DAJ CYNK

Sklep z aplikacjami Orange zintegrowany z Ovi

14.09.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2114

Ważne 0

0

Orange i Nokia poinformowały o nowej, zintegrowanej usłudze Ovi, dzięki której aplikacje z Orange Application Shop zostaną zintegrowane z Ovi Sklepem.

Orange i Nokia poinformowały o nowej, zintegrowanej usłudze Ovi, dzięki której aplikacje z Orange Application Shop zostaną zintegrowane z Ovi Sklepem.

Powiększy to środowisko twórców aplikacji, a klientom Orange używającym telefonów Nokia zapewni łatwiejszy dostęp do większej ilości materiałów. Usługa dla klientów Orange w Wielkiej Brytanii i Francji rusza w 2011 roku.

Orange i Nokia pracują nad możliwością jednokrotnego logowania dla klientów, co ułatwi proces rejestracji i zakupów. Klienci, którzy kupią telefon Nokia z oferty Orange Signature, będą mogli korzystać z szerszej oferty lokalnej zawartości i aplikacji, pozyskiwanych od twórców aplikacji Orange, a dostępnych w Ovi Sklepie. Przy korzystaniu z usługi nie będzie wymagana dodatkowa rejestracja, a dla wygody klientów opłaty za aplikacje zakupione w Ovi Sklepie będą dodawane do faktur Orange.

Z naszych danych wynika, że dwie trzecie użytkowników Ovi Sklepu wybiera podczas zakupu prostą opcję płatności poprzez fakturę operatora. Oferując lepiej przystosowaną lokalnie zawartość oraz najwygodniejszy sposób płatności, Ovi Sklep firmy Nokia we współpracy z Orange zyska ogromną popularność wśród konsumentów i zapewni twórcom aplikacji dodatkowe źródła przychodów — powiedział Marco Argenti, wiceprezes Nokii.

Źródło tekstu: Nokia

Komentarze
Zaloguj się
16. ~grzch
0

2010-09-15 20:03:49

Jak tak czytam Wasze posty, to aż mnie śmiech zalewa... Ja wiem, że jak się ma 14 lat i pryszcze na nosie to można oceniać całą markę na bazie jednego, kilku czy serii produktów... Ale jak już wypisujecie takie bzdury na internecie to pomyślcie... O Motoroli też już każde z Was mogłoby napisać referat na temat jej ''szajsowości'' a n.p. w USA sprzedaje się tak, jak Samsung u nas... Tak więc apeluję o więcej sensu w postach, naruto napisał coś z sensem a reszta jak małe dzieci stara się go zniszczyć, bo ma w kieszenie LG, Samsunga czy inną markę (sam mam Samsunga i Nokię). pzdr

Odpowiedz

15. ~KK
0

2010-09-15 16:10:29

Dochodzi jeszcze fakt, że do Android Marketu czy AppStore użytkownik wchodzi, gdy chce, a ovi wyskakuje i atakuje użytkownika padła spod znaku Nokia w każdym menu i podmenu.

Odpowiedz

14. ~niezniszczalny_dominik
0

2010-09-15 14:01:50

naruto25 - no też właśnie. Sam sobie zaprzeczasz. Części chińskie, składane w Finlandii. Nawet gdyby Nokia była Polska, to miałbym gdzieś kryzys w Europie, bo po prostu ta marka wygasa. Jest zbyt konserwatywna, brakuje tam powiewu świeżych pomysłów. A Orange i TP s.a. doskonale pasują do tej firmy ;]

Odpowiedz

2010-09-15 11:08:58

zeby przez telefon cos kupic, sciagnac czy nawet zobaczyc w ovi, to trzeba instalowac jakas chora aplikacje, proba z pomnieciem aplikacji (niby jest wybor) konczy sie fiaskiem i przekierowaniem znowu do aplickacji ovi, ja dziekuje za takie g..o, po to mam przegladarke w telefonie, zeby z niej korzystac do tak trywialnych celow jak sklep

Odpowiedz

12. Techwin
1

2010-09-15 10:36:20

Zresztą takiej E52 produkcja w Finlandii nie pomogła i ten model psuje się na potęgę :)

Odpowiedz

11. Techwin
1

2010-09-15 10:33:43

Nokia produkuje telefony także w Chinach (nie chodzi mi o telefony na tamtejszy rynek, które z oczywistych względów są tam produkowane), tylko o modele dostępne w polskich sieciach, np N6161, N5630 z ery, N97 i inne. Więc nie wiem o co bić pianę.

Odpowiedz

10. Pank76
1

2010-09-15 10:05:39

Optymista z Ciebie Naruto ale niestety nokii już nic nie pomoże, zginie zmiażdżona przez androida. Wcześniej miałem 5530 a teraz LG swift więc wiem co mówię.

Odpowiedz

9. naruto25
0

2010-09-15 10:04:16

aha i jeszcze jedno, w dzisiejszych czasach istnieje coś takiego jak dywersyfikacja czyli podział pracy. Podzespoły produkowane są w różnych częściach i przez różnych wykonawców. Każdy producent (Aplle, Samsung...) produkuje części w chinach. No i jeszcze jedno, w Finlandii również powstają telefony. Nie lubisz Nokii ok, ale nie nazywaj jej chińszczyzną. Nokia to bodaj jedyna taka firma w Europie, kupując Samsunga czy Apple twoje pieniądze idą za ocean albo dalej, warto pamiętać o tym szczególnie w czasie takiego kryzysu w Europie.

Odpowiedz

8. naruto25
0

2010-09-15 09:56:34

jakbym miał w pracy dostęp do internetu poza telepoli.pl to bym ci pokazał. Poszukaj na google.pl - fabryka Noki w Rumuni.

Odpowiedz

7. ~niezniszczalny_dominik
0

2010-09-15 09:46:58

@ naruto - pics or didn''t happen. Proszę o 1 zdjęcie, które prezentuje telefon Nokia wyprodukowany w Rumunii.

Odpowiedz

6. naruto25
0

2010-09-15 09:23:21

@5, Telefony są produkowane w Europie (rumunia) a nie chińszczyzna jak inni. Nie napisałem że jest największy tylko że będzie! A Samsung ma klientów bo co? Bo jest ogólnodostępna i ma rozpoznawalną markę tak? Nokia wraca a jej baza klientów jest największa a tam gdzie najwięcej klientów będzie najwięcej programów proste czyli sklep się rozwinie. Nokia zawaliła owszem ale wraca do gry.

Odpowiedz

5. ~niezniszczalny_dominik
0

2010-09-15 09:08:40

@ naruto25 - skąd Ty się dziecko urwałeś? Ogólnodostępność to żaden atrybut w naszych czasach. Orange ma klientów tylko dlatego, że ma duży zasięg i ogólnie rozpoznawalną markę. To samo Nokia. Płacimy za markę telefonu wyprodukowanego w ChRL na częściach Samsunga.

Odpowiedz

4. ~Bimuni
0

2010-09-15 09:05:08

hahaha nie no ovi największy? Dobry żart na rozpoczęcie dnia:D

Odpowiedz

3. naruto25
0

2010-09-15 08:40:45

do Pana albo Pani powyżej, na jakiej podstawie takie wnioski? Korzystasz? Czy wklepujesz co ci do głowy przyjdzie? Ovi to przyszłość, która jest dostępna bodaj w ponad 100 krajach i ciągle ta liczba rośnie. Zobaczycie że Ovi będzie już niedługo największym sklepem o największym globalnym zasięgu.

Odpowiedz