DAJ CYNK

Zły dotyk i ten trochę lepszy

24.03.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3449

Ważne 0

0

MOTO Development Labs to firma, która zasłynęła jakiś czas temu w sieci tym, że pokazała wady ekranów dotykowych stosowanych w najdroższych smartfonach. Firmie zarzucono, że przeprowadzone testy są nieobiektywne - teraz ekrany testuje robot.

MOTO Development Labs to firma, która zasłynęła jakiś czas temu w sieci tym, że pokazała wady ekranów dotykowych stosowanych w najdroższych smartfonach. Firmie zarzucono, że przeprowadzone testy są nieobiektywne - teraz ekrany testuje robot.

Test jest dość prosty - na ekranie rysujemy proste linie. Im bardziej prostą linię będzie w stanie reprodukować ekran, tym jest bardziej czuły i precyzyjny. W poprzedniej edycji testu wygrał iPhone. Jak jest tym razem?



Źródło tekstu: moto, wł

Komentarze
Zaloguj się
1

2010-03-25 12:29:45

Fakt - chwytliwy tytuł ;-)

Odpowiedz

16. ~
0

2010-03-25 10:24:42

@12 no z telefonu ;),np. na stół

Odpowiedz

15. ~
1

2010-03-25 10:21:56

Jak przeczytałem tytuł to myślałem, że chodzi o molestowanie seksualne nieletnich. Pomyślałem, że Telepolis zmieniło tematykę a to na szczęście tylko taki prowokujący tytuł.

Odpowiedz

14. ~n
-1

2010-03-25 10:07:34

To tak jak robić porównanie diesla do benzyny. Powinni osobno testować ekrany pojemnościowe i osobno oporowe

Odpowiedz

13. ~code
0

2010-03-25 09:12:52

12: pierwszego miejsca nie zdystansują. Test możesz zrobić sam :)

Odpowiedz

12. ~
0

2010-03-25 09:08:57

jak wypadaja ekrany htc? np magic

Odpowiedz

11. ~code
1

2010-03-25 09:03:28

9: post pod 7 ma rację, że ekrany oporowe zawsze będą precyzyjniejsze od pojemnościówek i to był komentarz do całego testu, nie tylko zwycięzcy.

Odpowiedz

10. ~code
1

2010-03-25 09:00:09

7: każdy bierze, co lubi :) ja wolę ekran dotykowy, od naciskowo-ciężkoobsługującegopalcem-niezapomnijstylusowego oporowego.

Odpowiedz

9. ~d.
1

2010-03-25 08:53:38

iPhone ma preciez ekran pojemnosciowy ;] (nie jestem fanem iPhone mam Omnie i jestem zadowolony ;)

Odpowiedz

8. ~gt
0

2010-03-25 08:51:19

Bawiłem się na omni i8000 (aplikacja "Notes" wystarczy) i nie mam wrażenia, że jest gorzej niż w iPhone na filmie. Więc nie będę narzekać :)

Odpowiedz

7. ~
1

2010-03-25 08:09:09

Tu widać, jaką zaletą jest precyzja ekranów oporowych. A właściwie jaką wadą jest brak precyzji pojemnościowych.

Odpowiedz

6. ~nuu ok!
0

2010-03-24 22:55:50

Ciekaw jestem swojej omnii i8000... E, nie jestem :P *** mnie to interesuje bo juz ja kupilem i sam najlepiej wiem czy mi odpowiada ^^ Czasami pozwalamy by ktos na szybko decydowal za nas. Mam nadzieje ze potencjalni kupcy wezma ten test pogladowo i sie nie zasugeruja :P Bo potem mam kilkudziesieciu znajomych ktorzy "mecza" sie z iphonem i na odwrot rowniez. Kolezanka z win mobile sie meczy po prostu, dla niej apple bylby jak znalazl...

Odpowiedz

5. ~Blondii
0

2010-03-24 21:38:59

Ciekawe jak moje ciasteczko LG kp501 :D

Odpowiedz

4. ~bez loga
0

2010-03-24 21:05:30

a droid cienko :>

Odpowiedz

3. hettman
1

2010-03-24 20:46:26

@2-bo jak to mawiaja jest prawda czasu i prawda ekranu... :)

Odpowiedz