DAJ CYNK

Test telefonu Nokia X1-01

02.02.2012

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6311

Ważne 0

0

W dziale Artykuły ukazał się test telefonu Nokia X1-01.

W dziale Artykuły ukazał się test telefonu Nokia X1-01.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
17. ~kudłaty
0

2012-02-07 10:41:41

Może ktoś coś bardziej merytorycznie na temat telefonu??

Odpowiedz

16. ~
0

2012-02-03 20:03:15

15, wiele testów ma charakter napędzania marketingu i rzeczywistości.

Odpowiedz

15. ~r
1

2012-02-03 19:42:30

#14: weź nie pitol, wzięcie w rękę nie umożliwi sprawdzenie jakości rozmów. Miałbym wg ciebie kupić tego bubla żeby się przekonać o jakości rozmów? Niedoczekanie. W takim razie po co w ogóle czytać testy? lepiej się sam nie wypowiadaj, bo ostro bredzisz.

Odpowiedz

14. ~
-1

2012-02-03 18:50:10

13, nie miałeś w ręku to się nie wypowiadaj! nie wszystkie testy redaktorów znaczą jednoznacznie że tak jest.

Odpowiedz

13. ~R
0

2012-02-03 16:27:01

@12: po co ci ta padaczka? Do niczego tego nie użyjesz. Nawet rozmowy są marnej jakości. Chyba że jako brzydki przycisk do papieru.

Odpowiedz

12. ~Xavi
1

2012-02-03 10:53:43

Cudownie bóg wam zapłać za ten test! Mam zamiar go kupić bo za 159 w MM to dla mnie dobra oferta. Szkoda tylko że nie ma BT. Wreszcie coś co nie ma miliona Mhz, Mpx, rdzeni, fullhd, hspa itd!

Odpowiedz

11. ~
0

2012-02-03 04:37:23

Ta Nokia przy normalnym użytkowaniu trzyma 2 tygodnie na jednej karcie sim.

Odpowiedz

10. ~
0

2012-02-02 22:30:47

@9, mogę kupić od ręki, ale nie jestem jeszcze głupi by za byle N6021 płacić 150 zł taki komis mam tylko.

Odpowiedz

9. ~...
0

2012-02-02 22:27:18

@8 To nie kupuj na wiadomym serwisie aukcyjnym. Ktoś Cię zmusza? Tylko nie wymyślaj dziwnych teorii. No chyba, że to wiedza i powiesz ile jest tych tel "kradzionych i z ukrytymi wadami"?

Odpowiedz

8. ~
0

2012-02-02 22:21:57

7, to na co mam patrzeć? dać za SGS II drugie tyle i mieć pewność? czy kupić najtaniej ale może być uwalony? nie stać mnie sądzić się z sprzedawcą.

Odpowiedz

7. ~...
0

2012-02-02 22:13:04

@6 No, na pewno. Jak ktoś chce kupić tel za połowę ceny, której żądają inni sprzedający, to niech się potem nie dziwi, że kupił trupa lub kradzionego albo jedno i drugie. Osobiście jeszcze nigdy na żaden trefny egzemplarz się nie naciąłem. Tylko tyle, że osobiście nie interesuję się ofertami tupu S2 nowy za 1000zł lub 900zł.

Odpowiedz

6. ~aero2forum
0

2012-02-02 22:04:05

@5. Nie oszukujmy się, wiele modeli telefonów na tym serwisie sprzedają kradzionych czy choćby z ukrytymi wadami. Nawet 100% pozytywów nie gwarantuje już że transakcja będzie udana ze strony sprzedawcy.

Odpowiedz

0

2012-02-02 21:56:28

@4 Dziwny, to Wy ludzie macie tok rozumowania. Większość z tych modeli jest wzięta za grosze z abonamentu i sprzedawane są od ręki, albo po zabawie, bo każdy chciałby się pobawić tego typu zabawką. Ale Polak zawsze stwierdzi, że sprzedają, to pewnie kradzione, albo uszkodzone.

Odpowiedz

4. ~
0

2012-02-02 21:50:42

Tak patrzę sobie telefony na Allegro i zastanawia mnie jeden fakt, dlaczego ludzie nagminnie chcą sprzedać takiego Galaxy S II lub i5800 czyżby były to trafne modele? dziwne..

Odpowiedz

3. ~
0

2012-02-02 15:20:22

Następny mój telefon to będzie Samsung zdecydowanie.

Odpowiedz