DAJ CYNK

Polska premiera Samsungów Wave 723 i Wave 533

20.10.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 120301

Ważne 0

0

Samsung wprowadza na polski rynek dwa modele działające w oparciu o otwartą platformę bada - Samsung Wave 723 (S7230) oraz Wave 533 (S5330). Oba telefony będą dostępne jeszcze w październiku.

Samsung wprowadza na polski rynek dwa modele działające w oparciu o otwartą platformę bada - Samsung Wave 723 (S7230) oraz Wave 533 (S5330). Oba telefony będą dostępne jeszcze w październiku.

Samsung Wave 533 (S5330 Wave 2 Pro) ma 3,2-calowy ekran TFT o rozdzielczości 240 x 400 pikseli, pokryty pojemnościowym panelem dotykowym. Sercem urządzenia jest procesor taktowany zegarem 312 MHz, który sprostać ma wymaganiom systemu bada w wersji 1.1. Telefon łączy się z Internetem przy pomocy EDGE i WiFi b/g/n, a do tego ma GPS i Bluetooth 3.0.

Wysuwana klawiatura QWERTY ułatwi pisanie maili, SMS-ów czy udzielanie się na Facebooku. Wave 533 oferuje też aparat fotograficzny 3,2 Mpix (bez funkcji autofokus, filmy QVGA@15fps), radio FM z RDS-em i funkcję rozpoznawania muzyki. Całość zasila bateria o pojemności 1200 mAh.

Samsung Wave 723 (S7230) to urządzenie jednobryłowe, wyróżniające skórzaną klapką chroniącą ekran i aluminiową obudową. Tym razem producent zastosował procesor taktowany zegarem 450 MHz. Ekran telefonu ma przekątną 3,2 cala, rozdzielczość 240 x 400 pikseli i pokrywa go pojemnościowy panel dotykowy. Nie zabrakło HSDPA, WiFi b/g/n, Bluetooth 3.0 i GPS-u.

Aparat fotograficzny telefonu pozwala na wykonywanie zdjęć o rozdzielczości 5 Mpix, ma funkcję autofokus i diodową lampę błyskową. Tradycyjnie już dla systemu bada, dostajemy przeglądarkę obsługującą Flash, Social Hub organizujący nasze konta na serwisach społecznościowych, komunikatory i konta email, a także klient poczty Exchange.

Sugerowane przez producenta ceny detaliczne wynoszą 749zł za model Wave 533 i 999zł za model Wave 723.

Źródło tekstu: Samsung, wł

Komentarze
Zaloguj się
69. ~byku
0

2013-03-04 16:55:49

jesli nie m pyta mamasz pamieci to moze potrzebujesz karty z dodatkowa pamiecja gdzie mozna rozszezy ta pamiec o micro...A ja mam pytanie czy mozna ustawic w telefonie opcje jak ktos dzwoni zeby mowilo np.DZWONI Michal.Bo wydaje mi sie ze na poczatku mowil przy polaczeniu KTO DZWONI?

Odpowiedz

68. ~emila
0

2013-01-24 09:42:03

ja tego tel nie polecam.mam go od ponad 1roku i tak sam sie wylancza.i przez aplikacje bada nie mam pamieci w tel.nie wiem jak mam to usunac zeby miec pamiec bo nic niemoge robic na tym tel.jak ktos wie to prosze o pomoc

Odpowiedz

67. ~Mleeko!
0

2012-05-31 16:36:14

Zdecydowanie Wave 533! Mam go już 10 miesięcy, świetnie się sprawuje! Qwerty nie za duże, ni za małe, na Samsung Apps dużo fajnych aplikacji! Jedyne do czego można się przyczepić to to, że można się rozłączyć podczas rozmowy, oraz czasem może trudno naciskać się klawisze zakończenia rozmowy oraz połączenia.

Odpowiedz

66. ~Stiv
0

2012-03-20 06:27:07

Witam posiadam samsunga 533 Juz 4 miesiace . telefonik w miare dobry najlepszym gabarytem jest klawiatura qwerty a negatyw to cienki procesor odtworzenie piosenki i wlaczenie cos innego np jakiejs gry .... jest przerazajace sciny jak cholera

Odpowiedz

65. ~snajper.;p
0

2012-03-06 18:13:55

oczywiście że 533.;p

Odpowiedz

64. ~lolek
0

2011-11-22 16:27:04

zdecydowanie 533

Odpowiedz

63. ~lol
0

2011-07-28 20:43:04

chyba w twoich snach. lepszy 533, wygodniejszy do pisania smsów.

Odpowiedz

62. ~paf
0

2011-05-10 19:02:46

723 jest lepszy

Odpowiedz

61. termos96
0

2011-03-25 16:51:29

Mam pytanie który z tych telefonów jest lepszy ?

Odpowiedz

60. ~nickk
0

2011-03-24 11:34:41

Zapraszam na systemy-telefonow.pl / zostawl wlasnie stworzony dzial na BADA :)

Odpowiedz

58. ~Ktos tam ..
0

2011-02-11 13:50:28

A czy tą klapkę można ściągnąć ?

Odpowiedz

57. ~Zadowolony
0

2011-02-09 17:43:14

Ja polecam forum http://www.samsungbadaos.pl , można wyczytać, jakie problemy mają ludzie, skorzystać z dużego downloadu i wgrać czysty soft :) Telefonik bardzo fajny i szybki :)

Odpowiedz

56. ~patryk1481
0

2011-02-07 19:53:40

mam pytanie czy w samsung wave 533 dobrze trzyma qwerta

Odpowiedz

55. ~elen.
0

2011-02-05 22:24:03

ja mam wave 533 od dzis i spisuje sie jak na razie bardzo dobrze :) wygodny, estetyczny , jak dla mnie wystarczający i jeszcze troche lepiej. jedyne do czego można się przyczepić to trochę małe klawisze ale pewnie się jeszcze przyzwyczaję ;>

Odpowiedz

54. ~helboj
0

2011-01-29 11:56:00

samsung 723,na razie jedynym wiekszym problemem jest rozmowa w samochodzie :)("klapka"),mam nawigacje za free i nawet dziala (faza testow od 1 do 5 ,4-) ale :),generalnie juz dla niecierpliwych mozna polecic wave II,1GHz procek (hehe, 10 lat temu mialem taki komp:)

Odpowiedz