DAJ CYNK

Skrót wydarzeń - 2 czerwca

02.06.2010

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1

Ważne 0

0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 2 czerwca 2010 roku.

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 2 czerwca 2010 roku.

Telekomunikacja Polska oraz PTK Centertel podpisały kolejne trzyletnie umowy ramowe z dostawcami usług informatycznych. Partnerem strategicznym w obszarze systemów zarządzania relacjami z klientem została firma Capgemini Polska, a w obszarach systemów rozliczeniowych oraz business intelligence Grupa TP będzie współpracować z firmą Asseco Poland.

Samsung wypuścił na rynek pierwsze partie Samsunga S8500 Wave z kartami pamięci zainfekowanymi trojanem Win32/Heur. Wpadka Samsunga dotyczy telefonów przeznaczonych na rynek niemiecki, te oferowane w Polsce są "czyste". Na wszelki wypadek warto jednak sformatować kartę przez menu telefonu. Zainfekowany plik na karcie pamięci to slmvsrv.exe, wirus atakuje komputery z systemami Microsoft Windows.

Wraz z wydaniem AutoMapy 6.5 oraz MiploSync 1.8 wprowadzono zmiany ułatwiające i usprawniające proces synchronizacji POI z AutoMapą. Efektem prac jest nowy system synchronizacji przyrostowej kategorii POI. Zmniejszyła się ilość przesyłanych danych, skróceniu uległ również ogólny czas synchronizacji. Dostępna stała się też funkcja MiploTraffic, dzięki której możliwe jest omijanie miejsc nieprzejezdnych, np. z powodu powodzi/zalania.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się