DAJ CYNK

Wyłączanie punktów styku między Orange i e-Telko będzie kontynuowane

20.04.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5126

Ważne 10

0

Orange jest zdecydowany by kontynuować wyłączanie punktów styku z e-Telko. Sieć będzie się starała robić to stopniowo by zminimalizować ewentualne niedogodności.



Orange jest zdecydowany by kontynuować wyłączanie punktów styku z e-Telko. Sieć będzie się starała robić to stopniowo by zminimalizować ewentualne niedogodności.

Nie ma już podstaw prawnych by dalej funkcjonowały punkty styku pomiędzy Orange i e-Telko. Pomarańczowi współpracują jednak ze zgłaszającymi się do nich operatorami, którzy do tej pory obsługiwali swoich klientów przy współpracy z e-Telko. Takie działania są co prawda tymczasowe i służą jak najszybszemu przywróceniu łączności, minimalizują jednak niedogodności powstałe przez konflikt dwóch firm.

Przykładem jest propozycja złożona Flexcomowi. Orange oferuje umowę na trzy miesiące z maksymalnie uproszczonymi procedurami. Da to czas na przystosowanie się do nowej sytuacji.

Zobacz: [Aktualizacja] Oświadczenie Orange w sprawie E-Telko
Zobacz: Oświadczenie E-Telko w sprawie zerwania umowy przez Orange

Źródło tekstu: Orange

Tagi: e-telko orange
Komentarze
Zaloguj się
31. ~1
-1

2018-04-24 19:58:27

Flexcom to to spółka z grupy e-Telko dlatego dostali takie słabe warunki od Orange.

Odpowiedz

30. ~Lucjusz
0

2018-04-23 21:33:53

@29. Jeśli Orange nie dogada się z T-Mobile PL (nieważne że jest list intencyjny o wspiłpracy) to nie wykluczone, że w dzierżawę fibera od Orange wejdzie Play.Śmiem twierdzić, że Play już rozmawia z Orange na ten ten temat.....

Odpowiedz

29. ~Johny Bravo
0

2018-04-23 08:09:52

Haha, niech tylko Pan Słoneczko dostanie zgodzę od urzędu na przejęcie Netii a Dialog (należący do Netii) zerwie umowę z Pomarańczowymi :) Okazuje się, że ich człowiek (FT) zostanie Prezesem Play, z którym ostatnio Pomaranczowi są podejrzanie blisko. Takie przejscia kluczowych managerów nie odbywają się bez konsultacji na poziome Rad Nadzorczych .... :) Coś jest na rzeczy.

Odpowiedz

28. ~
0

2018-04-21 20:18:11

@27 no właśnie orangutan odłącza punkty stylu ze szpitalem bo pośrednik nie chce płacić a tym czasem sam orangutan nie chce płacić innym firmom za dostęp. Hipokryzja jak u tuska.

Odpowiedz

27. ~Spike
1

2018-04-21 19:44:00

Z "banami" jest tak jak z redakcjami polskimi ,które ostatnio testowały R7 2700x czy R5 2600x bo INTEL dużo płacił więc miejsca testów nie mogły być po ich myśli i druga sprawa platforma oraz patche bezpieczeństwa.Jak za dużo prawdy piszesz to dostajesz bana i tyle.Widzę ,że "jedrek" uderzył także w czuły punkt bo Orange rzeczywiście ma problem z pakietami ,które zamiast wędrując 1000km mają do przejścia ponad 10tys.kilometrów patrząc na przyrost czasów opóźnień na łączu nawet światłowodowym z tym ,że ostatnimi czasy robią dużo dla graczy online i nawet nie ma co porównywać z tym co było.Kolejny punkt przesyłowy ma przepustowość 200Gbps więc dobrze się dzieje z tą firmą ale cierpią znacznie bo Telia im daje niski priorytet dla pakietów p2p i właśnie gier online bo "Pomarańcza" nie chce płacić dużo więc dostaje najgorsze z możliwych połączenie na styku ,które obsługuje Telia.

Odpowiedz

26. ~
1

2018-04-21 19:27:17

młody_pelikan to ulubieniec redakcji

Odpowiedz

25. ~Czerwony 7.
0

2018-04-21 19:12:45

24). Ja nie pisałem takich ,,rzeczy" co pelikan, a bana dostałem.

Odpowiedz

24. ~
1

2018-04-21 18:49:18

@20 czytałem twoje wcześniejsze wypowiedzi po profilu i nie wiem czemu nie masz bana. Pewne jest jedno masz abonament w orange i obrażasz czytelników. Czyta cię caly świat . Pewnie zamiast cycka ssałeś hooya .

Odpowiedz

23. ~Czerwony 7.
0

2018-04-21 18:20:41

22). hihi ...czyżbym nie był (już?) tym najgorszym typem ..?

Odpowiedz

22. ~wacek
1

2018-04-21 14:29:22

@20) zachowuj sie psi wytrysku, cała polska cie czyta

Odpowiedz

21. ~
0

2018-04-21 13:07:03

@20 dal popis swojej inteligencji

Odpowiedz

20. mlody_pelikan
-1

2018-04-21 13:05:14

@19 jestes glupi jak twoja stara ktora zdecydowala ze jednak cie nie wyskrobie

Odpowiedz

19. jedrek
0

2018-04-21 11:59:36

orange w Polsce to już w ogóle mało z kim ma styk i dane lecą przez pół globu aby dotrzeć na drugi koniec miasta.

Odpowiedz

18. ~Czerwony 7, a przyszłość czarna
0

2018-04-21 09:06:29

17). hm... może nie wszyscy, ale ja nie mam miłych wspomnień z właścicielami takowych (iphone)B-)

Odpowiedz

17. ~ja
0

2018-04-21 08:44:06

@16: I to nawet bez logowania są niektórzy expertami- zwłaszcza z "łaciny". Ja nie mam IPhona, więc w fachowych sprawach słucham mądrzejszych od siebie- tacy też tu są.

Odpowiedz