DAJ CYNK

Mobilny głośnik Funky BT od poniedziałku w Biedronce za 49,99 zł

13.07.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 64

Ważne 1

6

W najbliższy poniedziałek, 17 lipca, w Biedronce rozpocznie się sprzedaż głośnika Hykker Funky BT.

W najbliższy poniedziałek, 17 lipca, w Biedronce rozpocznie się sprzedaż głośnika Hykker Funky BT.Funky BT to kolejny po Splash BT przenośny głośnik marki Hykker, który można kupić tanio w Biedronce. Za 49,99 zł dostaniemy urządzenie z dwoma niezależnymi głośnikami o mocy 3 W każdy, co ma - wg producenta - zapewnić dobre i głośne brzmienie. Hykker Funky BT może posłużyć do słuchania muzyki przesłanej przez Bluetooth ze smartfonu, tabletu lub laptopa, ale także z karty pamięci microSD o pojemności do 32 GB.

Funky BT zasilany jest akumulatorem litowo-jonowym o pojemności 500 mAh, co powinno wystarczyć nawet na 5 godzin ciągłej pracy. Głośnik ma złącza USB oraz jack 3,5 mm, do których można podłączyć na przykład słuchawki. Dodatkowym wyposażeniem jest uchwyt do zawieszania, dzięki czemu będzie łatwiej korzystać z bezprzewodowego głośnika. Komunikaty w języku polskim ułatwią proces parowania ze smartfonem przez Bluetooth.

Hykker Funky BT będzie dostępny w 5 kolorach: białym, czarnym, turkusowym, czerwonym i żółtym, we wszystkich sklepach sieci Biedronka od 17 do 30 lipca 2017 roku lub do wyczerpania zapasów.

Zobacz: Test: Hykker Splash BT, czyli głośnik na wakacyjne wyprawy

Źródło tekstu: Hykker

Komentarze
Zaloguj się