DAJ CYNK

Orange dostarczy mobilne aktywacje dla CBA

08.01.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5988

Ważne 6

6

Orange wygrało przetarg na dostarczenie usług mobilnych dla Centralnego Biura Antykorupcyjnego.

Orange wygrało przetarg na dostarczenie usług mobilnych dla Centralnego Biura Antykorupcyjnego.

W ogłoszonym przetargu Orange zaproponowało cenę 1,194 mln zł, która była o 8% niższa od oferty dotychczasowego dostarczyciela usług dla CBA - T-Mobile.

Zamówienie dotyczy aktywacji 1108 numerów - 980 ofert głosowych i 128 Internetu mobilnego. Dla ofert głosowych dostępne będą limity 20 GB transferu danych, a dla numerów internetowych transfer ma być nielimitowany. Wraz z numerami dostarczone mają być telefony i routery.

Źródło tekstu: ted.europa; wł

Komentarze
Zaloguj się
70. ~
0

2016-01-10 17:38:57

@69 kup virgin mobile na starterze wpisz kod : NRD . Jest tam pelny opis. Mnie sprawia kłopoty

Odpowiedz

69. ~
0

2016-01-10 10:54:37

Jeżeli jesteście takimi ekspertami, napiszcie od jakiej kwoty zaczyna się zerowa marża. potraficie?

Odpowiedz

68. ~
0

2016-01-10 10:50:56

Play przy przedlużeniu 1 numeru proponuje no limity +7GB za 15zł więc wyobraźcie sobie co można ugrać przy 1 lub 30tys numerów.

Odpowiedz

67. ~
0

2016-01-10 10:40:51

CUW ma blisko 30tys numerow więc mają siłę przetargową. CBA tylko 1 tys numerow więc znacznie mniej ale jak widać Orange pistawiło na przejęcie dużych kobtraktów. w 2015 przejeli kilka duzych banków na kilka tys SIM, poczte, Policje, CBA, CUW.Skoro dali takie ceny, to widać mielibw tym cel i jednak jakiś zysk w tym widzą.Naprawdę nie bawcie się w analityków, bo tutaj 99% piszących nie ma pojęcia jak tworzy się takie oferty a udajecue ekspertów.Play podobne oferty daje tylko tutaj nie miał szans ze względu na słabą infrastrukturę własną i tylko dlatego nie składał oferty. Znam oferty Play dla 200 SIM gdzie warunki są zbliżone do tuch więc nie jestvtak ze Play nie chce jechać na niskiej marży tylko w przypadku przetargów publicznych nie ma szans więc nawet nie startuje.Kiedyś Plus miał niemal wyłączność na takie kontrakty ale ostatnio Orange bardziej na tym zależy.

Odpowiedz

66. ~Stefan
0

2016-01-09 08:35:51

Umowa z cie jest na 18 miesięcy. Abonament to ok. 12 zł, w a tym są nielimitowane rozmowy, smsy i mmsy, a także 12 GB internetu z lejkiem. Dodatkowo modemy internetowe z limitem 40 GB

Odpowiedz

65. Kryniczanin
2

2016-01-09 07:16:55

Sorki 2x zapłaci a nie 3x. To już by była przesada :-)Miłego Dnia.

Odpowiedz

64. Kryniczanin
1

2016-01-09 07:16:30

@SłonecznyBo jechanie na zerowej marży bądź dopłacanie do biznesu dla niektórych to wyznacznik jakości.W naturze nic nie ginie. Ktoś inny dopłaci. Statystyczny Kowalski 3x. Najpierw utrzymując instytucję, a potem płacąc dużą marżę od swojej umowy.

Odpowiedz

2

2016-01-08 23:59:32

Z tego co kojarzę, to Plus wywalił ostatnio sporo biznesu, bo nie chciał jechać na zerowej marży. P4 ma inny model biznesowy, więc jasne że nie będą robić fikołków w tą stronę. W Orange widocznie księgowy wyliczył, że to się opłaci. Zresztą 800setkę kupili tanio, to mogą sobie pozwolić. :) Po co się spinać. Dla każdego jest miejsce na rynku.

Odpowiedz

62. Kryniczanin
2

2016-01-08 22:08:02

@60Interesuje mnie, i każdego podatnika powinno interesować. Ja płacę za to i standardem nie powinny być topowe modele słuchawek a podstawowe z wyjątkiem wąskiej grupy vip/służb do łapania przestępstw.Burmistrz 5000 miejscowości nie musi mieć Iphone 6 na koszt podatników a wystarczy mu Lumia 535 z najniższym abonamentem no limit.

Odpowiedz

61. ~
-4

2016-01-08 22:06:15

Na forum niektórzy wyliczają i się przechwalają jak to 10zł płacą za no limit w RBM przy pewnych kombinacjach i jest ok a tutaj w przypadku Orange wadą jest, że dał tanią ofertę.

Odpowiedz

60. ~
0

2016-01-08 22:03:47

57, sprzęt jest przeróżny ale nie są to solidy ;) Ale to nie chodzi żeby cokolwiek wróżyć czy wyliczać. Po co to komu? Udowadniać czy im się to opłaci czy nie? Nie żartuj. Co to użytkownika obchodzi? Ciebie interesuje czy do twojego abonamentu operator dopłaca i jeżeli wyjdzie, że tak, to będziesz chciał podwyżki? Każdy chce płacić mało.Wyliczyło trzech zainteresowanych operatorów z czego CBA wybrała najkorzystniejszą ofertę i tyle.

Odpowiedz

59. ~Calm7
3

2016-01-08 22:03:30

@58) tak jak ja, i też jestem zadowolony.

Odpowiedz

58. ~pablosox123
3

2016-01-08 22:00:22

a ja mam playa i jestem zadowolony i co mi zrobicie :)

Odpowiedz

57. Kryniczanin
2

2016-01-08 21:56:40

Ja się powołałem na umowę only sim dla Policji. I to zaprezentowałem zawyżone cent bo w tamtym przetargu można jeszcze dodać 4444 karty sim bez zmiany ceny więc miesięczny przychód z jednej karty może wynosić 0,45pln.W tym przetargu jeśli jest faktycznie na 24 miesiące na kartę wychodzi 44,90 pln teraz pytanie jaki sprzęt do niej bo bez tej informacji to wróżenie z fusów.

Odpowiedz