DAJ CYNK

Nowa forma płatności w OVI Muzyka

02.03.2011

Dodane przez: ringu

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1992

Ważne 0

0

Klienci sklepu internetowego OVI Muzyka zyskali nową formę płatności pre-paid za pobierane utwory muzyczne. Od marca poprzez sieć sklepowych terminali POS firmy epay można nabyć kupony umożliwiające dokonywanie płatności on-line za muzykę dostępną w serwisie OVI Muzyka. Klienci korzystający z tej formy płatności nie ponoszą żadnych dodatkowych opłat.

Klienci sklepu internetowego OVI Muzyka zyskali nową formę płatności pre-paid za pobierane utwory muzyczne. Od marca poprzez sieć sklepowych terminali POS firmy epay można nabyć kupony umożliwiające dokonywanie płatności on-line za muzykę dostępną w serwisie OVI Muzyka. Klienci korzystający z tej formy płatności nie ponoszą żadnych dodatkowych opłat.

Dzięki nowej usłudze użytkownicy witryny OVI Muzyka mogą płacić za pobierane utwory za pomocą kuponów dostępnych wyłącznie w kasach hipermarketów TESCO, na stacjach benzynowych Statoil i Lukoil, w punktach handlowych inmedio, 1 Minute, Relay, a także w pozostałych 6 tysiącach sklepów detalicznych na terenie całej Polski, wyposażonych w terminale POS firmy epay. Wkrótce kupony będą również dostępne w sieci hipermarketów Real. Miejsca, gdzie można nabyć kupony epay oraz szczegółowy opis usługi, dostępne są na stronie www.epaypolska.pl. Kupony pre-paid to drugi obok płatności kartą kredytową sposób na dokonywanie płatności on-line w sklepie muzycznym Nokia.

Aby zapłacić za muzykę przy pomocy kuponu pre-paid należy zalogować się na stronie OVI Muzyka, a następnie w odpowiednim miejscu podać 16-cyfrowy kod znajdujący się na wydruku z terminala epay. Już po chwili konto użytkownika zostanie zasilone kwotą równą wartości kuponu. Obecnie dostępne są kupony o wartości 34,99 zł. Zgromadzone w ten sposób środki klienci sklepu mogą przeznaczyć na zakup pojedynczych utworów lub całych albumów dostępnych w formacie mp3 256kbps.

Nokia cały czas pracuje nad rozwojem Ovi Muzyki. Nasz katalog zawiera już ponad 6 milionów utworów, co stanowi prawdziwą alternatywę dla osób, które chcą kupować legalnie muzykę cyfrową. Teraz dodatkowym ułatwieniem będzie nowa forma płatności - kupon epay. Już bez potrzeby posiadania karty kredytowej, a za gotówkę, będzie można szybko i wygodnie nabyć kupon na swoją ulubioną muzykę. Myślę, że jest to forma płatności, na którą czekało wielu naszych klientów - mówi Piotr Bubak, Dyrektor Marketingu Nokia Poland.

Jeden utwór muzyczny można zakupić już za 2,49 zł, a cały album za 24,99 zł. Przed podjęciem decyzji o wyborze piosenki użytkownik ma możliwość przesłuchania jej 30-sekundowego fragmentu.

Źródło tekstu: Nokia

Komentarze
Zaloguj się
12. ~mike
0

2011-03-14 22:03:32

Wszystko pięknie, szkoda tylko że jakość okładek dołączona do pliku mp3 jest fatalna.... w tej sprawie sklep zostaje daleko w tyle ...

Odpowiedz

11. seidhe
0

2011-03-03 09:35:45

@ zdenerwowany : a nie prosciej byloby podpiac sie do jakiegos wifi, uruchomic na swojej 5800 klienta ovi store? raz sie zalogowac, numer telefonu jest aktualizowany automatycznie i pobierana jest wersja dla dobrego telefonu... prosto, szybko i bez problemow...

Odpowiedz

10. ~zdenerwowany
0

2011-03-02 16:40:05

ciąg dalszy.... A teraz mi wyskoczył komunikat, że aplikacja nie jest zgodna z moim urządzeniem, mimo że jest zgodna z moim urządzeniem, bo oczywiście, jest Skype na 5800 tylko ta nokia jest jakaś nienormalna.

Odpowiedz

9. ~zdenerwowany
1

2011-03-02 16:35:32

Nokia zaczyna mnie irytować. Cały program OVI Suite oraz OVI Store jest tak porąbany, że po dziesięciu minutach mam ochotę rzucić telefon o ścianę. Od godziny próbuję zainstalować Skype w Nokii 5800 i nie mogę tego zrobić. Po pierwsze aktualizacje OVI Suite pojawiają się tak często, że praktycznie za każdym razem jak włączę program, to zaczynam od aktualizacji, absurd jakiś. Potem jakieś nieszczęsne logowanie, po cholerę nie wiem, z którym zawsze są problemy. Okazuje się, że i tak aby znaleźć SKype, muszę wejść na OVI store, gdzie ponownie muszę się zalogować. Absurd. Żeby pobrać aplikację, trzeba kliknąć, a wtedy przychodzi do nas sms z linkiem, do ściągnięcia aplikacji, kolejny absurd, bo jak ktoś sobie przekłada kartę, to już mu link nie przyjdzie bo jest inny numer, a zmiana numeru to kolejna katorga na tej imbecylnej stronie. Ale to nic... Nawet gdy otrzymamy sms z linkiem, to tym razem musimy się zalogować w telefonie, co też łątwe nie jest. A i tak na koniec występuje mi jakiś błąd, że się nie da pobrać, bo mam nieaktualne oprogramowanie OVI w telefonie, przecież to jakiś koszmar. NIGDY WIĘCEJ IDIOTYCZNEJ NOKII NIE KUPIĘ.

Odpowiedz

8. ~Jaro070
1

2011-03-02 16:20:42

@5 sprawdz niagaro.pl

Odpowiedz

7. ~
1

2011-03-02 14:32:48

O iplay to wiem. Ale chodzi mi o cos bez DRM oficjalnie ;) Czlowiek chce kupic legalnie mp3 a tu nie ma gdzie i dziwia sie ze piractwo kroluje. Inna sprawa to tez cena albumo w mp3.

Odpowiedz

6. ~siwy256
1

2011-03-02 13:57:50

#5: z tych co ja znam jest jeszcze iplay.pl. I jest tam ciekawa opcja za abonament 20zł można ściągać większość MP3 dostępnych w serwisie z tym że są one zabezpieczone DRM ale wiadomo..

Odpowiedz

5. ~
1

2011-03-02 12:28:06

Szkoda ze w Polsce nie dziala Ovi Music Unlimited :( Tak przy okazji to zna ktos jakas ciekawa alternatywe do sklepu muzodajnia?

Odpowiedz

4. ~
1

2011-03-02 11:56:19

#1. Kiedyś to się muzykę nagrywało samemu z audycji radiowych. A teraz jest jakaś mania, żeby płacić. A ten kto ma za free to pirat. Ludzie obudźcie się, bo sami dajecie się wmanewrowywać w to szambo.

Odpowiedz

2. ~siwy256
1

2011-03-02 11:14:36

No nareszcie. Chciałem u nich kupić płytę ale nie mam karty kredytowej. No nareszcie.

Odpowiedz