DAJ CYNK

Play wystartował z kampanią reklamową "Stanu Darmowego"

09.02.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6445

Ważne 8

11

Play wystartował z kampanią reklamową Stanu Darmowego. Twarzami kampanii są Anna Mucha i Kuba Wojewódzki.

Play wystartował z kampanią reklamową Stanu Darmowego. Twarzami kampanii są Anna Mucha i Kuba Wojewódzki.

Zestawienie w reklamie byłej pary słynącej z ciętego języka i złośliwego humoru przyniosło ciekawy efekt w postaci Anny Muchy znęcającej się nad wiekiem starszego kolegi z planu. Tak prezentują się spoty telewizyjne nowej kampanii Play.

<: F2090 :>

<: F2091 :>

<: F2092 :>

<: F2093 :>



A tak prezentują się materiały zza kulis spotów:



Zobacz: Play: Nowy Stan Darmowy
Zobacz: Odświeżone Formuły w Play na Kartę
Zobacz: Play: zmiany również w ofercie Formuła Mix

Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się
53. Gormar
1

2015-02-10 21:26:50

@52. Tak samo jest w przypadku oferty Play Mini Max, tam również rozmowy w sieci są bez dodatkowych opłat tak długo jak ważne jest konto na rozmowy wychodzące. Akurat przed chwilą zapoznałem się z ofertą T-Mobile Frii i tam wychodzi, że musimy wybrać, czy chcemy bezpłatne rozmowy i SMS-y w sieci, czy też darmowe SMS-y do wszystkich a do tego ważność konta jest taka sama jak w Mini Maxie (25zł - 30 dni, 50 zł - 100 dni). W przypadku Formuły SMS za 7 złotych miesięcznie można mieć i nielimitowane rozmowy w sieci jaki i SMSy do wszystkich a teraz jeszcze 100 MB transferu. Według mnie jest to znacznie lepsza oferta, ale kto co woli.

Odpowiedz

52. wlo
-1

2015-02-10 11:17:19

51 - zależy od taryfy - operatorzy mają nielimitowane w sieci od dawna. Też w prepaidach. Taki TT np. - jest opcja z nielimitowanymi w sieci od dawna przecież. Zasilenie wykorzystuje się na inne usługi czy zakup pakietów. Coś w tym nadzwyczajnego?

Odpowiedz

51. ~wi
2

2015-02-10 11:07:50

49... T-Mobile, orange, plus.... Mają w sieci za free rozmowy, od kiedy?)

Odpowiedz

50. ~
-1

2015-02-10 07:13:47

49, Play potrafi na nowo odkryc kolo lub z niczego zrobic burze. Niedlugo zrobia konferencje, na ktore zapowiedza wprowadzenie sekundowego naliczania i Playpokus zrobi 4 newsy o tym a klaka bedzie sie zachwycac nad nowatorskim rozwiazabiem Play. Jedynie co nie mozna odmowic Play to dobrze opanowanej sztuki marketingu

Odpowiedz

49. ~
-3

2015-02-10 06:52:02

Trochę to mnie dziwi, inni operatorzy już chyba jakiś czas mają połączenia wewnątrz sieciowe za darmo więc o co tu chodzi?

Odpowiedz

48. ~Fikusmikus
0

2015-02-10 05:16:56

A że niema tego we Freschu zrobie sobie prawie stan darmowy do wszystkich ze starego zbieraj minuty.

Odpowiedz

47. kamail86
2

2015-02-10 00:21:29

@46, może w tym że jest za darmo a nie za 39zł?

Odpowiedz

46. ~svr
-1

2015-02-09 21:14:07

Nie kumam... uwstczniają się czy co? Za 39zl w play jest już oferta gdzie nie tylko rozmowy i SMS są darmowe w play ale także do innych sieci oraz 1gb internetu. Coś podobnego tez jest na kartę wiec w czym to jest lepsze. Mucha jest odlotowa!

Odpowiedz

45. bolek2004
2

2015-02-09 21:04:43

@26 Też fresha nie zmienię nigdy, z prostej przyczyny: Stare zm. Coraz więcej ludzi ma no limit więc minuty same się nabijają. Nawet na to nie zwracam uwagi ale zawsze się to przyda. Tak wiem drogie pakiety netu są w tych taryfach ale to nie problem. Wolę kupić telefon z dual sim i na drugiej karcie na przykład lyca korzystać z 1gb netu za 5zł. W połączeniu z freshem z zm to najlepsze rozwiązanie.

Odpowiedz

44. lee
-2

2015-02-09 20:01:35

26 w formułę jest ten pakiet też ale z tego co widzę dostępne są nie na 30dni a na miesiąc więc jest drobna różnica xd

Odpowiedz

43. lee
0

2015-02-09 19:54:47

42: są nowe jakiś czas 9zl 1gb 20zl 3gb 5zl 300 mb więc ... w formułę starter też są; )

Odpowiedz

42. ~wi
0

2015-02-09 19:18:40

ad 26...ale pakiety internetowe były we fresh/''u drogie, lecz zależy na czym Ci zależy...

Odpowiedz

41. ~
0

2015-02-09 19:02:38

26, jestes malo wymagajacy skoro za nic w swiecie nie zamienisz fresha. ale coz, tacy tez sa ba tym swiecue.

Odpowiedz

40. Gormar
0

2015-02-09 18:36:55

@32. Najprościej będzie sprawdzić logując się do Play24. Być może da się także krótkim kodem *107#, który sprawdza ilość minut do sieci Play.

Odpowiedz

39. Gormar
2

2015-02-09 18:32:33

@26. Z tego co jest napisane na stronie Play to w taryfie Formuła pakiet 100 minut za 5 złotych jest dostępny (jak również 10 za 5). Ja liczę, że to nie ulegnie w najbliższym czasie zmianie i od teraz to właśnie będzie moja ulubiona taryfa, która wreszcie pozwala godnie pożegnać blisko 6-cio letniego Fresha.

Odpowiedz