DAJ CYNK

Virgin Mobile - 20% taniej za zakup pakietów #wszystko przez PayPal

14.10.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4629

Ważne 7

2

Płacąc systemem PayPal za zamówienie pakietów #wszystko w Virgin Mobile zapłacimy 20% mniej.

Płacąc systemem PayPal za zamówienie pakietów #wszystko w Virgin Mobile zapłacimy 20% mniej.

Promocja trwa w dniach 14 - 28 października. Obejmuje pakiety:

  • #PełenLuz - 15,20 zł zamiast 19 zł,
  • #MiWystarcza - 23,20 zł zamiast 29 zł,
  • #DlaMnieSuper - 47,20 zł zamiast 59 zł,
  • #MiWystarczaSześciopak - 125,28 zł zamiast 157 zł,
  • #DlaMnieSuperSześciopak - 254,88 zł zamiast 319 zł;

Obniżka dotyczy pakietów dostępnych w ofercie wraz z zestawem startowym.

Zobacz: Regulamin Promocji "20% znizki na pakiety #wszystko z PayPal.

Źródło tekstu: Virgin Mobile; wł

Komentarze
Zaloguj się
31. ~kolbol
1

2014-10-15 20:37:48

Może by się tak wytłumaczyli co z szaściopakami?Nadal nie ma możliwości ich kupna.

Odpowiedz

30. ~margr
1

2014-10-15 19:36:01

Brak towaru na magazynie. Chyba już wyczerpany zapas doładowań promocyjnych. A tak wszyscy narzekacie.

Odpowiedz

29. ~amigo
1

2014-10-15 00:21:44

Dajcie za 15 zł - 200 minut + 1GB+ No limit SMS !!!!!!!!!!

Odpowiedz

28. ~DanielR
1

2014-10-14 20:49:57

wszystko mają 10 razy za drogo

Odpowiedz

27. Andree
0

2014-10-14 18:54:29

26 nie powinieneś w ogóle mieć telefonu bo nie stać Cię na niego i naucz się pisać bo się ośmieszasz

Odpowiedz

26. ~ciekawy
-2

2014-10-14 18:51:56

I tak upadnom jak MTV mobile. Muwilem im zeby zrobili no limit za 15zl ale widac nie chcieli. Widac chcom upadnac

Odpowiedz

25. Andree
1

2014-10-14 17:24:11

ludzie którzy twierdzą że do ostatnie podrygi i Virgin bankrutuje piszą farmazony aż czytać się tego nie chce jak może zbankrutować z taką ofertą i do tego z Bransonem za plecami ?? Plus daje czasem 50% czy 100% doładowania Play i T-Mobile też dorzuca i też bankrutują ?? czasem zastanówcie się co piszecie bo to głupoty totalne

Odpowiedz

24. ~virgindebestjest
1

2014-10-14 15:18:47

oby to nie były ostatnie podrygi dziewicy przed końcem w tym pięknym kraju nad wisłą

Odpowiedz

23. ~tador
1

2014-10-14 14:25:49

Przeniosłem numer z Playa do "dziewicy" jestem zadowolony z jakości rozmów działam na nadajnikach t-mobile najlepsze w moim rejonie, mam wykupioną opcję na wszystko za 49.90, z pakietu internetowego przez dwa tygodnie znikneło kilkaset mb nie liczą za komunikatory oraz FB byłem w szoku telefon Note 2 android 4.4.2 używam aplikacji sklepu Play nie wersji przeglądarkowej . W play musiałem ograniczać się w ofercie 4w1 miałem tylko 1gb i to niestety niewystarczało a pakiety dodatkowe był bardzo drogie. Nawet jeżeli jest to ostatnia oferta tego operatora warto się nad nią zastanowić alternatywą dla nich jest Viking mobile lub Nju. Na stacjonarne też no limit.

Odpowiedz

22. ~...
0

2014-10-14 13:41:51

Oj, żeby Dziewica się nie przejechała na tych płatnościach PP. Już niejedna firma albo zbankrutowała, albo otarła się o bankructwo, jak PP zablokował środki pieniężne tam zgromadzone. Wystarczy, że zgłoszę do PP że mnie Dziewica oszukała i już mają blokadę całego konta. No more PP. Z resztą, wystarczy poczytać w necie jak PP kantuje... Sam straciłem u nich 300zł.

Odpowiedz

21. ~laky
1

2014-10-14 13:36:46

@19, jesteś geniusz, jakbyś zgadł, biorę jak dają

Odpowiedz

20. ~pabloki
0

2014-10-14 13:34:41

jakby nie patrzeć to dobra oferta...ale czy nie jest to syndrom gasnącej świecy?

Odpowiedz

19. Blank
2

2014-10-14 13:25:37

@18, dodatkowo chciałbyś pewnie frytki do tego, dużą colę i cheesburgera?

Odpowiedz

18. ~laky
0

2014-10-14 12:37:57

Chętnie przeniosę numer do VIRGIN, tylko w pakiecie za 19zł jest mało minut. Wg mnie powinno być 200min i 1GB internetu a pakiet powinien kosztować max 15zł. Takie są moje pobożne życzenia.

Odpowiedz

17. Andree
2

2014-10-14 12:18:28

11 sam zniknij i zostań dalej w sieci wRodzinie :))

Odpowiedz