DAJ CYNK

Orange: kilka statystyk z Euro 2012

27.06.2012

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2721

Ważne 0

0

Chociaż mistrzostwa Euro 2012 wciąż trwają, to Orange podał kilka ciekawych statystyk dotyczących operatora i tego wydarzenia. Wśród nich znalazła się liczba pobrań oficjalnej aplikacji dla kibiców.

Chociaż mistrzostwa Euro 2012 wciąż trwają, to Orange podał kilka ciekawych statystyk dotyczących operatora i tego wydarzenia. Wśród nich znalazła się liczba pobrań oficjalnej aplikacji dla kibiców.

Jeszcze w kwietniu premierę miała aplikacja UEFA EUEO 2012™, o której szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.

Dostępna dla 8 platform i w 11 językach aplikacja pobrana została ponad 4,5 mln razy. W czterech krajach była ona najpopularniejszą aplikacją, a w kilkudziesięciu innych znalazła się w pierwszej piątce - informuje Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska.

Oprócz tego w warszawskiej strefie kibica Orange ponad 6 tys. osób przećwiczyło wirtualne lustro, która umożliwia przymierzanie dodatków piłkarskich i zamienianie się w kibica dowolnej drużyny.

Hitem był Robokeeper, do którego zawsze ustawiała się kolejka. Codziennie bronił strzały co najmniej 1 tys. osób, ze skutecznością 99 proc. - pisze na swoim blogu Jabczyński.

We wszystkie zabawy w strefie kibica zaangażowanych było łącznie około 100 tys. fanów.

Źródło tekstu: Orange, wł

Komentarze
Zaloguj się
12. ~
0

2012-06-29 08:39:57

@3 To już wolę Heyah za 3,90 - na 30 dni. Przynajmniej nie muszę przy kupowaniu pakietów zaznaczać dat w kalendarzu ;)

Odpowiedz

11. ~
0

2012-06-27 20:02:29

Bo miales dwa razy za malo ramu i tylko jeden rdzen 1,4G. Dlatego zwle wyswietlala.

Odpowiedz

10. ~Caladan
0

2012-06-27 15:38:19

Takiej porażki jak oficjalna aplikacja na smartfony dostarczona przez Orange dawno nie było.Do posta dRkAne mogę dodać jeszcze że po aktualizacji (WP7) program nie pokazuje żadnych danych,wyników.Przed aktualizacją nie wyświetlał powiadomień.Ciekawostką jest to że aplikacja Orange Euro 2012 w czasie meczu Polska-Grecja już od 15 minuty pokazywała wynik meczu 1:1.

Odpowiedz

9. dRkAnE
0

2012-06-27 14:28:37

W oficjalnej aplikacji UEFA EURO 2012 galeria ma dwadzieścia zdjęć (20). Nie wiadomo czemu akurat te a nie inne. A sekcja video to po prostu żal. Żadnych filmików z golami, skrótów z meczu... tylko tłumaczone biedne filmiki ze strony UEFA. Może to nie wina Orange, ale tych co dostarczają content (Canon, Sharp), ale ogólnie, moim zdaniem, słabo im to wyszło.

Odpowiedz

8. ~abonent Orange
0

2012-06-27 14:15:43

Próbowałem pobrać tę aplikacje i guzik. Link owszem przyszedł via sms, ale na tym się skończyło...

Odpowiedz

7. ~
0

2012-06-27 14:12:58

@6 no i co z tego?heh dupek był w strefie kibica

Odpowiedz

6. ~cargo 69
0

2012-06-27 14:01:40

Był ktoś z was w strefie kibica we Wrocławiu? Ludzie wygwizdali głupią grę Orange i wołali: "weź to wyłącz!" pozatym gra ciagle sie zawieszala . Ludzie wygwizdali to ***

Odpowiedz

5. ~
0

2012-06-27 13:25:36

Pilkarze reprezentacji oddajcie te smartfony co dostaliscie. Grac nie umiecie tylko pieniadze bierzecie.

Odpowiedz

4. Atlan
0

2012-06-27 13:17:44

Fajne dane umieścili w reklamie o technicznym wsparciu Euro ;) Ktoś z poczuciem humoru to robił i wyszło bardzo fajnie.

Odpowiedz

2012-06-27 13:14:14

No cóż, pakiet 2012 minut do Orange i stacjonanrnych za 5zł na 5 dni jest śmieszny w porównaniu do nielimitowanych rozmów i smsów na 100 dni po doładowaniu 50zł w Play na Kartę. Może ich uratować teraz jedynie gratisowy pakiet 2000 minut po doładowaniu 50zł w Orange i na stacjonarne ważny 3 miesiące.

Odpowiedz

2. ~
0

2012-06-27 13:12:16

@bbb ale szybki jesteś :-) wstawiłeś post przed wstawieniem newsa!

Odpowiedz