DAJ CYNK

1 GB od Virgin Mobile w puszkach Tigera

LuiN

Taryfy, promocje, usługi

Virgin Mobile wspólnie z Tiger Energy Drink uruchomił nową promocję. W sklepach Żabka i Freshmarket dostępna jest limitowana edycja puszek, które zawierają kody aktywujące bezpłatny pakiet 1 GB w Virgin Mobile.Virgin Mobile wspólnie z Tiger Energy Drink uruchomił nową promocję. W sklepach Żabka i Freshmarket dostępna jest limitowana edycja puszek, które zawierają kody aktywujące bezpłatny pakiet 1 GB w Virgin Mobile.

Pod zawleczkami napojów klienci znajdą 12-cyfrowe kody, które uprawniają do odebrania bezpłatnego pakietu 1 GB w sieci Virgin Mobile. Aby skorzystać z promocji należy w telefonie działającym w sieci Virgin Mobile użyć kodu USSD: *222*KOD# - w miejsce "kod" należy wstawić ciąg 12 cyfr spod zawleczki napoju Tiger.

Uruchomiony pakiet ważny jest 30 dni lub wpisuje się w okres ważności aktywnego pakietu 3w1 (np. Freemium lub #BEZLIMITU). Operator nie ogranicza liczby kodów, z których może skorzystać pojedynczy użytkownik. Puszki Tiger z limitowanej edycji są dostępne w sklepach Żabka i Freshmarket. Promocja potrwa od 20 września do wyczerpania zapasów.

Zobacz: regulamin promocji
Zobacz: Virgin Mobile ma ofertę dla biznesu
Zobacz: Nowa oferta dla grup w Virgin Mobile

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Virgin Mobile