DAJ CYNK

Nowości promocyjne w sieci Era

28.01.2005

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 512

Ważne 0

0

Z dniem dzisiejszym zaczynają funkcjonować nowe taryfy w sieci Era. Operator udostępnił zarówno pełne cenniki promocyjne (pdf), jak i warunki promocyjnego obowiązywania nowych taryf.

Od dziś zaczynają funkcjonować nowe taryfy w sieci Era. Operator udostępnił zarówno pełne cenniki promocyjne (pdf), jak i warunki promocyjnego obowiązywania nowych taryf.

Promocyjny cennik taryf i usług Era Komfort Biznes

Promocyjny cennik taryfy Era Classic Mix

Promocyjny cennik usług Era Classic Mix

Promocyjny cennik taryf Era Komfort

Promocyjny cennik uslug taryf prywatnych


Więcej informacji o promocjach

Źródło tekstu: Era

Komentarze
Zaloguj się
8. ~Azertak
0

2005-01-28 20:25:00

Ale cienkie bolki w erze sms firmowy 0,27zyl??? toć majątek rewolucja została zduszona w zarodku!!!! A minuty przechodzą na 1 mieiąc czy na stałe co z firmami sezonowymi mają tasować abonamętami i bulić za zmianą. Czekam do poń w Idei dopiero będzie a nie te ochłapy z Ery o Plusie mi się gadać nie chce. Co do telefonów można je kupić teraz wszędzie. A bez słuchawy są jeszcze lepsze warunki. Tylko cieniasy zwracają uwagę w pierwszej kolejności na słuchawkę.

Odpowiedz

7. ~WitekT
0

2005-01-28 19:46:00

radi: wejdź sobie w zakładkę "PROMOCJE" (na górze). :)

Odpowiedz

6. ~radi
0

2005-01-28 19:43:00

a ktoś wie ile kosztują telefony w tych nowych taryfach???

Odpowiedz

5. ~AK
0

2005-01-28 18:16:00

rozmowy do Ery tansze dopiwro po wydzwonieniu abonamentu! (min. 50-60 zł)

Odpowiedz

4. ~radeczko
0

2005-01-28 16:23:00

A jeszcze TANIEJ JEST W TELE2 DOBRY I WEEKEND ZA 29 ZŁ :) Eh ciekawe co IDEA w poniedziałek pokaze??!!

Odpowiedz