DAJ CYNK

Nowy spot LongPlay'a

18.06.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2480

Ważne 0

0

Play wypuścił nową reklamę LongPlay’a. Tym razem ze "staruszkami z gangu", jak napisał na korporacyjnym blogu Marcin Gruszka.

Play wypuścił nową reklamę LongPlay'a. Tym razem ze "staruszkami z gangu", jak napisał na korporacyjnym blogu Marcin Gruszka.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
25. ~
0

2010-07-07 14:11:18

oferty w play sa a nasteonie ich nie ma zapraszam na strone www.playmobile.pl

Odpowiedz

24. ~mont
0

2010-06-30 21:01:49

słuchajcie mam pytanie, zadzwoniła do mnie pani z Playa z ofertą , odmówiłem powiedziałem, ze sam pojde do salonu. poszedłem, przedstawiono mi gorszą ofertę, zadzwoniłem tym razem ja, powiedziano mi , że ta proponowana wczoraj przez telefon juz sie skonczyła. Czy to działa na zasadzie nie skorzystasz teraz to cię zrobimy w bambo, chodzi o przedluzenie umowy na 12 miesiecy z abonamentem 29 zlotych (płaciłbym 14,50) i miał 120 minut

Odpowiedz

23. ~neb
0

2010-06-23 11:35:53

Gang z NEB-raski

Odpowiedz

22. tesla
0

2010-06-18 19:55:05

Jak na reklamę z budżetem 15PLN całkiem dobra

Odpowiedz

21. ~playak
0

2010-06-18 16:18:23

ŁAKOMY KĄSEK DLA KAŻDEGO KTO LUBI ROZMAWIAĆ

Odpowiedz

20. ~fsv
0

2010-06-18 13:27:17

Gang Olsena? ;) a nazwa longplay nieodparcie kojarzy mi się z użytkownikiem longman który tu pisywał a lubię czytać jego posty :)

Odpowiedz

19. ~mupet
0

2010-06-18 12:40:13

Cale szczescie nie wzoruja sie na reklamach Ery slynnych juz z wprowadzania klientow w blad.

Odpowiedz

18. ~a
0

2010-06-18 12:00:37

Jak macie lepsze pomysły to zajrzyjcie na http://www.youtube.com/180tysiecy - samochód za dobry pomysł dają ;) A mi się te pomysł podobają. playowa reklama też niezła.

Odpowiedz

17. ~andrzej
0

2010-06-18 11:48:16

jezeli chodiz o kampanie reklamowe, to longplay ze zwierzakami orange rownac sie pod zadnym wzgledem nie moze. zwierzaki sa wszedzie, w tv, na dworze, billboardach. playa nie widac prawie.

Odpowiedz

16. ewqaewqa
-1

2010-06-18 11:22:36

Były banany ze starszymi osobami, batonik, chipsy jakieś i coś jeszcze, nie pamiętam. Także pomysł nie jest superoryginalny.

Odpowiedz

15. Bodo
1

2010-06-18 11:20:30

14 wątek zaczyna być prywatny więc przenoszę go na priv. Czekajcie a czasem nie było reklamy z staruszkami które tańczą brakedance ?? Nie pamiętam czego to była rekalma.

Odpowiedz

14. ewqaewqa
-1

2010-06-18 11:09:32

Oj Bodo, życie Ci zweryfikuje:)

Odpowiedz

13. ~xxx
-2

2010-06-18 11:07:09

Play zaczyna zjadać własny ogon... Ich reklamy już się przejadły a technologicznie (jakość połączeń, małe pokrycie internetem) ciągle są w polu. A lata lecą i tłumaczenie że coś działa nie tak jak powinno bo jesteśmy (Play) nowi na rynku już tylko śmieszą

Odpowiedz

12. Bodo
0

2010-06-18 10:33:04

11. Z mojego doświadczenia wynika że jeśli czegoś pragniesz i wiesz czego chcesz to życie poda Ci to na tacy.

Odpowiedz

11. ewqaewqa
-1

2010-06-18 10:29:43

@10 Bodo nie tylko, to bardziej złożone, rynek filmowy rządzi się nie tak idealistycznymi prawami.:)

Odpowiedz