DAJ CYNK

AutoRadar, czyli antyradar od AutoMapy

18.12.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Aplikacje i rozrywka

Interakcje: 12281

Ważne 4

1

AutoMapa wypuściła nowy program - AutoRadar. Jest on dostępny za darmo na systemy Android, iOS oraz - co ciekawe - Windows Phone 8.

AutoMapa wypuściła nowy program - AutoRadar. Jest on dostępny za darmo na systemy Android, iOS oraz - co ciekawe - Windows Phone 8.

AutoRadar to baza tysięcy fotoradarów stacjonarnych i przenośnych, punktów kontroli drogowej, odcinkowych pomiarów prędkości, przejazdów kolejowych i miejsc szczególnie niebezpiecznych. Możliwość interakcji pomiędzy wszystkimi kierowcami i wygodnego przekazywania sobie informacji drogowych o najważniejszych wydarzeniach na drodze.

AutoRadar to darmowy program przeznaczony do wymiany informacji drogowych pomiędzy kierowcami. AutoRadar bazuje na ponad 10-letnim doświadczeniu AutoMapy. Dzięki weryfikowanej na bieżąco przez społeczność AutoMapy, Miplo.pl, Targeo.pl i AutoRadaru bazie setek tysięcy danych, informacje są aktualne, sprawdzone i trafiają szybko do wszystkich użytkowników.

Dzięki aplikacji AutoRadar użytkownicy dowiedzą się m.in:

  • gdzie zwolnić, by nie zapłacić mandatu,
  • czy w okolicy znajduje się aktywny fotoradar,
  • gdzie przeprowadzane są kontrole drogowe,
  • gdzie znajdują się odcinkowe pomiary prędkości,
  • gdzie jest korek lub wypadek,
  • czy w okolicy poruszają się nieoznakowane patrole z wideo rejestratorami,
  • zostaną też ostrzeżeni o przejazdach kolejowych i innych niebezpieczeństwach, które mogą spotkać na drodze.

Przede wszystkim jednak kierowcy mogą podzielić się swoją wiedzą z innymi użytkownikami AutoRadaru i AutoMapy. Wystarczy kliknięcie w ekran podczas jazdy, aby poinformować innych m.in o tym, gdzie znajduje się patrol policji lub GITD, gdzie dokonywany jest pomiar prędkości, czy dany fotoradar jest aktywny lub wreszcie, gdzie można spędzić długie minuty w korku. Informacja jest precyzyjna, bo można określić także stronę drogi, którą obejmuje kontrola.

AutoRadar jest pozbawiony reklam, dzięki czemu kierowca może być skupiony wyłącznie na jeździe i rzeczach dla niego istotnych. O wszystkich utrudnieniach drogowych kierowcy zostaną ostrzeżeni głosem Krzysztofa Hołowczyca.

[Aktualizacja 19:50]

AutoRadar dostępny będzie o 19. grudnia za darmo bezpośrednio w AppStore, Google Play i Windows Marketplace.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
65. ~klinek
0

2014-07-23 15:16:56

Antyradar to zupełnie coś innego. Ja mam w tym momencie Ryska i naprawde to co można powiedziec o takim powiadamiaczu to to ze jest super i działa i ostrzega - co najwazniejsze. A to ma przełożenie potem na ilość mandatów ;) A tych nikt nie chce.

Odpowiedz

64. ~doski
0

2014-07-21 19:55:17

Na szczescie mamy duży wybór. I każdy powinien wybrać ten najlepszy antyradar. Ja mam wrazenie ze dla mnie takim jest Rysiek od Navi Experta i szczerze Wam polecam.

Odpowiedz

63. ~vino
0

2014-06-10 20:40:32

Ja wypróbowałem coyote i dobrze się z nim jeździ, na 5 miesięcy użytkowania miałem może ze dwa fałszywe powiadomienia. Raczej nie mogę narzekać.

Odpowiedz

62. ~piotrek
0

2014-05-13 11:04:26

No właśnie, na jaką aplikacje postawić, żeby jednak mieć w 100% pewność ze jak już korzystamy to z naprawde odpowiedniej aplikacji. Ja też szukam czegoś takiego, może własnie coś dobrego polcecicie ?

Odpowiedz

61. ~elektroda
0

2014-04-02 20:43:07

polecam wypróbować iCoyote, nowy asystent kierowcy w formie aplikacji na androida, super opracowany :)

Odpowiedz

60. ~kaś
0

2014-01-23 14:29:01

Witam! Zainstalowałam automapę na karcie pamięci i działa wszystko w nawigacji.Chciałabym zainstalowac również autoradar,co mam zrobić?Dziękuję.

Odpowiedz

59. ~kacek
0

2014-01-21 09:15:42

jest już coś podobnego i się nazywa yanosik... działają w tej samej sprawie, ale yanosik ma dużo więcej informacji o wydarzeniach na drodze

Odpowiedz

58. wlo
0

2014-01-08 15:37:43

~seb - chpodzi o to, że każdy chciałby za darmo i bez niepotrzebnych niedogodności podczas korzystania ;-) Taki Naród ;-) A co do tematu - nie używam żadnych pomocy drogowych, nie lubie nawigatorów (używam tylko kiedy jadę do nieznanego miasta, a i to dużego) a odkąd jeżdżę regularnie i własnym autem - już ponad 20 lat - dostałem tylko 2 mandaty ;-) Oba za przekroczenie - o 12 i 16 km/h - jednen na wjeździe, drugi na wyjeździe z terenu zabudowanego - za późno zdjąłem nogę z pedału fazu i zachęcony widokiem tablicy w odległości 200 m za szybko docisnąłem pedał gazu. Łapówki nie dałem nigdy - nie daję i donoszę jak ktoś daje ;-) I wiecie co? nie mam problemu z dojechaniem gdzie chcę dojechać!

Odpowiedz

57. ~seb
0

2014-01-08 15:23:11

Ludzie o co Wam chodzi z tymi reklamami w Yanosiku, przecież dzięki nim możemy korzystać z tego programu. Macie za darmo dobrą aplikację i jeszcze marudzicie! Wstydźcie się! @55 Czy normalni kierowcy to większość czy mniejszość? Możesz podać jakąś definicję normalności? Poza tym nie wierzę, że nie przekraczasz prędkości, albo się czasem nie zagapisz.

Odpowiedz

55. ~bezpieczny kierowca
-2

2013-12-20 00:16:35

Kolejny producent brzytwy się chwyta i tworzy aplikację dla piratów drogowych. Normalni kierowcy zupełnie nie potrzebują takich informacji.

Odpowiedz

54. insomnia
0

2013-12-19 20:03:16

po jednodniowym teście stwierdzam..... tylko yanosik

Odpowiedz

53. ~Mamba
1

2013-12-19 13:59:44

Tylko Yanosik! AutoRadar to kopia i do tego marna.

Odpowiedz

52. tymis
0

2013-12-19 13:21:33

Używam NaviExperta jako nawigacji i Yanosika działającego w tle jako powiadomienia o zdarzeniach. Idealnie się uzupełniają, działają razem bez problemu, komunikacja przez słuchawkę bt też bez problemu. NE jako nawigacja sprawdza się bardzo dobrze. Natomiast funkcja CB jest martwa, jeszcze nie dostałem żadnego powiadomienia. Z kolei Yanosik sprawdza się bardzo dobrze do powiadomień, za to nawigowanie, według mnie, jest do niczego. W duecie, to bardzo dobre rozwiązanie i na razie przy nim zostaję.

Odpowiedz

51. insomnia
0

2013-12-19 08:20:15

reklam nie ma (przynajmniej na razie), działa całkiem dobrze. Jest prosty w obsłudze i ma dużo ciekawych ustawień np. powiadomienie o zużyciu transferu ponad xxx MB i dość dużo ustawień dotyczących ostrzeżeń

Odpowiedz

49. ~tenteges
0

2013-12-18 23:59:13

Waze czesciowo sie juz zintegrowal z Google Maps jesli chodzi o wyszukiwanie adresow - mozna w zakladce wybrac aby np numeracji budynkow szukal poprzez wlasnie Maps. Z kolei w kilku krajach w Maps pojawiaja sie zgloszenia z Waze. Tak jak wtracilem wczesniej - wystarczy zeby poczta pantoflowa (czyli podobnie jak na poczatku Yanosik) oraz jakis fajnym artykulem na portalu pokroju onetu rozeszlo sie jakie sa mozliwosci tego programu aby zrbralo sie troche osob a pozniej to juz sie bedzie samo napedzalo. Polecilem Waze kilku znajomym, ktorzy nawet nie wiedzieli ze cos takiego jest a teraz sami polecaja dalej :)

Odpowiedz