DAJ CYNK

Plus przyspieszy LTE do 150 Mb/s

23.10.2012

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6815

Ważne 0

0

25. października Cyfrowy Polsat, NFI Midas oraz Plus organizują konferencję prasową, której tematem będzie przyspieszenie usługi LTE do prędkości 150 Mb/s.

25. października Cyfrowy Polsat, NFI Midas oraz Plus organizują konferencję prasową, której tematem będzie przyspieszenie usługi LTE do prędkości 150 Mb/s.

Prędkość 150 Mb/s na częstotliwości 1800 MHz, w której oferowany jest internet LTE, sieć Plus uzyskała już wcześniej jako pierwszy operator na świecie. Jednak udostępnienie klientom większych szybkości było uzależnione wyłącznie od komercyjnej dostępności terminali spełniających te parametry.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
36. ipman81
0

2013-05-17 12:10:09

Obecne rozwiązania objęte limitami są koszmarnie drogie, rzeczywiste przepustowości nie sięgają nawet 10 mb, Przyszłość mają rozwiązania 802.11 AC, na południu Polski testują już bez limitowe 200 mb, http://www.youtube.com/watch?v=9gtI_6gFQOA, obecnie radia takie airmax są szybsze i bardziej stabilne niż kabel, to do nich należy przyszłość Sam korzystam z Airmax, śmiga aż miło

Odpowiedz

35. ~ch3mn3y
0

2013-01-12 14:05:53

@28, @30 To nie iwna samsunga ze was operator w h*ja ropbi z aktualizacjami. Samsung wydal swoje juz pod koniec listopada, a ze operator musi dodac swoj szajs to sorry, ale to wy daliscie sie wyruchac kupujac brandowany szajs (kazdy brandowany soft to szajs). Mieliscie taniej (bo abo) ale taniej nie zawsze = sie lepiej...

Odpowiedz

34. ~Andrzej
0

2012-11-11 08:37:28

LTE w Legnicy w rynku - 2kreski max 15Mbitów, Legnica ul Myrka 46Mbit, Wrocław ok rynku :) zero lte - HSPA+ max 5Mbit

Odpowiedz

33. ~Patyk
0

2012-10-26 17:11:44

Jedno w Android jest dobre to ze mozna sciagac kupe gier zadarmo gdzie w innych Systemach trzeba placic. a co do tableta Galaxy TAB 8.9 LTE czy prubowales zrobic updata manualnie ? "Menu > Settings > About Phone > Software upgrade"

Odpowiedz

32. ~Coxxi
0

2012-10-25 12:43:27

@31 Masz rację. ja w końcu chyba już zmądrzałem, ale po wielu nauczkach, chodź man już 58 lat. BTW. od urodzenia interesuje się nowymi technologiami i elektroniką.

Odpowiedz

31. ~dziecko_Play
0

2012-10-25 00:20:28

Niech dadzą nawet 1000000 Mb/sek, to i tak pozostaję w Play. Wolę więcej, wolniej, taniej.

Odpowiedz

30. ~Humbak
0

2012-10-24 18:10:30

Jedno mnie wk....rwia, że do badziewi wstawiają Android 4.0 ICS, a do Samsunga Galaxy TAB 8.9 LTE nie ma aktualki, tylko tablet musi dusic sie na Andku 3.2. juz rok SAMSUNG DO PIEKŁA JESTEŚCIE PO PROSTU CHAMAMI I WON Z EUROPY DO KOREI PÓŁNOCNEJ. Już nic Samsunga nie kupię na 100% SPADLI NA PSY!!!!!! TO SAMO JEST Z TELEFONAMI SAMSUNG ICE-2 MIAŁ JUZ DAWNO MIEĆ Android 4.1 ICS, i CO MA, WIELKIE GÓWNO 2.3 ZŁODZIEJE I OSZUŚCI Z SAMSUNGA. TELEWIZORY JUŻ TEZ ROBIĄ TRAGICZNE W STOSUNKU DO INNYCH MAREK. Do takiego czegoś Kindle Fire HD-BADZIEWIA bez netu wstawili Androidd 4.0 Ice Cream Sandwich, a do tabletu Samsung Galaxy 8.9 LTE nie ma

Odpowiedz

29. ~...
0

2012-10-24 16:36:03

Coxxi Samsung ma fatalnej jakości produkty od zawsze, nie wierz reklamom.

Odpowiedz

28. ~Coxxi
0

2012-10-24 15:40:17

@10, sam głupoty piszesz i po co, pytam się. Mam Taba 8.9 LTE z Plusa. Raz przekroczyłem limit z ciekawości 15GB, sporo musiałem się namęczyć, bo Torrentów nie używam. Jest LEJEK i innej opcji nie ma. Tak na marginesie połowa limitu mi przepada, a szybkość to regularnie 20-30 MB/s pod BTS-em, to jest złodziejstwo. Już nigdy LTE nie wykupię. Jeszcze, uff rok umowy. Oburzony jestem jeszcze inną rzeczą. Mam już ten tablet około toku i żadnej aktualizacji Androida, jak był 3.2, tak jest. Samsunga już nic nie kupię. Jakąś laskę robią, czy co, żeby zaktualizować do chociaż 4.0. (OBIECALI). Przecież, to jest jeszcze jeden z najlepszych na rynku tabletów, bebechy ma super. Życzę Samsungowi za olewanie aktualizacji, do telefonów też, mam ICE-2. Już dawno powinien być na nim 4.1, Jelly Bean z zapowiedzi i co i g... jest 2.3, i życzę im żeby znaleźli się w ratingu śmieciowym, jak Nokia, chodź Nokii tego nie życzę i mam nadzieję, że wyjdą na prostą. Wtedy wracam ze wszystkim do Nokii.

Odpowiedz

27. ~...
0

2012-10-24 08:22:20

@25 zle myślisz. Oferta Plusa jest, uwaga: żałosna. Przy tych limitach nie można jej po prostu traktować poważnie. To kuriozum, coś w rodzaju psa z dwoma ogonami.

Odpowiedz

26. mlb
0

2012-10-24 01:47:56

Ostatnio Plus opublikował bardziej realistyczną mapkę zasięgu LTE... myślicie że zasięg wzrósł w stosunku do poprzedniej wersji?? Te żarciki Solorza są jak jego flagowy serial z Polsatu.

Odpowiedz

25. ~...
0

2012-10-24 00:09:37

Mysle, ze jakby PLAY posiadalo w Swojej ofercie LTE i robilo by cos nowego, to wszyscy "lali by ze szczesia", a z racji tego, ze to oferta Plusa to oczywiscie to kazdy ma wielkie ale... Tak samo z reszta jak oferta "Bez limitu"... Przeciez wiadomo, ze jak mieszkasz na jakiejs wiosce to nie bedziesz mial LTE. Tak samo... OK moze PLAY pod katem oferty, czy telefonow czy internetu ma lepsza oferte w porownaniu do innych Operatorow, chwala sie tez zasiegiem 4G, ale patrzac na to z innej perspektywy to maja go tylko dlatego ze podpisali umowe z innymi. Poza tym Konsultanci w BOK, to ludzie tak nieogranieci, ze porownujac ich do BOK innych Operatorow, to w ogole szkoda slow.

Odpowiedz

24. kondzi
0

2012-10-23 23:32:56

To Wy myślicie, że cała Polska połączona jest sieciami 100/150Mbit ??? I że z Całą Europą też mamy takie łącze??? Przecież każdy dostawca internetu gwarantuje MAKSYMALNĄ prędkość połączenia i to jest prędkość połączenia z ich serwerami, a dalej to już przecież Internet...

Odpowiedz

23. ~karol
0

2012-10-23 21:45:17

Sami hejterzy :) co za naród tylko potrafi marudzić.Polska to jednak bagno ;) iplus jest INTERNETEM MOBILNYM nie kablowym. Konkuruje z innymi ofertami mobilnego netu. Chcesz sciagac z torrentów wykup dostęp do internetu po światłowodzie, chcesz mieć neta mobilnego bo dużo podróżujesz czy przemieszczasz sie? kup mobilny! chcesz miec pseudo 4g idz do pleja, chcesz aby internet ci śmigał szybko kiedy przeglądasz stronki? idz do plusa. Co za ograniczony naród.. podstawowych różnic nie zauważa:) p.s produkcja chleba kosztuje 3 zł, sprzedał byś za 2,5zł? biznes is biznes, na czyms trzeba zarabiać, jesteś ubogi, nie korzystaj z neta, proste jak budowa cepa.

Odpowiedz