

2017-10-31 11:07:00

Jeden Miodek lepszy od drugiego.@51 Celownik "promocjom" nie pochodzi od słowa "promocja" a co najwyżej od liczby mnogiej czyli "promocje". Celownik od rzeczownika "promocja" to "promocji". Jak już chcesz kogoś edukować to zacznij od siebie. Najwidoczniej jeszcze materiału z czwartej klasy podstawówki nie opanowałeś.

Odpowiedz

51. iphoneski
0

2017-10-31 10:52:10

@49 jak chcesz już być taki super poprawny to najpierw może sprawdź sobie w słowniku jak odmienia się rzeczownik Promocja, a w celowniku (Taki przypadek, jak dojdziesz do czwartej klasy szkoły podstawowej będziesz o tym mówił ) odmienia się "promocjom".

Odpowiedz

50. wlo
0

2017-10-31 10:36:37

45 - najpierw podaj jaką masz taryfę...

Odpowiedz

49. ~ręcem opadajom
0

2017-10-31 09:14:10

@15 "promocjom"....

Odpowiedz

0

2017-10-30 22:43:03

Brawo. :-)

Odpowiedz

47. ~Bratus
1

2017-10-30 21:32:26

Praktycznie co doładowanie to z jakimś gratisem od Plusa ;) Ostatnio jak zasilałem konto to sie załapałem na bonus z okazji rozpoczęcia roku szkolnego.

Odpowiedz

46. ~Jarek Czepiec
1

2017-10-30 21:28:30

Fajnie że wróciły do plusa te regularne bonusy na doładowanie. Ostatnio w zasadzie co miesiąc można sobie z bonusem doładować. I to co miesiąc bonus większy !

Odpowiedz

45. ~dd
0

2017-10-30 20:26:13

@43 - być może wyłączyli tę promocję, ja ją mam widoczną jak się zaloguję do "plus online" wejdę w "pakiety i promocje" a następnie "promocje". Promocja się nazywa "Premia za częste zasilenia" u mnie ważność aktywnej promocji wynosi 30.12.9999

Odpowiedz

44. ~qba
0

2017-10-30 20:06:13

a może by tak Plus wprowadził jeszcze tak jak jego konkurencja czyli T mobile i Play w ofercie na kartę rozmowy konferencyjne i połączenie oczekujące? było by super

Odpowiedz

0

2017-10-30 19:26:27

Jak to włączyc ?? "10% za częste doładowanie" - w plusonline nie ma, konsultant tez nic nie wie, kod USSD nie dziala na to :/

Odpowiedz

42. ~ty
0

2017-10-30 18:49:51

@41 ,zasilenie przez wszystkie banki, rano nabijałem przez pko bp. I nie przez net tylko usługę glosową tego banku i tez bonus wszedł.

Odpowiedz

41. ~dd
0

2017-10-30 17:59:22

@34 - Nie wiem czy tak jest, ale wiem żeby załapać się na promocję 50% za doładowanie - doładowanie trzeba wykonać przez konkretną stronę internetową.

Odpowiedz

40. ~Tom
0

2017-10-30 17:59:18

@31. Przekombinowałeś kolego :)

Odpowiedz