DAJ CYNK

Etui na nowe iPhone'y są już dostępne w Polsce

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3477

Zaprezentowane wczoraj nowe iPhone'y będzie można kupić w Polsce dopiero pod koniec września lub później (iPhone X), ale już można kupić etui do wymarzonego telefonu.Zaprezentowane wczoraj nowe iPhone'y będzie można kupić w Polsce dopiero pod koniec września lub później (iPhone X), ale już można kupić etui do wymarzonego telefonu.

Sprzedaż etui i szkieł ochronnych do zaprezentowanych wczoraj nowych modeli iPhone'ów ruszyła już dzisiaj. Szybkość wprowadzenia tych produktów na rynek nie powinna nikogo dziwić, ponieważ ich producenci mieli dostęp do szczegółów dotyczących budowy nowych smartfonów Apple'a i wiele z tych informacji przedostało się do sieci. Trzeba było się naprawdę postarać, żeby nie znać wyglądu iPhone'a X przed wczorajszą oficjalną prezentacją.

Już dziś można nabyć akcesoria wiodących producentów, takich jak Puro, Speck i X-Doria.

Włoska firma Puro oferuje smukłe etui 0,3 Nude o grubości zaledwie 0,33 mm, błyszczące Glitter Shine z warstwą brokatu oraz Impact Pro - etui z wielowarstwową konstrukcją i certyfikatem MIL-STD 810G-516.7, zapewniające skuteczną ochronę przed upadkami i zarysowaniami.Speck to amerykański producent, który przedstawił etui z serii Presidio z technologią IMPACTIUM Shock Barrier. Technologia ta absorbuje wstrząsy poprzez rozpraszanie siły uderzenia. Modele etui wyposażone w taką ochronę to Grip, Clear with Glitter i Show.X-Doria to pochodząca z Kalifornii firma, której produkty wykonane są z najwyżej jakości materiałów i rozpoznać je można po drapieżnym i dynamicznym charakterze. Dla nowych modeli iPhone'ów przygotowano zarówno delikatne etui z serii Gel Jacket, aluminiowe, wytrzymałe obudowy Defense Shield jak i luksusowe drewniane etui Defense Lux Wood.Wszystkie opisane tu akcesoria, a także inne, można kupić na stronie b2btrade.eu, a ich ceny zaczynają się od 59 zł.

Zobacz: Apple iPhone X, iPhone 8 i iPhone 8 Plus zaprezentowane
Zobacz: Polskie ceny Apple iPhone X, iPhone 8 i iPhone 8 Plus

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Forcetop

Przewiń w dół do następnego wpisu