DAJ CYNK

iPod Touch 7. generacji w drodze? Tak twierdzi grono dostawców obecnych na targach CES 2019

15.01.2019

Dodane przez: Uapsiabiduba

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2240

Ważne 0

0

Ostatnia szósta generacja iPoda Touch pojawiła się na rynku w drugiej połowie 2015 roku. Tymczasem jak sugeruje japoński serwis Mac Otakara, Apple może prowadzić prace nad siódmą generacją urządzenia.

Doniesienia serwisu Mac Otakara bazują na wypowiedziach kilku dostawców komponentów obecnych na targach CES 2019 w Las Vegas. Niestety na obecnym etapie wszelkie informacje dotyczące specyfikacji prezentują się dość mgliście. Spekuluje się między innymi o większym ekranie (iPod Touch 7. generacji ma 4-calowy panel Retina) oraz dodaniu Touch ID. Większych zmian należy jednak oczekiwać w środku, ale na szczegóły musimy jeszcze zaczekać.

Przy okazji Mac Otakara przytacza również doniesienia dotyczące kolejnej generacji iPhone'a planowanej na 2019 rok. Przytacza wypowiedzi osób zbliżonych do kręgu producenta, które wskazują na możliwość przesiadki ze złącza Lightning na USB typu C. Na ten ruch zdecydowano się w najnowszej odsłonie iPada Pro. Przy okazji możemy liczyć na usprawnienie mechanizmu Face ID, mniejsze wcięcie w ekranie oraz zestaw trzech aparatów w następcy iPhone'a Xs Max.

Zobacz: Producenci podzespołów odczuwają spadek sprzedaży iPhone'ów
Zobacz: Brawo Apple! Ruszyła produkcja ładowarki Apple AirPower
Zobacz: Oto 10 najwydajniejszych urządzeń grudnia z systemem iOS według AnTuTu. iPhone'y zostały zdeklasowane przez iPady Pro

Zwyczajowo premiery nowych smartfonów Apple należy się spodziewać we wrześniu. Jeśli faktycznie producent pracuje nad nowym iPodem Touch jest szansa, że dołączy go do jesiennych premier. Nie zapominajmy, że jest jeszcze konferencja dla deweloperów WWDC w czerwcu, kiedy może zadebiutować 7. generacja odtwarzacza. Najbliższy możliwy termin premiery to marzec. To właśnie wtedy według wcześniejszych doniesień możemy zobaczyć iPada Mini 5 oraz odświeżone słuchawki AirPods.

Źródło zdjęć: Apple

Źródło tekstu: Phone Arena

Komentarze
Zaloguj się