DAJ CYNK

Nowa funkcja Bramki SMS Idei

sirmark

Wydarzenia

Od 19.05.2004 r. sieć Idea udostępniła nową funkcjonalność w darmowej Bramce SMS dostępnej na stronie serwisu internetowego www.idea.pl.

Od 19.05.2004 r. sieć Idea udostępniła nową funkcjonalność w darmowej Bramce SMS dostępnej na stronie serwisu internetowego www.idea.pl.

W nowej wersji internetowej Bramki SMS w Idei, jej użytkownik może otrzymywać wiadomości przychodzące na Bramkę SMS nawet wtedy, gdy w danej chwili nie korzysta z przeglądarki internetowej!

Wystarczy, że korzystając z Bramki SMS Idei jej użytkownik wciśnie przycisk Kopia odpowiedzi na e-mail/SMS i wpisze swój adres e-mail i / lub numer telefonu komórkowego. Dzięki temu, gdy na Bramke SMS Idei przyjdzie nowa wiadomość do użytkownika bramki, jej kopia zostanie wysłana na wpisany adres e-mail i / lub jako SMS na telefon. Na taką wiadomość nie można odpowiedzieć. Zlecenie wysyłania kopii wiadomości na wskazany adres e-mail i / lub numer telefonu komórkowego powoduje, iż w okresie 24 godzin od chwili zlecenia wysyłania tych wiadomości możliwe jest odczytywanie wiadomości na Bramce SMS Idei nawet po wielokrotnym zamykaniu przeglądarki internetowej.

Do kopii wiadomości przesłanej za pomocą e-maila zostanie dołączony tekst reklamowy.

Kopia wiadomości na telefon komórkowy może zostać przesłana tylko i wyłącznie do użytkowników usługi E-mail SMS Standard w sieci Idea.

W załączeniu przesyłam aktualny Regulamin Internetowej Bramki SMS w sieci Idea oraz usługi E-mail SMS Standard.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: idea