DAJ CYNK

Vectra wprowadza do oferty łącze 160 Mb/s

10.09.2012

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5907

Ważne 0

0

Od października Vectra startuje z nową ofertą. Wśród paczek można znaleźć m.in. Internet o prędkości 160 Mb/s i nowe kanały telewizyjne.

Od października Vectra startuje z nową ofertą. Wśród paczek można znaleźć m.in. Internet o prędkości 160 Mb/s i nowe kanały telewizyjne.

Jesienna oferta Vectry to nowe programy telewizyjne, dające łącznie 173 pozycji, w tym 36 w wersji HD. To łącze Flashnet 160 Mb/s z usługą Bezpieczny Internet Vectra i routerem Wi-Fi, pozwalającym na podłączenie w domowej sieci nieograniczonej liczby urządzeń. To TV Online (25 programów) oraz inne usługi, m.in. HBO GO czy serwis muzyczny MOOD.

Możliwości techniczne Flashnetu, naszego superszybkiego dostępu do internetu, oparte są na nowoczesnej sieci światłowodowej, pracującej na protokole EuroDocis 3.0. Sieć ta obejmuje ponad milion gospodarstw domowych, to jest ponad 70% całości naszych zasobów - mówi Tomasz Żurański, prezes Vectry.

Vectra chwali się, że Flashnet 160 Mb/s jest obecnie najszybszą na krajowym rynku propozycją dla indywidualnych odbiorców. Jego cena to 150 zł przy jednej usłudze i umowie na 3 lata. Vectra oferuje 6 pakietów dostępu do internetu tradycyjnego oraz wiele opcji dodatkowych, np. Taryfa Nocna, Wysyłaj Szybciej, konto on-line, Wi-Fi czy stały adres IP.

Nowa oferta internetu stacjonarnego:


Od października pojawi się w Vectrze wiele nowych programów, w tym 9 kanałów Grupy Polsat: Polsat HD, Polsat 2, Polsat News, Polsat Sport News, Polsat Sport (SD i HD), Polsat Sport Extra (SD i HD) oraz Polsat Cafe. Po raz pierwszy w programingu Vectry pojawią się kanały dla dzieci w wersji HD: MiniMini+ HD i TeleTOON+ HD. Docelowo większość kanałów będziemy dostępna w HD, dlatego Vectra od początku dodaje je do poszczególnych pakietów, nie tworząc osobnych paczek HD. Obecnie będzie ich w ofercie 36.

Źródło tekstu: Vectra

Komentarze
Zaloguj się
36. ~PLANETE+
0

2013-01-13 00:16:28

VECTRO!!!!!!GZDIE MÓJ ULUBIONY PROGRAM TY MENDO ODDAJ GO BO PÓJDE GDZIES GDZIE BEDZIE PLANETE+

Odpowiedz

35. ~guru
1

2012-09-27 09:57:57

Dobrze, że do końca września można z Vectrą rozwiązać umowę bez kar i konsekwencji, skoro od 1 października wchodzi nowy regulamin i cennik. Mam wielką pokusę, żeby to zrobić.

Odpowiedz

34. ~gujanik
1

2012-09-14 01:02:09

Chcą skasować z kablówki kanał PLANETE. !!!!!!!!!!!!!! Najlepszy kanał dokumentalny. Nie kupujcie nic z VECTRY !!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz

33. ~gujanik
0

2012-09-14 01:00:11

Dlatego właśnie mam internet z PLAY. Bo by być zawsze online.

Odpowiedz

32. ~gujanik
0

2012-09-14 00:58:16

Mam kablówkę Vectry. ZGROZA !!! NIE POLECAM !!! FATALNA JAKOŚĆ Nie ryzykujcie wielodniowego odcięcia od telewizji lub internetu. Poza tym nie mają Polsat News.

Odpowiedz

31. PLANET
0

2012-09-11 11:55:52

BTW, 150/10 Mbps w UPC za 150 zl... BEZ UMOWY (stowa instalacja jednorazowo). Tutaj - niespecjalnie odczuwalny skok ze 150 na 160 (skok z 19,2 MB/s na niecale 20,5 MB/s, TYLKO przy sciaganiu strumieniowym da sie tyle wyciagnac, nie znam zrodel w popularnym necie dajacym taki upload ze strony serwera, a nawet jezeli to gigabajt danych sciagnie sie ... niecale 3,5 sekundy szybciej. Ergo: dla przedluzajacych internetowego penisa (i marketingu) - z cyklu "mam ponad 20 MB/s a ty nie!" :), ale upload to juz nie 10 MB/s, a 8 MB/s - i tu juz roznica jest spora, 3,5 minuty wysylania gigabajta wiecej. Mozna powiedziec, ze i to niewiele (choc przy tej cenie powinno sie nie miec ograniczen, patrzac na lacza gigabitowe, rowniez w Polsce..), ale umowa jest na TRZY LATA, nie wiem co za debil by sie pakowal w taki okres. Zapewne paru sie znajdzie...

Odpowiedz

30. ~dannyk1
0

2012-09-11 11:15:39

Docelowo większość kanałów będziemy dostępna w HD. Słowo BĘDZIEMY jest nie na miejscu :)

Odpowiedz

29. maniek
0

2012-09-11 10:21:08

19# To zajrzyj do cennika i sam się przekonasz, że taryfa nocna jest płatna dla nowych opcji. Cennik obowiązuje od 3.09.2012

Odpowiedz

28. ~ehh
0

2012-09-10 23:42:04

Zazdroszczę tym co mają łącza 25Mb/25Mb (Jaworzno).UPC daje troszkę więcej od vectry tego uploadu ale weź Panie wyślij koledze z przepięknego htc one x kilkuminutowy filmik nagrany w full HD MASAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAKRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!

Odpowiedz

27. krzyno
1

2012-09-10 22:21:43

Vectra to niech najpierw poprawi jakość tv cyfrowej, bo od maja kiedy to upchali większe ilości kanałów w poszczególnych muxach, jakość się pogorszyła znacznie. Operator straszni mozolnie podchodzi do tematu. Co do prędkości to powiem szczerze, że oferta się pogarsza w sumie. Teraz mam 24 mega ściągania i 2 mega wysyłania, taryfę nocną gratis. Teraz z tabeli widać, że będzie 20 na 1 mega i taryfa nocna dodatkowo płatna. Widać z tego, że ich sieć nie wytrzymuje i chcą poprzez dodatkowe opłaty zniechęcić do brania wyższych prędkości, lub wymyślili sobie dobry sposób na dodatkową kasę. Żeby jeszcze ten ich net trzymał prędkość jaką się zakupiło. Klienci, którzy wiedzą jak sprawdzać prędkość, składają reklamacje, reszta ślepo wierzy operatorowi, że ma tak jak w umowie. Niestety rzeczywistość jest troszkę inna.

Odpowiedz

26. ~Mojżesz
0

2012-09-10 20:50:52

Mały off lecz w telepolis nic się nie pisze o zagrożeniach jakie niesie telefonia komórkowa. Strach włączać wiadomości w tv. Ponoć pszczoły giną tumanione przez btsy komórkowe. Pięknie. Ciekawe kiedy rządzący obudzą się i dostrzegą że nie zostało zbyt wiele czasu dla ludzkości. Wtedy problem wyboru komórki obarczony dziesiątkami godzin spędzonych w sieci zejdzie na bardzo daleki plan...;)

Odpowiedz

25. thonka
0

2012-09-10 20:48:53

@23 a co to sprawiedliwosc? moj operator internetowy od 4-5 lat obiecuje doprowadzic do mojego bloku swiatlowody co umozliwi posiadanie wiekszych predkosci. od prawie 2 lat najnizsza predkosc jaka reklamuja na swoich stronach to 15mbit (w nocy 30mbit) za 50zl, a u mnie dwie jedyne opcje to 2mbit za 42zl lub 6mbit za 45zl ;) sprawiedliwosci nie ma i pewnie predko nie bedzie.

Odpowiedz

24. thonka
0

2012-09-10 20:42:48

@20 na podstawie? ;) bo z pewnoscia nie polskiego prawa :)

Odpowiedz

23. ~
0

2012-09-10 20:35:38

świetnie a u mnie max po kablu to 2mb/s to się nazywa sprawiedliwość

Odpowiedz

22. ~PLANET
0

2012-09-10 20:04:24

Upload 8 Mbps... Żenujące :)

Odpowiedz