DAJ CYNK

Więcej Polaków znajdzie pracę w NSN?

08.12.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3323

Ważne 0

0

Stephen Cullen, szef sprzedaży w Nokia Siemens Networks w Europie poinformował o planach rozwoju działu Services w Polsce. NSN rozważna obecnie możliwość stworzenia w Polsce kolejnego globalnego centrum operacyjnego.

Stephen Cullen, szef sprzedaży w Nokia Siemens Networks w Europie poinformował o planach rozwoju działu Services w Polsce. NSN rozważna obecnie możliwość stworzenia w Polsce kolejnego globalnego centrum operacyjnego.

Outsourcing zarządzania siecią stał się wiodącym trendem wśród głównych światowych operatorów. Główne powody dla których operatorzy decydują się na outsourcing zarządzania siecią, to przede wszystkim zmniejszenie kosztów oraz ograniczenie ryzyka, usprawnienie procesów, zwiększenie efektywności, optymalizacja sieci, utrzymanie i poprawa jakości usług. NSN w ostatnich latach przejęła 13,3 tys. pracowników, w wyniku umów outsourcingowych z firmami operatorskimi na całym świecie.

NSN rozważa możliwość zbudowania w Polsce jednego z globalnych centrów operacyjnych, które może obsługiwać nie tylko rynek Polski, ale też i klientów w innych krajach Europy. Ostateczna decyzja powinna zapaść w ciągu najbliższych 12 miesięcy.

Obecnie NSN zajmuje drugie miejsce na świecie pod względem udziału w rynku usług operatorskich, z 265 umowami Managed Services wśród operatorów mobilnych i stałych, obsługując 380 milionów abonentów.

Źródło tekstu: Nokia Siemens Networks

Komentarze
Zaloguj się
15. ~
0

2010-12-14 08:26:32

Jak to może się opłacać pracownikom: Operator musi mieć tańsze utrzymanie sieci, dostawca usługi musi mieć zysk, a co z pracownikiem, czy przypadkiem pracując na końcu tego łańcuszka nie dostaje po d...

Odpowiedz

14. MiRekin
0

2010-12-09 11:19:49

ja też pracuję w outsourcingu... :P

Odpowiedz

0

2010-12-08 22:26:55

Ad.12: przechodząc do GA dostajesz nr GG=nr tel.GA. Przy przenoszeniu podajesz swój obecny nr GG, tak więc jesli ktos do Ciebie pisze na stary nr GG, to tak jakby pisał na nowy nr GG.Myślę że jak zrezygnujesz z GA, zostanie Ci sie stary nr GG, ale głowy nie daję;)

Odpowiedz

12. ~
0

2010-12-08 21:41:15

Simplusowiec, jeśli przejdę do GA to mój 9cyfrowy nr telefonu będzie też nrem GG. A co się stanie jeśli bym wrócił do obecnego operatora, ten 9cyfrowy nr GG automatycznie przestanie istnieć?

Odpowiedz

11. ~KMWTW
0

2010-12-08 20:55:04

@6 dokładnie, kombinowanie z umowami... @10 zależy gdzie pracujesz i co robisz. Ja osobiście nie polecam pracy na różnego typu akcjach sprzedażowych. Niestety podstawa jest bardzo niska a system premiowy średnio korzystny

Odpowiedz

0

2010-12-08 20:26:26

Ad.3: nie zgadzam się. Sam pracuję w outsourcingu i nie narzekam;)

Odpowiedz

9. ~Kalisz Rychu Zdzichu
0

2010-12-08 19:52:42

jesteś tylko prowokatorem, czy wierzysz w to? albo inaczej: czy przyszłość w Twoim rozumieniu to coś lepszego, prawdziwy postęp, czy zwyczajnie stan zastany za jakiś czas? typu za rok itp.

Odpowiedz

8. ~holel o$sa
0

2010-12-08 19:51:24

zobaczymy ,wydaje mi sie ze przyszloscia sa hotele na pewno , jak ktos chce zainwestowac grosza to nie ma sie co namyslac,za 2 lata euro 2012 jest u nas !

Odpowiedz

7. ~
0

2010-12-08 19:39:52

outsorcing to przyszlosc

Odpowiedz

6. ~Kalisz Rychu Zdzichu
0

2010-12-08 19:32:39

Zgadzam się z #3, na ogół zlecanie pracy (KOLOKWIALNIE zwane outsourcing) jest jedną z najskuteczniejszych broni przeciw pracownikom. Dość typowa metoda w korporacjach - z umowami o pracę trudniej >>mieszać

Odpowiedz

5. ~olek
0

2010-12-08 19:31:06

to jest jakas nowa partia/stowarzyszenie lokalne?

Odpowiedz

3. ~KMWTW
0

2010-12-08 19:21:22

Outsourcing = zło. Nie polecam pracować dla tego typu firm.

Odpowiedz

0

2010-12-08 18:30:54

1@ Ericsson

Odpowiedz

1. ~jdl
0

2010-12-08 18:29:09

kto zajmuje pierwsze miejsce?

Odpowiedz