DAJ CYNK

Google Play: Do pobrania za darmo aplikacje warte 80 zł

28.07.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 45

Ważne 5

0

Przygotowaliśmy dla Was kolejną porcję płatnych aplikacji i gier, które można przez ograniczony czas pobrać za darmo. Dzisiaj można zaoszczędzić 80 zł.Przygotowaliśmy dla Was kolejną porcję płatnych aplikacji i gier, które przez ograniczony czas można pobrać za darmo. Dzisiaj można zaoszczędzić 80 zł.

Weather RouteWeather Route to pogodynka, która pokaże nam jaka jest i będzie pogoda na trasie, którą zamierzamy pokonać w czasie podróży. Aplikacja pozwoli nam zaplanować urlopową wycieczkę bez narażania się na niekorzystne warunki, które mogą nam zepsuć wypoczynek, a czasem wręcz są powodem anulowania wakacyjnego wypadu.

Regularna cena aplikacji to 4,39 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Social Sounds - Remove Ads

<: F3258 :>

Social Sounds to zestaw zwariowanych dźwięków, których możemy użyć podczas rozmów ze znajomymi przy użyciu WhatsAppa. Znajdziemy tu głosy Donalda Trumpa, staruszka, dziecka i wiele innych.

Regularna cena aplikacji to 5,09 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Root Checker ProRoot Checker Pro to aplikacja, której głównym celem jest sprawdzenie, czy nasz telefon z Androidem został zrootowany. Przy okazji uzyskamy nieco innych informacji na temat naszego urządzenia i systemu, który na nim jest zainstalowany.

Regularna cena aplikacji to 9,19 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Red Platin HD Icon PackZestaw ciekawych ikon, którymi możemy uatrakcyjnić wygląd naszego urządzenia z Androidem. W pakiecie znajdziemy 3800 ikon w dużej rozdzielczości, które możemy zastosować w ponad 23 popularnych launcherach.

Regularna cena aplikacji to 12,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

HD Game Screen Recorder - No Root ProHD Game Screen Recorder to aplikacja, dzięki której zrobimy zrzuty ekranu albo przygotujemy nagranie wideo podczas grania w naszą ulubioną grę. Aplikacja działa na Androidzie 5.0 i nowszym.

Regularna cena aplikacji to 5,29 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Multiple Timer PROMultiple Timer PRO to rozbudowany, ale prosty w użyciu timer, który pozwala ustawić nie jedno, ale kilka różnych odliczeń czasu jednocześnie.

Regularna cena aplikacji to 4,39 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Math Input KeyboardMath Input Keyboard to 7 klawiatur w jednej aplikacji. Oprócz zwykłej klawiatury qwerty, mamy tu trygonometrię, symbole greckie i inne, waluty, ułamki i elementy służące do budowy macierzy.

Regularna cena aplikacji to 4,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Photo PuzzlesPhoto Puzzles to coś dla najmłodszych miłośników puzzli. Dzięki aplikacji dzieciaki zabiją nudę, odkrywając jednocześnie ciekawe miejsca, obiekty architektoniczne, zwierzęta i wiele innych.

Regularna cena gry to 10,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Three Towers: The Puzzle Game (Premium)

<: F3257 :>

Three Towers: The Puzzle Game to intrygująca gra logiczna. Są w niej trzy wieże zbudowane z kolorowych bloków, z którymi trzeba zrobić porządek, zgodnie z wymogami danego poziomu. Klocki przesuwamy klikając na nich.

Regularna cena gry to 4,59 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Order: The Memory Challenge (Premium)Kolejna gra logiczna, łamigłówka, w której ćwiczymy nasz mózg. Główne zadanie w grze to zapamiętać obiekty i potem je pokazać w odpowiedniej kolejności. Dobry sposób na pobudzenie naszej pamięci.

Regularna cena gry to 4,59 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Circulets

<: F3259 :>

Circulets to szalona gra dotykowa, w której można się nieźle bawić w towarzystwie. Najlepiej ją zainstalować na tablecie, choć smartfon też powinien wystarczyć. Rozgrywkę prowadzi się w dwie osoby. Kto ma lepszy refleks i szybkość, ten wygrywa.

Regularna cena gry to 4,59 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Monster Fantasy:World ChampionMonster Fantasy:World Champion gra mobilna gra fabularna z elementami strategii i potworami. By zostać najlepszym trenerem potworów w świecie Monster Fantasy, gracze muszą podróżować po całym świecie, łapać mnóstwo potężnych potworów, jednocześnie ciesząc się wspaniałą podróżą.

Regularna cena gry to 4,69 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Wari Gari ChickenWari Gari Chicken to gra zręcznościowa, w której naszym zadaniem jest zebrać i uratować jak najwięcej kurczaków, unikając przy okazji pułapek czyhających na nas po drodze. Dobra zabawa dla każdego na długie godziny.

Regularna cena gry to 3,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się